Milano til Brescia

man. 26. okt.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss med
Regionale
Autostradale
Frecciarossa
Italo
BlaBlaCar Bus
1,000+ til
Regionale
Autostradale
Frecciarossa
Italo
BlaBlaCar Bus
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog og buss på strekningen Milano–Brescia

Omio anbefaler å bestille tog, som er det mest populære alternativet fra Milano til Brescia blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg tog, med en gjennomsnittlig billettpris på 17 $ Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 1t 26m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.0 - 0.1kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: tog koster i gjennomsnitt 17 $, mens buss koster i gjennomsnitt 150 $.

Distanse: 81 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Buss

17 $

Gjennomsnittlig pris

Billigste

150 $

Gjennomsnittlig pris

1t 26m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

56m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

1t 56m

Gjennomsnittlig total varighet

1t 26m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

0.0 - 0.1kg

CO2-utslipp

Lavest CO2-utslipp

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

Regionale

Mest populære togselskap

GoOpti

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Sammenlign reisemåter fra Milano til Brescia

Sammenlign tilgjengelige reisemåter fra Milano til Brescia etter pris, hastighet, bekvemmelighet og direkteruter.

Den billigste måten å reise fra Milano til Brescia er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 17 $.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Brescia:

tog er 134 $ billigere enn buss på denne rute, med buss fra Milano til Brescia til en gjennomsnittpris på 150 $.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Milano til Brescia med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 26m.

Andre reisemuligheter til Brescia tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 1t 56m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 2 måter å reise mellom Milano og Brescia på, inkludert å ta tog og buss.

Reisealternativer
fra Milano til Brescia

Du kan reise fra Milano til Brescia med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Milano til Brescia er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • Itabus3505
    20:252t05
    Milano, Autostazione Lampugnano
    22:30Brescia, Autostazione
    2 $1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • Itabus3505
    20:252t05
    Milano, Autostazione Lampugnano
    22:30Brescia, Autostazione
    2 $1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Italo8158
    23:350t35
    Milano Centrale
    0:10Brescia
    28 $1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • RegionaleRegionale TRENORD 2693
    6:580t58
    Milano Lambrate
    7:56Brescia
    11 $1Én vei
    0 bytter
  • RegionaleRegionale TRENORD 2675
    17:501t03
    Milano Centrale
    18:53Brescia
    11 $1Én vei
    0 bytter
  • RegionaleRegionale TRENORD 2677
    18:501t03
    Milano Centrale
    19:53Brescia
    11 $1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    9:451t20
    Milano, Autostazione Lampugnano
    11:05Brescia, Poliambulanza metro station
    9 $1Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar Bus94765
    21:301t15
    Milano, Autostazione Lampugnano
    22:45Brescia, Autostazione
    9 $1Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar Bus4705
    20:251t45
    Milano, Autostazione Lampugnano
    22:10Brescia, Autostazione
    9 $1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

man.
26. okt.
tir.
27. okt.
ons.
28. okt.
tor.
29. okt.
fre.
30. okt.
lør.
31. okt.
søn.
01. nov.
man.
02. nov.
tir.
03. nov.
ons.
04. nov.
tor.
05. nov.
fre.
06. nov.
lør.
07. nov.
søn.
08. nov.
man.
09. nov.
tir.
10. nov.
ons.
11. nov.
tor.
12. nov.
fre.
13. nov.
lør.
14. nov.
søn.
15. nov.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Milano til Brescia

Reis til Brescia på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Milano til Brescia.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Milano og Brescia, inkludert tog og buss.
Den billigste måten å reise fra Milano til Brescia er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 17 $.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Brescia:

tog er 134 $ billigere enn buss på denne rute, med buss fra Milano til Brescia til en gjennomsnittpris på 150 $.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Milano til Brescia med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 26m.

Andre reisemuligheter til Brescia tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 1t 56m.

Avstanden fra Milano til Brescia er omtrent 81 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Milano til Brescia per dag er:
  • Omtrent 91 tog per dag.
  • Omtrent 75 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Milano og Brescia ettersom planlagte turer med tog og buss kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Milano til Brescia:
  • Tog går stort sett fra Milano Centrale og ankommer på Brescia.
  • Busser går stort sett fra Milano, Aeroporto di Milano Linate og ankommer på Brescia, Main railway station.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Milano til Brescia, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Autostradale, BlaBlaCar Bus, FlixBus, GoOpti, Itabus, Sindbad til Brescia med buss.
  • Reis til Regionale, Frecciarossa, Italo til Brescia med tog.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Milano til Brescia med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 75 direkte busser per dag og reiser med Autostradale, BlaBlaCar Bus, FlixBus, GoOpti, Itabus, Sindbad.
  • Du finner omtrent 65 direkte tog per dag og reiser med Regionale, Frecciarossa, Italo.
Omiokunder som reiser fra Milano til Brescia forlenger ofte ferien sin for å dra til Orio al Serio, Roma, Orio al Serio lufthavn, Milano Centrale, Napoli. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Brescia og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Milano til Brescia – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisMilano til Brescia

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone