Lyon til Ajaccio

lør. 26. sep.
+ Legg til returreise
Reis med fly med
Lufthansa
CitizenPlane
Air Corsica
Volotea
ITA
1,000+ til
Lufthansa
CitizenPlane
Air Corsica
Volotea
ITA
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign fly for Lyon til Ajaccio

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraLyon til Ajaccio blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg fly, med en gjennomsnittlig billettpris på 479€ Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille fly, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 4t 42m. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: fly koster i gjennomsnitt 479€, mens fly koster i gjennomsnitt 479€.

Distanse: 527 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Med bil

479€

Gjennomsnittlig pris

Billigste

88€

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

4t 42m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 42m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

11t 22m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

Air Corsica

Mest populære flyselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Den billigste måten å reise fra Lyon til Ajaccio er ved å ta fly, med en gjennomsnittspris på 479€.
Å reise med fly er den raskeste måten fra Lyon til Ajaccio med en gjennomsnittlig reisetid på 4t 42m.
Ja, du kan reise med fly mellom Lyon og Ajaccio.
Ta flyet. Det er den raskeste måten å reise på, og den sparte tiden rettferdiggjør vanligvis den litt høyere kostnaden.

Du kommer frem omtrent 8t 40m tidligere (2t 42m med fly vs. 11t 22m med bil). Billetter starter på rundt 479€ sammenlignet med omtrent 88€ i drivstoff og bompenger – litt mer, men du får tilbake tid og unngår en lang kjøretur.

Det er mer fornuftig å kjøre bil hvis du reiser som en gruppe, ønsker fleksibilitet med tidspunkt eller planlegger å stoppe underveis.

Reisealternativer
fra Lyon til Ajaccio

Du kan reise fra Lyon til Ajaccio med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

flight

Den beste måten å reise fra Lyon til Ajaccio er å fly. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • Volotea
    8:251t15
    Lyon
    9:40Ajaccio
    62 €1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • Volotea
    8:251t15
    Lyon
    9:40Ajaccio
    62 €1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Air Corsica
    14:401t00
    Lyon
    15:40Ajaccio
    107 €1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • Air Corsica
    10:551t00
    Lyon
    11:55Ajaccio
    113 €1Én vei
    0 bytter
  • Air France
    9:258t25
    Lyon
    17:50Ajaccio
    157 €1Én vei
    0 bytter
  • Air France
    17:3017t10
    Lyon
    10:40Ajaccio
    169 €1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Lyon til Ajaccio

Reis til Ajaccio på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Lyon til Ajaccio.

FAQs
Du kan reise mellom Lyon og Ajaccio med fly.
Den billigste måten å reise fra Lyon til Ajaccio er ved å ta fly, med en gjennomsnittspris på 479€.
Å reise med fly er den raskeste måten fra Lyon til Ajaccio med en gjennomsnittlig reisetid på 4t 42m.
Avstanden fra Lyon til Ajaccio er omtrent 527 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Lyon til Ajaccio per dag er:
  • Omtrent 17 fly per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Lyon og Ajaccio ettersom planlagte turer med fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Lyon til Ajaccio:
  • Fly går stort sett fra Saint-Exupéry internasjonale lufthavn og ankommer på Ajaccio Napoleon Bonaparte Airport.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Lyon til Ajaccio, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Lufthansa, CitizenPlane, Air Corsica, Volotea, ITA, Transavia France, Lufthansa City Airlines, Air France, easyJet til Ajaccio med fly.
Ja, det er en direkterute tilgjengelig fra Lyon til Ajaccio:
  • Du finner omtrent 2 direkte fly per dag og reiser med CitizenPlane, Air Corsica, Volotea, Transavia France, easyJet.
Omiokunder som reiser fra Lyon til Ajaccio forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Nantes, Bordeaux, Marseille, Toulouse. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Ajaccio og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Lyon til Ajaccio – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisLyon til Ajaccio

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone