Lisboa til Caldas da Rainha

ons. 01. juli
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss med
Rede Expressos
Comboios De Portugal
FlixBus
Citi Express
BlaBlaCar
1,000+ til
Rede Expressos
Comboios De Portugal
FlixBus
Citi Express
BlaBlaCar
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog og buss for Lisboa til Caldas da Rainha

Omio anbefaler å bestille buss, som det er det mest populære alternativet fraLisboa til Caldas da Rainha blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris ta buss med priser fra 31kr. Har du det travelt bør du vurdere å bestille enbuss som kan få deg dit på 1t 10m. Om du ønsker å være reise så grønt som mulig er tog det beste alternativet ettersom det bare sender ut 0.0 - 0.1kg. Billettprisintervallet avhenger av reisemåten: gjennomsnittsprisen for buss er 31kr og for tog er det 99kr.

Distanse: 76 km

Sammenlign bus med

Mest populære
Buss
Tog

71kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

184kr

Gjennomsnittlig pris

1t 40m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

1t 10m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

2t 52m

Gjennomsnittlig total varighet

2t 22m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

0.0 - 0.1kg

CO2-utslipp

Laveste
Rede Expressos

Mest populære busselskap

Comboios De Portugal

Mest populære togselskap

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Reisealternativer
fra Lisboa til Caldas da Rainha

Du kan reise fra Lisboa til Caldas da Rainha med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Lisboa til Caldas da Rainha er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • Rede Expressos
    11:001t10
    Lisboa, Terminal Rodoviário de Sete Rios
    12:10Caldas Da Rainha, Rua Coronel Soeiro de Brito
    66 kr1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • Rede Expressos
    11:001t10
    Lisboa, Terminal Rodoviário de Sete Rios
    12:10Caldas Da Rainha, Rua Coronel Soeiro de Brito
    66 kr1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • FlixBusFlixBus
    9:401t00
    Lisboa, Gare Oriente
    10:40Caldas da Rainha, Rodoviário do Oeste
    78 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • Comboios De PortugalR 26409 · R 36409
    11:362t52
    Lisboa - Entrecampos
    14:28Caldas da Rainha
    120 kr1Én vei
    1 bytte
  • Comboios De PortugalR 26409 · R 36409
    11:253t03
    Lisboa - Santa Apolonia
    14:28Caldas da Rainha
    124 kr1Én vei
    1 bytte
  • Comboios De PortugalIR 21811 · IR 30811
    16:192t39
    Lisboa - Entrecampos
    18:58Caldas da Rainha
    132 kr1Én vei
    1 bytte
  • Rede Expressos
    10:151t10
    Lisboa, Terminal Rodoviário de Sete Rios
    11:25Caldas Da Rainha, Rua Coronel Soeiro de Brito
    66 kr1Én vei
    0 bytter
  • Rede Expressos
    12:001t10
    Lisboa, Terminal Rodoviário de Sete Rios
    13:10Caldas Da Rainha, Rua Coronel Soeiro de Brito
    66 kr1Én vei
    0 bytter
  • Rede Expressos
    18:001t10
    Lisboa, Terminal Rodoviário de Sete Rios
    19:10Caldas Da Rainha, Rua Coronel Soeiro de Brito
    66 kr1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

ons.
01. juli
tor.
02. juli
fre.
03. juli
lør.
04. juli
søn.
05. juli
man.
06. juli
tir.
07. juli
ons.
08. juli
tor.
09. juli
fre.
10. juli
lør.
11. juli
søn.
12. juli
man.
13. juli
tir.
14. juli
ons.
15. juli
tor.
16. juli
fre.
17. juli
lør.
18. juli
søn.
19. juli
man.
20. juli
tir.
21. juli

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Lisboa til Caldas da Rainha

Reis til Caldas da Rainha på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Lisboa til Caldas da Rainha.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Lisboa og Caldas da Rainha, inkludert tog og buss.
Den billigste måten å reise fra Lisboa til Caldas da Rainha er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 71kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Caldas da Rainha:

buss er 112kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Lisboa til Caldas da Rainha til en gjennomsnittpris på 184kr.

Å reise med buss er den raskeste måten fra Lisboa til Caldas da Rainha med en gjennomsnittlig reisetid på 1t 10m.

Andre reisemuligheter til Caldas da Rainha tar ofte lengre tid.

Reiser med Tog tar i gjennomsnitt 2t 22m.

Avstanden fra Lisboa til Caldas da Rainha er omtrent 76 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Lisboa til Caldas da Rainha per dag er:
  • Omtrent 31 busser per dag.
  • Omtrent 6 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Lisboa og Caldas da Rainha ettersom planlagte turer med tog og buss kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Lisboa til Caldas da Rainha:
  • Tog går stort sett fra Lisboa - Santa Apolonia og ankommer på Caldas da Rainha.
  • Busser går stort sett fra Lisboa, Terminal Rodoviário de Sete Rios og ankommer på Caldas Da Rainha, Rua Coronel Soeiro de Brito.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Lisboa til Caldas da Rainha, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Comboios De Portugal til Caldas da Rainha med tog.
  • Reis til Rede Expressos, FlixBus, Citi Express, BlaBlaCar, Rodoviária do Oeste til Caldas da Rainha med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Lisboa til Caldas da Rainha med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 5 direkte tog per dag og reiser med Comboios De Portugal.
  • Du finner omtrent 30 direkte busser per dag og reiser med Rede Expressos, FlixBus, Citi Express, BlaBlaCar, Rodoviária do Oeste.
Omiokunder som reiser fra Lisboa til Caldas da Rainha forlenger ofte ferien sin for å dra til Porto, Nazaré, São Martinho do Porto, Peniche, Torres Vedras. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Caldas da Rainha og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Lisboa til Caldas da Rainha – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisLisboa til Caldas da Rainha

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone