Málaga til Nice

tor. 02. juli
+ Legg til returreise
Reis med tog, fly, buss med
Vueling
Union Ivkoni International
AVE
Alsa
easyJet
1,000+ til
Vueling
Union Ivkoni International
AVE
Alsa
easyJet
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog, fly og buss for Málaga til Nice

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraMálaga til Nice blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris ta buss med priser fra 903kr. Har du det travelt bør du vurdere å bestille enfly som kan få deg dit på 3t 51m. Billettprisintervallet avhenger av reisemåten: gjennomsnittsprisen for buss er 903kr og for tog er det 2663kr.

Distanse: 1258 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Buss
Tog

1986kr

Gjennomsnittlig pris

1680kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

2680kr

Gjennomsnittlig pris

6t 51m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

3t 51m

Ombord

+

3t 0m

Ekstra tid*

28t 15m

Gjennomsnittlig total varighet

27t 45m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

28t 30m

Gjennomsnittlig total varighet

28t 0m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

Vueling

Mest populære flyselskap

Union Ivkoni International

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Reisealternativer
fra Málaga til Nice

Du kan reise fra Málaga til Nice med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Málaga til Nice er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus
    8:0029t55
    Malaga, Estación de Autobuses
    13:55Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    1602 kr1Én vei
    2 bytter

Billigst

  • FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus
    8:0029t55
    Malaga, Estación de Autobuses
    13:55Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    1602 kr1Én vei
    2 bytter

Raskest

  • VuelingIB5040 · IB5340
    9:403t55
    Málaga lufthavn
    13:35Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    4413 kr1Én vei
    1 bytte

Andre alternativer

  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    8:0031t10
    Malaga, Estación de Autobuses
    15:10Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    1614 kr1Én vei
    1 bytte
  • FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus
    8:0030t50
    Malaga, Estación de Autobuses
    14:50Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    1735 kr1Én vei
    2 bytter
  • FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus · FlixBus
    23:3043t10
    Malaga, Estación de Autobuses
    18:40Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1)
    1843 kr1Én vei
    3 bytter
  • VuelingVY2118 · VY1515
    23:258t55
    Málaga lufthavn
    8:20Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    2088 kr1Én vei
    1 bytte
  • VuelingVY2116 · VY1517
    14:307t35
    Málaga lufthavn
    22:05Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    2118 kr1Én vei
    1 bytte
  • VuelingVY2122 · VY1517
    17:104t55
    Málaga lufthavn
    22:05Côte d'Azur internasjonale lufthavn
    2304 kr1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog, fly og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

ons.
01. juli
tor.
02. juli
fre.
03. juli
lør.
04. juli
søn.
05. juli
man.
06. juli
tir.
07. juli
ons.
08. juli
tor.
09. juli
fre.
10. juli
lør.
11. juli
søn.
12. juli
man.
13. juli
tir.
14. juli
ons.
15. juli
tor.
16. juli
fre.
17. juli
lør.
18. juli
søn.
19. juli
man.
20. juli
tir.
21. juli

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Málaga til Nice

Reis til Nice på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Málaga til Nice.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Málaga og Nice, inkludert tog, fly og buss.
Den billigste måten å reise fra Málaga til Nice er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 1680kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Nice:

buss er 306kr billigere enn fly på denne rute, med fly fra Málaga til Nice til en gjennomsnittpris på 1986kr.

buss er 999kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Málaga til Nice til en gjennomsnittpris på 2680kr.

Å reise med fly er den raskeste måten fra Málaga til Nice med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 51m.

Andre reisemuligheter til Nice tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 27t 45m.

Reiser med Tog tar i gjennomsnitt 28t 0m.

Avstanden fra Málaga til Nice er omtrent 1258 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Málaga til Nice per dag er:
  • Omtrent 63 fly per dag.
  • Omtrent 3 busser per dag.
  • Omtrent 1 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Málaga og Nice ettersom planlagte turer med tog, fly og buss kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Málaga til Nice:
  • Fly går stort sett fra Málaga lufthavn og ankommer på Côte d'Azur internasjonale lufthavn.
  • Busser går stort sett fra Malaga, Estación de Autobuses og ankommer på Nice, Aéroport Nice Côte d'Azur (Gare routière - Terminal 1).
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Málaga til Nice, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Vueling, easyJet, Air Nostrum, Iberia, Swiss, KLM, Brussels Airlines, Air France, Lufthansa, Eurowings, Transavia France, PGA-Portugalia Airlines til Nice med fly.
  • Reis til AVE, Renfe Viajeros til Nice med tog.
  • Reis til Union Ivkoni International, Alsa, FlixBus til Nice med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Málaga til Nice med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 1 direkte fly per dag og reiser med easyJet, Air Nostrum.
  • Du finner omtrent 0 direkte busser per dag og reiser med Union Ivkoni International.
Omiokunder som reiser fra Málaga til Nice forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Monaco - Monte-Carlo, Milano, Barcelona, Marseille. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Nice og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Málaga til Nice – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil NiceMálaga til Nice

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone