Parndorf til Wien

lør. 26. sep.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss, ferje med
Twin City Liner
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
SJ
1,000+ til
Twin City Liner
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
SJ
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reisealternativer
fra Parndorf til Wien

Du kan reise fra Parndorf til Wien med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Parndorf til Wien er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • BlaBlaCar
    10:000t30
    Parndorf
    10:30Wien
    $41Én vei
    0 bytter

Billigst

  • BlaBlaCar
    10:000t30
    Parndorf
    10:30Wien
    $41Én vei
    0 bytter

Raskest

  • BlaBlaCar
    10:000t30
    Parndorf
    10:30Wien
    $41Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • BlaBlaCar
    8:000t40
    Parndorf
    8:40Wien
    $51Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar
    4:100t50
    Parndorf
    5:00Wien
    $51Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar
    8:000t50
    Parndorf
    8:50Wien
    $71Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog, buss og ferje de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Parndorf til Wien

Reis til Wien på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Parndorf til Wien.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Parndorf og Wien, inkludert tog, buss og ferje.
Den billigste måten å reise fra Parndorf til Wien er ved å ta ferje, med en gjennomsnittspris på $47.
Å reise med ferje er den raskeste måten fra Parndorf til Wien med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 30m.
Avstanden fra Parndorf til Wien er omtrent 43 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Parndorf til Wien per dag er:
  • Omtrent 3 ferjer per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Parndorf og Wien ettersom planlagte turer med tog, buss og ferje kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Parndorf til Wien:
  • Ferjer går stort sett fra Bratislava Passenger Terminal og ankommer på Wien Schwedenplatz.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Parndorf til Wien, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Twin City Liner til Wien med ferje.
Ja, det er en direkterute tilgjengelig fra Parndorf til Wien:
  • Du finner omtrent 3 direkte ferjer per dag og reiser med Twin City Liner.
Omiokunder som reiser fra Parndorf til Wien forlenger ofte ferien sin for å dra til Budapest, Praha, Bratislava, Salzburg, Hallstatt. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Wien og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Parndorf til Wien – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone