Granada til Sevilla

lør. 26. sep.
+ Legg til returreise
Reis med buss, tog, fly med
Vueling
Alsa
Renfe AVANT
AVE
Renfe MD
1,000+ til
Vueling
Alsa
Renfe AVANT
AVE
Renfe MD
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss, tog og fly for Granada til Sevilla

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraGranada til Sevilla blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg tog, med en gjennomsnittlig billettpris på 21€ Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 3t 15m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.1 - 0.2kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: tog koster i gjennomsnitt 21€, mens fly koster i gjennomsnitt 202€.

Distanse: 211 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Tog
Buss
Med bil

202€

Gjennomsnittlig pris

21€

Gjennomsnittlig pris

Billigste

23€

Gjennomsnittlig pris

40€

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

5t 11m

Gjennomsnittlig total varighet

3t 11m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

3t 15m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 45m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

3t 44m

Gjennomsnittlig total varighet

3t 14m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

2t 47m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

-

CO2-utslipp

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

Laveste

0.2 - 0.5kg

CO2-utslipp

-

CO2-utslipp

Vueling

Mest populære flyselskap

AVE

Mest populære togselskap

Alsa

Mest populære busselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Granada til Sevilla er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 21€.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Sevilla:

tog er 2€ billigere enn buss på denne rute, med buss fra Granada til Sevilla til en gjennomsnittpris på 23€.

tog er 181€ billigere enn fly på denne rute, med fly fra Granada til Sevilla til en gjennomsnittpris på 202€.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Granada til Sevilla med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 15m.

Andre reisemuligheter til Sevilla tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 3t 44m.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 5t 11m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Granada og Sevilla på, inkludert å ta buss, tog og fly.
Ta flyet. Det er den billigste måten å reise på, og prisforskjellen er vanligvis større enn folk forventer.

Billetter starter på rundt 202€ sammenlignet med omtrent 40€ i drivstoff og bompenger – en besparelse på omtrent -161.92€. Reisen tar 3t 11m mot 2t 47m med bil, så du kan ankomme litt senere, men du kan slappe av i stedet for å bruke tiden bak rattet.

Det er verdt å vurdere å kjøre bil hvis du har en stram timeplan, reiser som en gruppe, eller ønsker fleksibiliteten til å stoppe underveis.

Reisealternativer
fra Granada til Sevilla

Du kan reise fra Granada til Sevilla med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Granada til Sevilla er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • AlsaNormal
    12:003t00
    Granada, Estación De Autobuses
    15:00Sevilla, Estación de Autobuses (Plaza de Armas)
    28 €1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • AlsaNormal
    12:003t00
    Granada, Estación De Autobuses
    15:00Sevilla, Estación de Autobuses (Plaza de Armas)
    28 €1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • AVE03933 · 02080
    7:552t44
    Granada
    10:39Sevilla-Santa Justa
    44 €1Én vei
    1 bytte

Andre alternativer

  • AVE02197 · 02210
    18:055t52
    Granada
    23:57Sevilla-Santa Justa
    34 €1Én vei
    1 bytte
  • AVE02197 · 02190
    18:053t34
    Granada
    21:39Sevilla-Santa Justa
    39 €1Én vei
    1 bytte
  • AVE03933 · 03982
    7:555t40
    Granada
    13:35Sevilla-Santa Justa
    40 €1Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal
    17:303t00
    Granada, Estación De Autobuses
    20:30Sevilla, Estación de Autobuses (Plaza de Armas)
    28 €1Én vei
    0 bytter
  • AlsaNormal
    15:453t00
    Granada, Estación De Autobuses
    18:45Sevilla, Estación de Autobuses (Plaza de Armas)
    28 €1Én vei
    0 bytter
  • AlsaNormal
    18:303t00
    Granada, Estación De Autobuses
    21:30Sevilla, Estación de Autobuses (Plaza de Armas)
    28 €1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss, tog og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.
tor.
08. okt.
fre.
09. okt.
lør.
10. okt.
søn.
11. okt.
man.
12. okt.
tir.
13. okt.
ons.
14. okt.
tor.
15. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Granada til Sevilla

Reis til Sevilla på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Granada til Sevilla.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Granada og Sevilla, inkludert buss, tog og fly.
Den billigste måten å reise fra Granada til Sevilla er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 21€.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Sevilla:

tog er 2€ billigere enn buss på denne rute, med buss fra Granada til Sevilla til en gjennomsnittpris på 23€.

tog er 181€ billigere enn fly på denne rute, med fly fra Granada til Sevilla til en gjennomsnittpris på 202€.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Granada til Sevilla med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 15m.

Andre reisemuligheter til Sevilla tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 3t 44m.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 5t 11m.

Avstanden fra Granada til Sevilla er omtrent 211 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Granada til Sevilla per dag er:
  • Omtrent 25 tog per dag.
  • Omtrent 11 busser per dag.
  • Omtrent 8 fly per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Granada og Sevilla ettersom planlagte turer med buss, tog og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Granada til Sevilla:
  • Fly går stort sett fra Granada Airport og ankommer på Seville Airport.
  • Tog går stort sett fra Granada og ankommer på Sevilla-Santa Justa.
  • Busser går stort sett fra Granada, Estación De Autobuses og ankommer på Sevilla, Estación de Autobuses (Plaza de Armas).
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Granada til Sevilla, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Alsa til Sevilla med buss.
  • Reis til Renfe AVANT, AVE, Renfe MD, Renfe INTERCITY, Renfe ALVIA, Renfe AVLO til Sevilla med tog.
  • Reis til Vueling til Sevilla med fly.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Granada til Sevilla med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 11 direkte busser per dag og reiser med Alsa.
  • Du finner omtrent 3 direkte tog per dag og reiser med Renfe AVANT.
Omiokunder som reiser fra Granada til Sevilla forlenger ofte ferien sin for å dra til Madrid, Córdoba, Málaga, Cádiz, Barcelona. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Sevilla og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Granada til Sevilla – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil SevillaGranada til Sevilla

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone