Buenos Aires til Berlin

ons. 23. sep.
+ Legg til returreise
Reis med fly med
Lufthansa
Latam Airlines
Air Europa
Swiss
ITA
1,000+ til
Lufthansa
Latam Airlines
Air Europa
Swiss
ITA
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reisealternativer
fra Buenos Aires til Berlin

Du kan reise fra Buenos Aires til Berlin med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

flight

Den beste måten å reise fra Buenos Aires til Berlin er å fly. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • British AirwaysBA248 · BA998
    12:2528t55
    Ministro Pistarini internasjonale lufthavn
    22:20Berlin Brandenburg lufthavn
    10505 kr1Én vei
    1 bytte

Billigst

  • British AirwaysBA248 · BA998
    12:2528t55
    Ministro Pistarini internasjonale lufthavn
    22:20Berlin Brandenburg lufthavn
    10505 kr1Én vei
    1 bytte

Raskest

  • IberiaIB108 · IB785
    21:4016t20
    Ministro Pistarini internasjonale lufthavn
    19:00Berlin Brandenburg lufthavn
    13945 kr1Én vei
    1 bytte

Andre alternativer

  • British AirwaysBA248 · BA986
    12:2540t55
    Ministro Pistarini internasjonale lufthavn
    10:20Berlin Brandenburg lufthavn
    10505 kr1Én vei
    1 bytte
  • British AirwaysBA248+BA CityflyerBA8493
    12:2522t40
    Ministro Pistarini internasjonale lufthavn
    16:05Berlin Brandenburg lufthavn
    10740 kr1Én vei
    1 bytte
  • British AirwaysBA248+BA CityflyerBA8495
    12:2527t50
    Ministro Pistarini internasjonale lufthavn
    21:15Berlin Brandenburg lufthavn
    10740 kr1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

ons.
23. sep.
tor.
24. sep.
fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Buenos Aires til Berlin

Reis til Berlin på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Buenos Aires til Berlin.

FAQs
Du kan reise mellom Buenos Aires og Berlin med fly.
Den billigste måten å reise fra Buenos Aires til Berlin er ved å ta fly, med en gjennomsnittspris på 24958kr.
Å reise med fly er den raskeste måten fra Buenos Aires til Berlin med en gjennomsnittlig reisetid på 18t 0m.
Avstanden fra Buenos Aires til Berlin er omtrent 11911 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Buenos Aires til Berlin per dag er:
  • Omtrent 94 fly per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Buenos Aires og Berlin ettersom planlagte turer med fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Buenos Aires til Berlin:
  • Fly går stort sett fra Buenos Aires Jorge Newburg og ankommer på Berlin Brandenburg lufthavn.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Buenos Aires til Berlin, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Lufthansa, Latam Airlines, Air Europa, Swiss, ITA, British Airways, Air France, KLM, Iberia til Berlin med fly.
Omiokunder som reiser fra Buenos Aires til Berlin forlenger ofte ferien sin for å dra til Praha, Paris, Amsterdam, München, Dresden. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Berlin og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Buenos Aires til Berlin – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil BerlinBuenos Aires til Berlin

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone