Córdoba til Barcelona

tir. 25. aug.
+ Legg til returreise
Reis med buss, tog, fly med
iryo
Vueling
Alsa
AVE
SNCF OUIGO
1,000+ til
iryo
Vueling
Alsa
AVE
SNCF OUIGO
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss, tog og fly for Córdoba til Barcelona

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraCórdoba til Barcelona blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris ta tog med priser fra 365kr. Har du det travelt bør du vurdere å bestille enfly som kan få deg dit på 3t 18m. Om du ønsker å være reise så grønt som mulig er tog det beste alternativet ettersom det bare sender ut 0.2 - 0.6kg. Billettprisintervallet avhenger av reisemåten: gjennomsnittsprisen for tog er 365kr og for fly er det 413kr.

Distanse: 709 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Fly
Buss

877kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

1422kr

Gjennomsnittlig pris

1212kr

Gjennomsnittlig pris

6t 14m

Gjennomsnittlig total varighet

5t 44m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

6t 18m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

3t 18m

Ombord

+

3t 0m

Ekstra tid*

12t 20m

Gjennomsnittlig total varighet

11t 50m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

0.2 - 0.6kg

CO2-utslipp

Laveste

2.1 - 4.3kg

CO2-utslipp

0.7 - 1.8kg

CO2-utslipp

iryo

Mest populære togselskap

Vueling

Mest populære flyselskap

Alsa

Mest populære busselskap

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Reisealternativer
fra Córdoba til Barcelona

Du kan reise fra Córdoba til Barcelona med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

train

Den beste måten å reise fra Córdoba til Barcelona er å ta tog. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • iryo06011 · 06171
    7:3013t12
    Córdoba – Julio Anguita
    20:42Barcelona Sants
    646 kr1Én vei
    1 bytte

Billigst

  • iryo06011 · 06171
    7:3013t12
    Córdoba – Julio Anguita
    20:42Barcelona Sants
    646 kr1Én vei
    1 bytte

Raskest

  • RyanairFR 2403
    19:501t40
    Seville Airport
    21:30Barcelona internasjonale lufthavn
    1330 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • iryo06015 · 06015
    17:095t41
    Córdoba – Julio Anguita
    22:50Barcelona Sants
    654 kr1Én vei
    1 bytte
  • iryo06127 · 06015
    13:089t42
    Córdoba – Julio Anguita
    22:50Barcelona Sants
    684 kr1Én vei
    1 bytte
  • iryo06127 · 06181
    13:088t36
    Córdoba – Julio Anguita
    21:44Barcelona Sants
    695 kr1Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal · Normal
    23:4514t30
    Córdoba, Estación de Autobuses
    14:15Barcelona, Estació d'Autobusos Nord
    1106 kr1Én vei
    1 bytte
  • RyanairFR 1164
    12:251t40
    Seville Airport
    14:05Barcelona internasjonale lufthavn
    1470 kr1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss, tog og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

man.
24. aug.
tir.
25. aug.
ons.
26. aug.
tor.
27. aug.
fre.
28. aug.
lør.
29. aug.
søn.
30. aug.
man.
31. aug.
tir.
01. sep.
ons.
02. sep.
tor.
03. sep.
fre.
04. sep.
lør.
05. sep.
søn.
06. sep.
man.
07. sep.
tir.
08. sep.
ons.
09. sep.
tor.
10. sep.
fre.
11. sep.
lør.
12. sep.
søn.
13. sep.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Córdoba til Barcelona

Reis til Barcelona på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Córdoba til Barcelona.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Córdoba og Barcelona, inkludert buss, tog og fly.
Den billigste måten å reise fra Córdoba til Barcelona er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 877kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Barcelona:

tog er 334kr billigere enn buss på denne rute, med buss fra Córdoba til Barcelona til en gjennomsnittpris på 1212kr.

tog er 545kr billigere enn fly på denne rute, med fly fra Córdoba til Barcelona til en gjennomsnittpris på 1422kr.

Å reise med fly er den raskeste måten fra Córdoba til Barcelona med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 18m.

Andre reisemuligheter til Barcelona tar ofte lengre tid.

Reiser med Tog tar i gjennomsnitt 5t 44m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 11t 50m.

Avstanden fra Córdoba til Barcelona er omtrent 709 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Córdoba til Barcelona per dag er:
  • Omtrent 8 tog per dag.
  • Omtrent 3 busser per dag.
  • Omtrent 2 fly per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Córdoba og Barcelona ettersom planlagte turer med buss, tog og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Córdoba til Barcelona:
  • Fly går stort sett fra Seville Airport og ankommer på Barcelona internasjonale lufthavn.
  • Tog går stort sett fra Córdoba – Julio Anguita og ankommer på Barcelona Sants.
  • Busser går stort sett fra Córdoba, Estación de Autobuses og ankommer på Barcelona, Estació d'Autobusos Nord.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Córdoba til Barcelona, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Vueling, Ryanair, Iberia til Barcelona med fly.
  • Reis til Alsa, BlaBlaCar til Barcelona med buss.
  • Reis til iryo, AVE, SNCF OUIGO, Renfe ALVIA, Renfe til Barcelona med tog.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Córdoba til Barcelona med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 2 direkte fly per dag og reiser med Vueling, Ryanair, Iberia.
  • Du finner omtrent 1 direkte busser per dag og reiser med BlaBlaCar.
  • Du finner omtrent 8 direkte tog per dag og reiser med iryo, AVE, SNCF OUIGO, Renfe ALVIA, Renfe.
Omiokunder som reiser fra Córdoba til Barcelona forlenger ofte ferien sin for å dra til Madrid, Paris, Valencia, Sevilla, Zaragoza. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Barcelona og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Córdoba til Barcelona – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil BarcelonaCórdoba til Barcelona

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone