Münster til Düsseldorf

fre. 25. sep.
+ Legg til returreise
Reis med buss, tog med
FlixBus
Deutsche Bahn
FlixTrain
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
1,000+ til
FlixBus
Deutsche Bahn
FlixTrain
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss og tog for Münster til Düsseldorf

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraMünster til Düsseldorf blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg buss, med en gjennomsnittlig billettpris på 10€ Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 1t 59m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.0 - 0.1kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: buss koster i gjennomsnitt 10€, mens tog koster i gjennomsnitt 30€.

Distanse: 101 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Buss
Med bil

30€

Gjennomsnittlig pris

10€

Gjennomsnittlig pris

Billigste

18€

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

1t 59m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

1t 29m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

3t 23m

Gjennomsnittlig total varighet

2t 53m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

1t 50m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

0.0 - 0.1kg

CO2-utslipp

Laveste

0.1 - 0.3kg

CO2-utslipp

-

CO2-utslipp

Deutsche Bahn

Mest populære togselskap

FlixBus

Mest populære busselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Münster til Düsseldorf er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 10€.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Düsseldorf:

buss er 21€ billigere enn tog på denne rute, med tog fra Münster til Düsseldorf til en gjennomsnittpris på 30€.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Münster til Düsseldorf med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 59m.

Andre reisemuligheter til Düsseldorf tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 3t 23m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 2 måter å reise mellom Münster og Düsseldorf på, inkludert å ta buss og tog.
Ta toget. Det er betydelig raskere enn å kjøre, og tiden du sparer rettferdiggjør vanligvis prisen.

Du kommer frem omtrent 21m tidligere (1t 29m med tog vs. 1t 50m med bil). Billetter starter på rundt 30€ sammenlignet med omtrent 18€ i drivstoff og bompenger – så du betaler litt mer, men får tilbake timer av dagen, en ankomst til sentrum og friheten til å jobbe eller slappe av i stedet for å kjøre.

Det er mer fornuftig å kjøre hvis du reiser som en gruppe (der drivstoffkostnadene er fordelt på flere måter), ønsker å stoppe underveis, eller trenger en bil når du ankommer.

Reisealternativer
fra Münster til Düsseldorf

Du kan reise fra Münster til Düsseldorf med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

train

Den beste måten å reise fra Münster til Düsseldorf er å ta tog. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • Deutsche BahnIC 2207
    18:301t16
    Münster(Westf) Hbf
    19:46Düsseldorf Hbf
    7 €1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • Deutsche BahnIC 2207
    18:301t16
    Münster(Westf) Hbf
    19:46Düsseldorf Hbf
    7 €1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Deutsche BahnIC 2207
    18:301t16
    Münster(Westf) Hbf
    19:46Düsseldorf Hbf
    7 €1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • Deutsche BahnIC 2209
    20:301t16
    Münster(Westf) Hbf
    21:46Düsseldorf Hbf
    7 €1Én vei
    0 bytter
  • Deutsche BahnICE 207
    21:021t20
    Münster(Westf) Hbf
    22:22Düsseldorf Hbf
    7 €1Én vei
    0 bytter
  • Deutsche BahnICE 619
    22:021t21
    Münster(Westf) Hbf
    23:23Düsseldorf Hbf
    7 €1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    12:502t45
    Münster, Hafenstraße (Hauptbahnhof)
    15:35Düsseldorf, ZOB am Hbf
    9 €1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss og tog de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Münster til Düsseldorf

Reis til Düsseldorf på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Münster til Düsseldorf.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Münster og Düsseldorf, inkludert buss og tog.
Den billigste måten å reise fra Münster til Düsseldorf er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 10€.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Düsseldorf:

buss er 21€ billigere enn tog på denne rute, med tog fra Münster til Düsseldorf til en gjennomsnittpris på 30€.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Münster til Düsseldorf med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 59m.

Andre reisemuligheter til Düsseldorf tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 3t 23m.

Avstanden fra Münster til Düsseldorf er omtrent 101 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Münster til Düsseldorf per dag er:
  • Omtrent 24 tog per dag.
  • Omtrent 2 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Münster og Düsseldorf ettersom planlagte turer med buss og tog kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Münster til Düsseldorf:
  • Tog går stort sett fra Münster(Westf) Hbf og ankommer på Düsseldorf Hbf.
  • Busser går stort sett fra Münster, Hafenstraße (Hauptbahnhof) og ankommer på Düsseldorf, ZOB am Hbf.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Münster til Düsseldorf, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Deutsche Bahn, FlixTrain til Düsseldorf med tog.
  • Reis til FlixBus til Düsseldorf med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Münster til Düsseldorf med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 6 direkte tog per dag og reiser med Deutsche Bahn, FlixTrain.
  • Du finner omtrent 2 direkte busser per dag og reiser med FlixBus.
Omiokunder som reiser fra Münster til Düsseldorf forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Amsterdam, London, Palma, Barcelona. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Düsseldorf og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Münster til Düsseldorf – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil DüsseldorfMünster til Düsseldorf

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone