Málaga til Santiago de Compostela

lør. 29. aug.
+ Legg til returreise
Reis med buss, fly med
Vueling
AVE
Alsa
Renfe AVLO
Renfe ALVIA
1,000+ til
Vueling
AVE
Alsa
Renfe AVLO
Renfe ALVIA
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss og fly for Málaga til Santiago de Compostela

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraMálaga til Santiago de Compostela blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg buss, med en gjennomsnittlig billettpris på $132 Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille fly, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 4t 14m. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: buss koster i gjennomsnitt $132, mens fly koster i gjennomsnitt $150.

Distanse: 770 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Buss

$150

Gjennomsnittlig pris

$132

Gjennomsnittlig pris

Billigste

4t 14m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 14m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

21t 35m

Gjennomsnittlig total varighet

21t 5m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

Vueling

Mest populære flyselskap

Alsa

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Reisealternativer
fra Málaga til Santiago de Compostela

Du kan reise fra Málaga til Santiago de Compostela med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Málaga til Santiago de Compostela er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • AlsaNormal · Normal
    14:3018t35
    Malaga, Estación de Autobuses
    9:05Santiago de Compostela, Estación de Autobuses
    $1261Én vei
    1 bytte

Billigst

  • AlsaNormal · Normal
    14:3018t35
    Malaga, Estación de Autobuses
    9:05Santiago de Compostela, Estación de Autobuses
    $1261Én vei
    1 bytte

Raskest

  • VuelingVY2655
    16:551t40
    Málaga lufthavn
    18:35Santiago de Compostela Airport
    $2671Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • iryo06021+Renfe AVLO04975
    11:349t50
    Malaga María Zambrano
    21:24Santiago de Compostela-Daniel Castelao
    $2011Én vei
    1 bytte
  • iryo06021+AVE04395
    11:3410t45
    Malaga María Zambrano
    22:19Santiago de Compostela-Daniel Castelao
    $2351Én vei
    1 bytte
  • iryo06159+AVE04395
    15:266t53
    Malaga María Zambrano
    22:19Santiago de Compostela-Daniel Castelao
    $2821Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal · Normal
    13:0020t05
    Malaga, Estación de Autobuses
    9:05Santiago de Compostela, Estación de Autobuses
    $1261Én vei
    1 bytte
  • VuelingVY2653
    9:301t40
    Málaga lufthavn
    11:10Santiago de Compostela Airport
    $2671Én vei
    0 bytter
  • VuelingVY2118 · VY1680
    22:0510t45
    Málaga lufthavn
    8:50Santiago de Compostela Airport
    $3051Én vei
    1 bytte
  • VuelingVY2112 · VY1680
    17:5015t00
    Málaga lufthavn
    8:50Santiago de Compostela Airport
    $3181Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
28. aug.
lør.
29. aug.
søn.
30. aug.
man.
31. aug.
tir.
01. sep.
ons.
02. sep.
tor.
03. sep.
fre.
04. sep.
lør.
05. sep.
søn.
06. sep.
man.
07. sep.
tir.
08. sep.
ons.
09. sep.
tor.
10. sep.
fre.
11. sep.
lør.
12. sep.
søn.
13. sep.
man.
14. sep.
tir.
15. sep.
ons.
16. sep.
tor.
17. sep.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Málaga til Santiago de Compostela

Reis til Santiago de Compostela på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Málaga til Santiago de Compostela.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Málaga og Santiago de Compostela, inkludert buss og fly.
Den billigste måten å reise fra Málaga til Santiago de Compostela er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på $132.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Santiago de Compostela:

buss er $19 billigere enn fly på denne rute, med fly fra Málaga til Santiago de Compostela til en gjennomsnittpris på $150.

Å reise med fly er den raskeste måten fra Málaga til Santiago de Compostela med en gjennomsnittlig reisetid på 4t 14m.

Andre reisemuligheter til Santiago de Compostela tar ofte lengre tid.

Reiser med Tog tar i gjennomsnitt 6t 38m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 21t 35m.

Avstanden fra Málaga til Santiago de Compostela er omtrent 770 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Málaga til Santiago de Compostela per dag er:
  • Omtrent 15 fly per dag.
  • Omtrent 1 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Málaga og Santiago de Compostela ettersom planlagte turer med buss og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Málaga til Santiago de Compostela:
  • Busser går stort sett fra Malaga, Estación de Autobuses og ankommer på Santiago de Compostela, Estación de Autobuses.
  • Fly går stort sett fra Málaga lufthavn og ankommer på Santiago de Compostela Airport.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Málaga til Santiago de Compostela, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Alsa, FlixBus, BlaBlaCar til Santiago de Compostela med buss.
  • Reis til Vueling, Ryanair, Iberia, Iberia Express, Air Europa, Air Nostrum til Santiago de Compostela med fly.
  • Reis til AVE, Renfe AVLO, Renfe ALVIA, iryo til Santiago de Compostela med tog.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Málaga til Santiago de Compostela med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 0 direkte busser per dag og reiser med BlaBlaCar.
  • Du finner omtrent 2 direkte fly per dag og reiser med Vueling, Ryanair, Iberia.
Omiokunder som reiser fra Málaga til Santiago de Compostela forlenger ofte ferien sin for å dra til Madrid, Porto, Sarria, Barcelona, Vigo. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Santiago de Compostela og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Málaga til Santiago de Compostela – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil Santiago de CompostelaMálaga til Santiago de Compostela

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone