Schorndorf til Augsburg

lør. 01. aug.
+ Legg til returreise
Reis med tog med
Deutsche Bahn Regio (DB Regional)
Arverio Baden-Württemberg GmbH
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
1,000+ til
Deutsche Bahn Regio (DB Regional)
Arverio Baden-Württemberg GmbH
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

lør.
01. aug.
søn.
02. aug.
man.
03. aug.
tir.
04. aug.
ons.
05. aug.
tor.
06. aug.
fre.
07. aug.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Schorndorf til Augsburg

Reis til Augsburg på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Schorndorf til Augsburg.

FAQs
Du kan reise mellom Schorndorf og Augsburg med tog.
Den billigste måten å reise fra Schorndorf til Augsburg er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på $61.
Å reise med tog er den raskeste måten fra Schorndorf til Augsburg med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 9m.
Avstanden fra Schorndorf til Augsburg er omtrent 111 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Schorndorf til Augsburg per dag er:
  • Omtrent 20 busser per dag.
  • Omtrent 4 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Schorndorf og Augsburg ettersom planlagte turer med tog kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Schorndorf til Augsburg:
  • Tog går stort sett fra Schorndorf station og ankommer på Augsburg Hbf.
  • Busser går stort sett fra Stuttgart, Flughafen/Messe og ankommer på Augsburg, Biberbachstraße (P + R Augsburg North).
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Schorndorf til Augsburg, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Deutsche Bahn Regio (DB Regional), Arverio Baden-Württemberg GmbH til Augsburg med tog.
Omiokunder som reiser fra Schorndorf til Augsburg forlenger ofte ferien sin for å dra til München, Paris, Berlin, Wien, Praha. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Augsburg og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Schorndorf til Augsburg – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

Mest populære reisemål

HjemReisTil AugsburgSchorndorf til Augsburg

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone