Nice til Bordeaux

ons. 29. juli
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss, fly med
easyJet
BlaBlaCar Bus
SNCF | Intercités
Volotea
FlixBus
1,000+ til
easyJet
BlaBlaCar Bus
SNCF | Intercités
Volotea
FlixBus
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog, buss og fly for Nice til Bordeaux

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraNice til Bordeaux blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris ta buss med priser fra 31kr. Har du det travelt bør du vurdere å bestille enfly som kan få deg dit på 2t 41m. Billettprisintervallet avhenger av reisemåten: gjennomsnittsprisen for buss er 31kr og for fly er det 35kr.

Distanse: 637 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Buss
Tog

115kr

Gjennomsnittlig pris

55kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

113kr

Gjennomsnittlig pris

5t 41m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 41m

Ombord

+

3t 0m

Ekstra tid*

11t 29m

Gjennomsnittlig total varighet

10t 59m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

10t 35m

Gjennomsnittlig total varighet

10t 5m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

easyJet

Mest populære flyselskap

BlaBlaCar Bus

Mest populære busselskap

SNCF | Intercités

Mest populære togselskap

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Reisealternativer
fra Nice til Bordeaux

Du kan reise fra Nice til Bordeaux med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Nice til Bordeaux er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • BlaBlaCar Bus5696 · 51027
    16:3013t10
    Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    5:40Bordeaux, Rue des Terres de Bordes
    68 kr1Én vei
    1 bytte

Billigst

  • BlaBlaCar Bus5696 · 51027
    16:3013t10
    Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    5:40Bordeaux, Rue des Terres de Bordes
    68 kr1Én vei
    1 bytte

Raskest

  • easyJetU21641
    19:501t30
    Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    21:20Bordeaux-Mérignac lufthavn
    111 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • SNCF | Intercités de nuit5772+SNCF | TGV INOUI12269
    19:0015t18
    Nice Ville
    10:18Bordeaux Saint-Jean
    126 kr1Én vei
    1 bytte
  • SNCF | TGV INOUI6176 · 8439
    11:5711t43
    Nice Ville
    23:40Bordeaux Saint-Jean
    131 kr1Én vei
    1 bytte
  • ZOU!17480+SNCF | TGV INOUI6124 · 8439
    12:3011t10
    Nice Saint-Augustin
    23:40Bordeaux Saint-Jean
    160 kr1Én vei
    2 bytter
  • FlixBusFlixBus
    21:3011t15
    Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    8:45Bordeaux, Gare Routière de Paludate
    74 kr1Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar Bus50884 · 4768
    22:0016t00
    Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    14:00Bordeaux, Rue des Terres de Bordes
    80 kr1Én vei
    1 bytte
  • BlaBlaCar Bus50488
    21:1511t35
    Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    8:50Bordeaux, Rue des Terres de Bordes
    80 kr1Én vei
    0 bytter
  • easyJetU21826
    12:401t30
    Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    14:10Bordeaux-Mérignac lufthavn
    116 kr1Én vei
    0 bytter
  • Air FranceAF7313 · AF7438
    16:003t35
    Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    19:35Bordeaux-Mérignac lufthavn
    286 kr1Én vei
    1 bytte
  • Air FranceAF7321 · AF7432
    6:005t00
    Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    11:00Bordeaux-Mérignac lufthavn
    286 kr1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog, buss og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

ons.
29. juli
tor.
30. juli
fre.
31. juli
lør.
01. aug.
søn.
02. aug.
man.
03. aug.
tir.
04. aug.
ons.
05. aug.
tor.
06. aug.
fre.
07. aug.
lør.
08. aug.
søn.
09. aug.
man.
10. aug.
tir.
11. aug.
ons.
12. aug.
tor.
13. aug.
fre.
14. aug.
lør.
15. aug.
søn.
16. aug.
man.
17. aug.
tir.
18. aug.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Nice til Bordeaux

Reis til Bordeaux på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Nice til Bordeaux.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Nice og Bordeaux, inkludert tog, buss og fly.
Den billigste måten å reise fra Nice til Bordeaux er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 55kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Bordeaux:

buss er 58kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Nice til Bordeaux til en gjennomsnittpris på 113kr.

buss er 59kr billigere enn fly på denne rute, med fly fra Nice til Bordeaux til en gjennomsnittpris på 115kr.

Å reise med fly er den raskeste måten fra Nice til Bordeaux med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 41m.

Andre reisemuligheter til Bordeaux tar ofte lengre tid.

Reiser med Tog tar i gjennomsnitt 10t 5m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 10t 59m.

Avstanden fra Nice til Bordeaux er omtrent 637 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Nice til Bordeaux per dag er:
  • Omtrent 26 fly per dag.
  • Omtrent 8 busser per dag.
  • Omtrent 6 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Nice og Bordeaux ettersom planlagte turer med tog, buss og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Nice til Bordeaux:
  • Fly går stort sett fra Côte d'Azur internasjonale lufthavn og ankommer på Bordeaux-Mérignac lufthavn.
  • Tog går stort sett fra Nice Ville og ankommer på Bordeaux Saint-Jean.
  • Busser går stort sett fra Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1) og ankommer på Bordeaux, Rue des Terres de Bordes.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Nice til Bordeaux, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til SNCF | Intercités, SNCF | TGV INOUI, SNCF | Intercités de nuit, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) til Bordeaux med tog.
  • Reis til easyJet, Volotea, Air France, Helvetic Airways, Brussels Airlines til Bordeaux med fly.
  • Reis til BlaBlaCar Bus, FlixBus, BlaBlaCar, Lignes d'Azur til Bordeaux med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Nice til Bordeaux med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 2 direkte fly per dag og reiser med easyJet, Volotea.
  • Du finner omtrent 3 direkte busser per dag og reiser med BlaBlaCar Bus, FlixBus, BlaBlaCar.
Omiokunder som reiser fra Nice til Bordeaux forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Barcelona, Madrid, Marseille, Lyon. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Bordeaux og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Nice til Bordeaux – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil BordeauxNice til Bordeaux

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone