Benidorm til Madrid

tir. 20. okt.
+ Legg til returreise
Reis med buss, fly, tog med
Alsa
SNCF OUIGO
Iberia
Air Europa
Alsa Supra
1,000+ til
Alsa
SNCF OUIGO
Iberia
Air Europa
Alsa Supra
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign buss, fly og tog for Benidorm til Madrid

Omio anbefaler å bestille buss, som det er det mest populære alternativet fraBenidorm til Madrid blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg tog, med en gjennomsnittlig billettpris på 380 NOK Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 2t 58m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.1 - 0.3kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: tog koster i gjennomsnitt 380 NOK, mens fly koster i gjennomsnitt 2 910 NOK.

Distanse: 371 km

Sammenlign bus med

Mest populære
Buss
Tog
Fly
Med bil

486 NOK

Gjennomsnittlig pris

380 NOK

Gjennomsnittlig pris

Billigste

2 910 NOK

Gjennomsnittlig pris

854 NOK

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

6t 24m

Gjennomsnittlig total varighet

5t 54m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

2t 58m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 28m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

4t 23m

Gjennomsnittlig total varighet

2t 23m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

4t 38m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

0.4 - 0.9kg

CO2-utslipp

0.1 - 0.3kg

CO2-utslipp

Laveste

1.1 - 2.2kg

CO2-utslipp

-

CO2-utslipp

Alsa

Mest populære busselskap

SNCF OUIGO

Mest populære togselskap

Air Europa

Mest populære flyselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Benidorm til Madrid er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 380 NOK.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Madrid:

tog er 106 NOK billigere enn buss på denne rute, med buss fra Benidorm til Madrid til en gjennomsnittpris på 486 NOK.

tog er 2 530 NOK billigere enn fly på denne rute, med fly fra Benidorm til Madrid til en gjennomsnittpris på 2 910 NOK.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Benidorm til Madrid med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 58m.

Andre reisemuligheter til Madrid tar ofte lengre tid.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 4t 23m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 6t 24m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Benidorm og Madrid på, inkludert å ta buss, fly og tog.
Ta bussen. Det er den billigste måten å reise på, og prisforskjellen er vanligvis større enn folk forventer.

Billetter starter på rundt 486 NOK sammenlignet med omtrent 854 NOK i drivstoff og bompenger – en besparelse på omtrent 369 NOK. Reisen tar 5t 54m mot 4t 38m med bil, så du kommer frem litt senere, men du kan bruke tiden produktivt i stedet for å bruke den bak rattet. Ingen parkering å sortere, ingen drivstoffstopp, og de fleste busser har Wi-Fi og strømuttak.

Det er verdt å vurdere å kjøre bil hvis du har en stram timeplan, reiser som en gruppe (der drivstoffkostnadene fordeler seg på flere måter), eller ønsker fleksibiliteten til å stoppe underveis.

Reisealternativer
fra Benidorm til Madrid

Du kan reise fra Benidorm til Madrid med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Benidorm til Madrid er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • AlsaNormal
    10:455t45
    Benidorm, Estación de Autobuses
    16:30Madrid, Estación Sur de Autobuses
    485 NOK1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • AlsaNormal
    10:455t45
    Benidorm, Estación de Autobuses
    16:30Madrid, Estación Sur de Autobuses
    485 NOK1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • Air EuropaUX4060
    20:301t05
    Valencia Airport
    21:35Barajas lufthavn
    546 NOK1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • AlsaNormal+iryo06123
    9:155t08
    Benidorm, Estación de Autobuses
    14:23Madrid Chamartín
    513 NOK1Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal+iryo06163
    12:455t23
    Benidorm, Estación de Autobuses
    18:08Madrid Chamartín
    513 NOK1Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal+iryo06163
    10:457t23
    Benidorm, Estación de Autobuses
    18:08Madrid Chamartín
    513 NOK1Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal
    16:305t45
    Benidorm, Estación de Autobuses
    22:15Madrid, Estación Sur de Autobuses
    485 NOK1Én vei
    0 bytter
  • AlsaNormal
    9:306t00
    Benidorm, Estación de Autobuses
    15:30Madrid, Estación Sur de Autobuses
    485 NOK1Én vei
    0 bytter
  • AlsaNormal
    14:006t50
    Benidorm, Estación de Autobuses
    20:50Madrid, Estación Sur de Autobuses
    485 NOK1Én vei
    0 bytter
  • Air EuropaUX4050
    20:451t05
    Alicante lufthavn
    21:50Barajas lufthavn
    579 NOK1Én vei
    0 bytter
  • AlsaNormal+Air EuropaUX4050
    17:104t40
    Benidorm, Estación de Autobuses
    21:50Barajas lufthavn
    669 NOK1Én vei
    1 bytte
  • AlsaNormal+Air EuropaUX4050
    17:004t50
    Benidorm, Avinguda d'Europa / Calle de Gerona
    21:50Barajas lufthavn
    669 NOK1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på buss, fly og tog de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

tir.
20. okt.
ons.
21. okt.
tor.
22. okt.
fre.
23. okt.
lør.
24. okt.
søn.
25. okt.
man.
26. okt.
tir.
27. okt.
ons.
28. okt.
tor.
29. okt.
fre.
30. okt.
lør.
31. okt.
søn.
01. nov.
man.
02. nov.
tir.
03. nov.
ons.
04. nov.
tor.
05. nov.
fre.
06. nov.
lør.
07. nov.
søn.
08. nov.
man.
09. nov.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Benidorm til Madrid

Reis til Madrid på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Benidorm til Madrid.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Benidorm og Madrid, inkludert buss, fly og tog.
Den billigste måten å reise fra Benidorm til Madrid er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 380 NOK.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Madrid:

tog er 106 NOK billigere enn buss på denne rute, med buss fra Benidorm til Madrid til en gjennomsnittpris på 486 NOK.

tog er 2 530 NOK billigere enn fly på denne rute, med fly fra Benidorm til Madrid til en gjennomsnittpris på 2 910 NOK.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Benidorm til Madrid med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 58m.

Andre reisemuligheter til Madrid tar ofte lengre tid.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 4t 23m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 6t 24m.

Avstanden fra Benidorm til Madrid er omtrent 371 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Benidorm til Madrid per dag er:
  • Omtrent 37 fly per dag.
  • Omtrent 11 busser per dag.
  • Omtrent 2 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Benidorm og Madrid ettersom planlagte turer med buss, fly og tog kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Benidorm til Madrid:
  • Fly går stort sett fra Alicante lufthavn og ankommer på Barajas lufthavn.
  • Tog går stort sett fra Alicante-Terminal og ankommer på Madrid Chamartín.
  • Busser går stort sett fra Benidorm, Estación de Autobuses og ankommer på Madrid, Estación Sur de Autobuses.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Benidorm til Madrid, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Alsa, Alsa Supra til Madrid med buss.
  • Reis til SNCF OUIGO til Madrid med tog.
  • Reis til Iberia, Air Europa, Air Nostrum, BA Euroflyer, Alba Star, Vueling, CitizenPlane, Royal Air Maroc til Madrid med fly.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Benidorm til Madrid med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 11 direkte busser per dag og reiser med Alsa, Alsa Supra.
  • Du finner omtrent 2 direkte tog per dag og reiser med SNCF OUIGO.
  • Du finner omtrent 10 direkte fly per dag og reiser med Iberia, Air Europa, Air Nostrum, CitizenPlane.
Omiokunder som reiser fra Benidorm til Madrid forlenger ofte ferien sin for å dra til Barcelona, Valencia, Sevilla, Málaga, Paris. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Madrid og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Benidorm til Madrid – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil MadridBenidorm til Madrid

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone