London til Normandy

fre. 03. juli
+ Legg til returreise
Reis med buss, tog med
South Western Railway
National Express
Elizabeth line
Great Western Railway
FlixBus
1,000+ til
South Western Railway
National Express
Elizabeth line
Great Western Railway
FlixBus
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss og tog for London til Normandy

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraLondon til Normandy blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris ta buss med priser fra 80kr. Har du det travelt bør du vurdere å bestille enbuss som kan få deg dit på 1t 4m. Om du ønsker å være reise så grønt som mulig er tog det beste alternativet ettersom det bare sender ut 0.0 - 0.0kg. Billettprisintervallet avhenger av reisemåten: gjennomsnittsprisen for buss er 80kr og for tog er det 199kr.

Distanse: 47 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Buss

282kr

Gjennomsnittlig pris

151kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

1t 39m

Gjennomsnittlig total varighet

1t 9m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

1t 34m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

1t 4m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

0.0 - 0.0kg

CO2-utslipp

Laveste

0.0 - 0.1kg

CO2-utslipp

South Western Railway

Mest populære togselskap

National Express

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Reisealternativer
fra London til Normandy

Du kan reise fra London til Normandy med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra London til Normandy er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • National Express
    12:301t10
    London
    13:40Normandy
    99 kr1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • National Express
    12:301t10
    London
    13:40Normandy
    99 kr1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • National Express
    21:001t00
    London
    22:00Normandy
    101 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • National Express
    15:001t25
    London
    16:25Normandy
    165 kr1Én vei
    0 bytter
  • National Express
    20:001t00
    London
    21:00Normandy
    240 kr1Én vei
    0 bytter
  • National Express
    14:001t10
    London
    15:10Normandy
    249 kr1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss og tog de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
03. juli
lør.
04. juli
søn.
05. juli
man.
06. juli
tir.
07. juli
ons.
08. juli
tor.
09. juli

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra London til Normandy

Reis til Normandy på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra London til Normandy.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom London og Normandy, inkludert buss og tog.
Den billigste måten å reise fra London til Normandy er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 151kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Normandy:

buss er 131kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra London til Normandy til en gjennomsnittpris på 282kr.

Å reise med buss er den raskeste måten fra London til Normandy med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 4m.

Andre reisemuligheter til Normandy tar ofte lengre tid.

Reiser med Tog tar i gjennomsnitt 1t 9m.

Avstanden fra London til Normandy er omtrent 47 km.
Gjennomsnittlige avganger fra London til Normandy per dag er:
  • Omtrent 16 tog per dag.
  • Omtrent 5 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom London og Normandy ettersom planlagte turer med buss og tog kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra London til Normandy:
  • Tog går stort sett fra Waterloo stasjon (WAT) og ankommer på Ash.
  • Busser går stort sett fra London, Victoria Coach Station og ankommer på Guildford, Egerton Road.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra London til Normandy, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til National Express til Normandy med buss.
  • Reis til South Western Railway, Elizabeth line, Great Western Railway til Normandy med tog.
Omiokunder som reiser fra London til Normandy forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Guildford, Amsterdam, Calais, Bordeaux. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Normandy og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra London til Normandy – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisLondon til Normandy

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone