Firenze til Monterosso al Mare

fre. 03. juli
+ Legg til returreise
Reis med buss, tog med
Regionale
FlixBus
Intercity
Frecciargento
Intercity Notte
1,000+ til
Regionale
FlixBus
Intercity
Frecciargento
Intercity Notte
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss og tog for Firenze til Monterosso al Mare

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraFirenze til Monterosso al Mare blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris ta buss med priser fra 120kr. Har du det travelt bør du vurdere å bestille entog som kan få deg dit på 2t 27m. Om du ønsker å være reise så grønt som mulig er tog det beste alternativet ettersom det bare sender ut 0.0 - 0.1kg. Billettprisintervallet avhenger av reisemåten: gjennomsnittsprisen for buss er 120kr og for tog er det 202kr.

Distanse: 134 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Buss

241kr

Gjennomsnittlig pris

199kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

2t 57m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 27m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

3t 7m

Gjennomsnittlig total varighet

2t 37m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

0.0 - 0.1kg

CO2-utslipp

Laveste

0.1 - 0.3kg

CO2-utslipp

Regionale

Mest populære togselskap

FlixBus

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Reisealternativer
fra Firenze til Monterosso al Mare

Du kan reise fra Firenze til Monterosso al Mare med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

train

Den beste måten å reise fra Firenze til Monterosso al Mare er å ta tog. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • RegionaleRegionale Veloce 4043+IntercityIntercity 684
    16:282t25
    Firenze Santa Maria Novella
    18:53Monterosso
    262 kr1Én vei
    1 bytte

Billigst

  • RegionaleRegionale Veloce 4043+IntercityIntercity 684
    16:282t25
    Firenze Santa Maria Novella
    18:53Monterosso
    262 kr1Én vei
    1 bytte

Raskest

  • FrecciargentoFRECCIARGENTO 8556+RegionaleRegionale Veloce 3282
    17:442t10
    Firenze Campo di Marte
    19:54Monterosso
    517 kr1Én vei
    1 bytte

Andre alternativer

  • RegionaleRegionale Veloce 4029+IntercityIntercity 674
    12:282t25
    Firenze Santa Maria Novella
    14:53Monterosso
    262 kr1Én vei
    1 bytte
  • RegionaleRegionale Veloce 4033 · Regionale 19354 · 5 TERRE EXPRESS 12308
    13:282t49
    Firenze Santa Maria Novella
    16:17Monterosso
    262 kr1Én vei
    2 bytter
  • RegionaleRegionale 18333+IntercityIntercity 522
    21:282t52
    Firenze Santa Maria Novella
    0:20Monterosso
    262 kr1Én vei
    1 bytte
  • RegionaleRegionale 18361 · Treno 19342 effettuato con bus FI446 · Regionale Veloce 3270
    9:534t07
    Firenze Santa Maria Novella
    14:00Monterosso
    262 kr1Én vei
    2 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss og tog de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

tor.
02. juli
fre.
03. juli
lør.
04. juli
søn.
05. juli
man.
06. juli
tir.
07. juli
ons.
08. juli
tor.
09. juli
fre.
10. juli
lør.
11. juli
søn.
12. juli
man.
13. juli
tir.
14. juli
ons.
15. juli
tor.
16. juli
fre.
17. juli
lør.
18. juli
søn.
19. juli
man.
20. juli
tir.
21. juli
ons.
22. juli

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Firenze til Monterosso al Mare

Reis til Monterosso al Mare på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Firenze til Monterosso al Mare.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Firenze og Monterosso al Mare, inkludert buss og tog.
Den billigste måten å reise fra Firenze til Monterosso al Mare er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 199kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Monterosso al Mare:

buss er 41kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Firenze til Monterosso al Mare til en gjennomsnittpris på 241kr.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Firenze til Monterosso al Mare med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 27m.

Andre reisemuligheter til Monterosso al Mare tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 2t 37m.

Avstanden fra Firenze til Monterosso al Mare er omtrent 134 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Firenze til Monterosso al Mare per dag er:
  • Omtrent 32 tog per dag.
  • Omtrent 7 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Firenze og Monterosso al Mare ettersom planlagte turer med buss og tog kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Firenze til Monterosso al Mare:
  • Tog går stort sett fra Firenze Santa Maria Novella og ankommer på Monterosso.
  • Busser går stort sett fra Scandicci, Villa Costanza (Firenze) og ankommer på La Spezia, Via Giosuè Carducci.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Firenze til Monterosso al Mare, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til FlixBus, BlaBlaCar, Marino Autolinee, Itabus til Monterosso al Mare med buss.
  • Reis til Regionale, Intercity, Frecciargento, Intercity Notte, Frecciarossa, Frecciabianca til Monterosso al Mare med tog.
Ja, det er en direkterute tilgjengelig fra Firenze til Monterosso al Mare:
  • Du finner omtrent 4 direkte busser per dag og reiser med FlixBus, BlaBlaCar, Marino Autolinee.
Omiokunder som reiser fra Firenze til Monterosso al Mare forlenger ofte ferien sin for å dra til Milano, Pisa, Roma, Vernazza, La Spezia. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Monterosso al Mare og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Firenze til Monterosso al Mare – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisFirenze til Monterosso al Mare

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone