Moskva til St. Petersburg

fre. 23. okt.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss med
Ecolines RU
Russian Railways (РЖД)
Russian Railways (High Speed Trains)
FlixBus
Vy Bus4You
1,000+ til
Ecolines RU
Russian Railways (РЖД)
Russian Railways (High Speed Trains)
FlixBus
Vy Bus4You
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reisealternativer
fra Moskva til St. Petersburg

Du kan reise fra Moskva til St. Petersburg med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Moskva til St. Petersburg er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • Ecolines RU
    21:009t35
    Moskva
    6:35St. Petersburg
    23 €1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • Ecolines RU
    21:009t35
    Moskva
    6:35St. Petersburg
    23 €1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Ecolines RU
    21:009t35
    Moskva
    6:35St. Petersburg
    23 €1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
23. okt.
lør.
24. okt.
søn.
25. okt.
man.
26. okt.
tir.
27. okt.
ons.
28. okt.
tor.
29. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Moskva til St. Petersburg

Reis til St. Petersburg på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Moskva til St. Petersburg.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Moskva og St. Petersburg, inkludert tog og buss.
Avstanden fra Moskva til St. Petersburg er omtrent 633 km.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Moskva til St. Petersburg, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Ecolines RU til St. Petersburg med buss.
  • Reis til Russian Railways (РЖД), Russian Railways (High Speed Trains) til St. Petersburg med tog.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Moskva til St. Petersburg med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 0 direkte busser per dag og reiser med Ecolines RU.
  • Du finner omtrent 0 direkte tog per dag og reiser med Russian Railways (РЖД), Russian Railways (High Speed Trains).
Omiokunder som reiser fra Moskva til St. Petersburg forlenger ofte ferien sin for å dra til Tallinn, Gurgaon, Helsingfors, Riga, Istanbul. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom St. Petersburg og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Moskva til St. Petersburg – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil St. PetersburgMoskva til St. Petersburg

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone