Paris til Istanbul

fre. 25. sep.
+ Legg til returreise
Reis med fly med
Tunis Air
KM Malta Airlines
Qatar Airways
tarom
Norwegian Air Shuttle
1,000+ til
Tunis Air
KM Malta Airlines
Qatar Airways
tarom
Norwegian Air Shuttle
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign fly for Paris til Istanbul

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraParis til Istanbul blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg fly, med en gjennomsnittlig billettpris på 5774kr Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille fly, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 7t 21m. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: fly koster i gjennomsnitt 5774kr, mens fly koster i gjennomsnitt 5774kr.

Distanse: 2253 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Med bil

5774kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

6800kr

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

7t 21m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

5t 21m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

27t 9m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

Turkish Airlines

Mest populære flyselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Den billigste måten å reise fra Paris til Istanbul er ved å ta fly, med en gjennomsnittspris på 5774kr.
Å reise med fly er den raskeste måten fra Paris til Istanbul med en gjennomsnittlig reisetid på 7t 21m.
Ja, du kan reise med fly mellom Paris og Istanbul.
Ta flyet. På denne ruten er det både billigere og raskere enn å kjøre.

Du kommer frem omtrent 21t 48m tidligere (5t 21m med fly vs. 27t 9m med bil) og sparer omtrent 1026kr sammenlignet med drivstoff og bompenger (5774kr vs. 6800kr). Du unngår også en lang kjøretur, noe som gir deg mer tid til å slappe av eller komme i gang med planene dine.

Det er fortsatt verdt å vurdere å kjøre hvis du vil stoppe underveis, reiser med stor bagasje eller trenger bil på reisemålet.

Reisealternativer
fra Paris til Istanbul

Du kan reise fra Paris til Istanbul med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

flight

Den beste måten å reise fra Paris til Istanbul er å fly. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • Turkish AirlinesVF10
    17:253t35
    Charles de Gaulle internasjonale lufthavn
    22:00Sabiha Gökçen internasjonale lufthavn
    1079 kr1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • Turkish AirlinesVF10
    17:253t35
    Charles de Gaulle internasjonale lufthavn
    22:00Sabiha Gökçen internasjonale lufthavn
    1079 kr1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Turkish AirlinesTK1828
    19:503t20
    Charles de Gaulle internasjonale lufthavn
    0:10Istanbul lufthavn
    2615 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • PegasusPC1134
    12:553t25
    Orly lufthavn
    17:20Sabiha Gökçen internasjonale lufthavn
    1092 kr1Én vei
    0 bytter
  • Transavia FranceTO3422
    19:153t50
    Orly lufthavn
    0:05Istanbul lufthavn
    1345 kr1Én vei
    0 bytter
  • AJetVF516 · VF3011
    17:407t00
    Charles de Gaulle internasjonale lufthavn
    1:40Sabiha Gökçen internasjonale lufthavn
    1500 kr1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.
tor.
08. okt.
fre.
09. okt.
lør.
10. okt.
søn.
11. okt.
man.
12. okt.
tir.
13. okt.
ons.
14. okt.
tor.
15. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Paris til Istanbul

Reis til Istanbul på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Paris til Istanbul.

FAQs
Du kan reise mellom Paris og Istanbul med fly.
Den billigste måten å reise fra Paris til Istanbul er ved å ta fly, med en gjennomsnittspris på 5774kr.
Å reise med fly er den raskeste måten fra Paris til Istanbul med en gjennomsnittlig reisetid på 7t 21m.
Avstanden fra Paris til Istanbul er omtrent 2253 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Paris til Istanbul per dag er:
  • Omtrent 102 fly per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Paris og Istanbul ettersom planlagte turer med fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Paris til Istanbul:
  • Fly går stort sett fra Charles de Gaulle internasjonale lufthavn og ankommer på Istanbul lufthavn.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Paris til Istanbul, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Tunis Air, KM Malta Airlines, Qatar Airways, tarom, Norwegian Air Shuttle, Croatia Airlines, Malaysia Airlines, Lot Polish Airlines, Uzbekistan Airways, Egypt Air, British Airways, Sas Airways, Pegasus, Fly One, Transavia France, Air France, KLM, Eva Air, Lufthansa, Air Serbia, Vueling, AJet, Asiana, Turkish Airlines, ITA, Aegean Airlines til Istanbul med fly.
Ja, det er en direkterute tilgjengelig fra Paris til Istanbul:
  • Du finner omtrent 13 direkte fly per dag og reiser med Pegasus, Transavia France, Air France, AJet, Turkish Airlines.
Omiokunder som reiser fra Paris til Istanbul forlenger ofte ferien sin for å dra til Göreme, Sofia, Antalya, Athen, Izmir. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Istanbul og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Paris til Istanbul – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil IstanbulParis til Istanbul

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone