Marseille til Valence

tir. 20. okt.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss, fly med
BlaBlaCar Bus
SNCF | TGV INOUI
Swiss
FlixBus
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
1,000+ til
BlaBlaCar Bus
SNCF | TGV INOUI
Swiss
FlixBus
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog, buss og fly for Marseille til Valence

Omio anbefaler å bestille buss, som det er det mest populære alternativet fraMarseille til Valence blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg buss, med en gjennomsnittlig billettpris på 225 NOK Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 2t 40m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.1 - 0.2kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: buss koster i gjennomsnitt 225 NOK, mens fly koster i gjennomsnitt 6 433 NOK.

Distanse: 186 km

Sammenlign bus med

Mest populære
Buss
Tog
Fly
Med bil

225 NOK

Gjennomsnittlig pris

Billigste

626 NOK

Gjennomsnittlig pris

6 433 NOK

Gjennomsnittlig pris

631 NOK

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

3t 32m

Gjennomsnittlig total varighet

3t 2m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

2t 40m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 10m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

5t 6m

Gjennomsnittlig total varighet

3t 6m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

2t 14m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

0.2 - 0.5kg

CO2-utslipp

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

Laveste

-

CO2-utslipp

-

CO2-utslipp

FlixBus

Mest populære busselskap

ZOU!

Mest populære togselskap

Air France

Mest populære flyselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Marseille til Valence er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 225 NOK.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Valence:

buss er 401 NOK billigere enn tog på denne rute, med tog fra Marseille til Valence til en gjennomsnittpris på 626 NOK.

buss er 6 209 NOK billigere enn fly på denne rute, med fly fra Marseille til Valence til en gjennomsnittpris på 6 433 NOK.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Marseille til Valence med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 40m.

Andre reisemuligheter til Valence tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 3t 32m.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 5t 6m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Marseille og Valence på, inkludert å ta tog, buss og fly.
Ta bussen. Det er den billigste måten å reise på, og prisforskjellen er vanligvis større enn folk forventer.

Billetter starter på rundt 225 NOK sammenlignet med omtrent 631 NOK i drivstoff og bompenger – en besparelse på omtrent 407 NOK. Reisen tar 3t 2m mot 2t 14m med bil, så du kommer frem litt senere, men du kan bruke tiden produktivt i stedet for å bruke den bak rattet. Ingen parkering å sortere, ingen drivstoffstopp, og de fleste busser har Wi-Fi og strømuttak.

Det er verdt å vurdere å kjøre bil hvis du har en stram timeplan, reiser som en gruppe (der drivstoffkostnadene fordeler seg på flere måter), eller ønsker fleksibiliteten til å stoppe underveis.

Reisealternativer
fra Marseille til Valence

Du kan reise fra Marseille til Valence med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Marseille til Valence er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • BlaBlaCar Bus5696
    19:103t05
    Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles
    22:15Valence, Gare Routière
    158 NOK1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • BlaBlaCar Bus5696
    19:103t05
    Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles
    22:15Valence, Gare Routière
    158 NOK1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • SNCF | TGV INOUI5376
    7:361t03
    Marseille Saint-Charles
    8:39Valence TGV Rhône-Alpes Sud
    450 NOK1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • SNCF | TGV INOUI9896
    15:561t13
    Marseille Saint-Charles
    17:09Valence TGV Rhône-Alpes Sud
    405 NOK1Én vei
    0 bytter
  • SNCF | TGV INOUI6850
    10:191t08
    Marseille Saint-Charles
    11:27Valence TGV Rhône-Alpes Sud
    428 NOK1Én vei
    0 bytter
  • SNCF | TGV INOUI12182
    15:561t13
    Marseille Saint-Charles
    17:09Valence TGV Rhône-Alpes Sud
    450 NOK1Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar Bus5866
    9:453t05
    Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles
    12:50Valence, Gare Routière
    180 NOK1Én vei
    0 bytter
  • BlaBlaCar Bus50793
    12:003t05
    Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles
    15:05Valence, Gare Routière
    180 NOK1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    17:002t35
    Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles
    19:35Valence, Gare Routière
    191 NOK1Én vei
    0 bytter
  • Air FranceAF7341 · AF7370
    17:154t45
    Marseille Provence lufthavn
    22:00Saint-Exupéry internasjonale lufthavn
    2 891 NOK1Én vei
    1 bytte
  • Air FranceAF7339 · AF7370
    15:056t55
    Marseille Provence lufthavn
    22:00Saint-Exupéry internasjonale lufthavn
    2 891 NOK1Én vei
    1 bytte
  • Air FranceAF7337 · AF7370
    13:458t15
    Marseille Provence lufthavn
    22:00Saint-Exupéry internasjonale lufthavn
    2 891 NOK1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog, buss og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

ons.
21. okt.
fre.
23. okt.
lør.
24. okt.
fre.
30. okt.
lør.
31. okt.
søn.
01. nov.
man.
02. nov.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Marseille til Valence

Reis til Valence på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Marseille til Valence.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Marseille og Valence, inkludert tog, buss og fly.
Den billigste måten å reise fra Marseille til Valence er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 225 NOK.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Valence:

buss er 401 NOK billigere enn tog på denne rute, med tog fra Marseille til Valence til en gjennomsnittpris på 626 NOK.

buss er 6 209 NOK billigere enn fly på denne rute, med fly fra Marseille til Valence til en gjennomsnittpris på 6 433 NOK.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Marseille til Valence med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 40m.

Andre reisemuligheter til Valence tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 3t 32m.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 5t 6m.

Avstanden fra Marseille til Valence er omtrent 186 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Marseille til Valence per dag er:
  • Omtrent 29 fly per dag.
  • Omtrent 10 tog per dag.
  • Omtrent 8 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Marseille og Valence ettersom planlagte turer med tog, buss og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Marseille til Valence:
  • Fly går stort sett fra Marseille Provence lufthavn og ankommer på Saint-Exupéry internasjonale lufthavn.
  • Tog går stort sett fra Marseille Saint-Charles og ankommer på Valence Ville.
  • Busser går stort sett fra Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles og ankommer på Valence, Gare Routière.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Marseille til Valence, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til SNCF | TGV INOUI, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, ZOU!, TER, SNCF | Intercités, ZOU! TER til Valence med tog.
  • Reis til Swiss, Brussels Airlines, Lufthansa City Airlines, Air France, Lufthansa, Air Baltic, Helvetic Airways, British Airways til Valence med fly.
  • Reis til BlaBlaCar Bus, FlixBus til Valence med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Marseille til Valence med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 7 direkte tog per dag og reiser med SNCF | TGV INOUI, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, ZOU!, TER, ZOU! TER.
  • Du finner omtrent 8 direkte busser per dag og reiser med BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Omiokunder som reiser fra Marseille til Valence forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Barcelona, Lyon, Madrid, Grenoble. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Valence og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Marseille til Valence – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisMarseille til Valence

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone