Lund til København

lør. 26. sep.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss med
Vy Bus4You
Snälltåget
Oresundstag
FlixBus
RegioJet a.s.
1,000+ til
Vy Bus4You
Snälltåget
Oresundstag
FlixBus
RegioJet a.s.
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog og buss for Lund til København

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraLund til København blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg buss, med en gjennomsnittlig billettpris på 131kr Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 1t 23m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.0 - 0.0kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: buss koster i gjennomsnitt 131kr, mens tog koster i gjennomsnitt 201kr.

Distanse: 39 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Buss

201kr

Gjennomsnittlig pris

131kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

1t 23m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

53m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

2t 5m

Gjennomsnittlig total varighet

1t 35m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

0.0 - 0.0kg

CO2-utslipp

Laveste

0.0 - 0.1kg

CO2-utslipp

Oresundstag

Mest populære togselskap

FlixBus

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Lund til København er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 131kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til København:

buss er 70kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Lund til København til en gjennomsnittpris på 201kr.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Lund til København med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 23m.

Andre reisemuligheter til København tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 2t 5m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 2 måter å reise mellom Lund og København på, inkludert å ta tog og buss.

Reisealternativer
fra Lund til København

Du kan reise fra Lund til København med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Lund til København er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • FlixBusFlixBus
    20:551t20
    Lund, Carl Bernlunds g (Läge Q)
    22:15København, Busterminal Dybbølsbro
    92 kr1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • FlixBusFlixBus
    20:551t20
    Lund, Carl Bernlunds g (Läge Q)
    22:15København, Busterminal Dybbølsbro
    92 kr1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Oresundstag1177 Öresundståg
    1:210t49
    Lund sentralstasjon
    2:10København Hovedb.
    196 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • Oresundstag1181 Öresundståg
    2:210t49
    Lund sentralstasjon
    3:10København Hovedb.
    196 kr1Én vei
    0 bytter
  • Oresundstag1189 Öresundståg
    3:210t49
    Lund sentralstasjon
    4:10København Hovedb.
    196 kr1Én vei
    0 bytter
  • Oresundstag1039 Öresundståg
    8:380t50
    Lund sentralstasjon
    9:28København Hovedb.
    196 kr1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    19:101t35
    Lund, Carl Bernlunds g (Läge Q)
    20:45København, Busterminal Dybbølsbro
    92 kr1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    6:151t35
    Lund, Carl Bernlunds g (Läge Q)
    7:50København, Busterminal Dybbølsbro
    92 kr1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    17:451t40
    Lund, Carl Bernlunds g (Läge Q)
    19:25København, Busterminal Dybbølsbro
    92 kr1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.
tor.
08. okt.
fre.
09. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Lund til København

Reis til København på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Lund til København.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Lund og København, inkludert tog og buss.
Den billigste måten å reise fra Lund til København er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 131kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til København:

buss er 70kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Lund til København til en gjennomsnittpris på 201kr.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Lund til København med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 23m.

Andre reisemuligheter til København tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 2t 5m.

Avstanden fra Lund til København er omtrent 39 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Lund til København per dag er:
  • Omtrent 95 tog per dag.
  • Omtrent 6 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Lund og København ettersom planlagte turer med tog og buss kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Lund til København:
  • Tog går stort sett fra Lund sentralstasjon og ankommer på København Hovedb..
  • Busser går stort sett fra Lund, Carl Bernlunds g (Läge Q) og ankommer på København, Busterminal Dybbølsbro.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Lund til København, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Snälltåget, Oresundstag til København med tog.
  • Reis til Vy Bus4You, FlixBus til København med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Lund til København med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 95 direkte tog per dag og reiser med Snälltåget, Oresundstag.
  • Du finner omtrent 6 direkte busser per dag og reiser med Vy Bus4You, FlixBus.
Omiokunder som reiser fra Lund til København forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Stockholm, Malmö, London, Berlin. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom København og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Lund til København – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil KøbenhavnLund til København

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone