Barcelona til Huesca

tor. 24. sep.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss med
AVE
Renfe INTERCITY
Renfe
Renfe ALVIA
Renfe AVLO
1,000+ til
AVE
Renfe INTERCITY
Renfe
Renfe ALVIA
Renfe AVLO
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog og buss for Barcelona til Huesca

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraBarcelona til Huesca blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg tog, med en gjennomsnittlig billettpris på 83kr Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 3t 14m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.1 - 0.2kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: tog koster i gjennomsnitt 83kr, mens tog koster i gjennomsnitt 83kr.

Distanse: 229 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Med bil

83kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

516kr

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

3t 14m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 44m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

2t 57m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

Laveste

-

CO2-utslipp

AVE

Mest populære togselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Barcelona til Huesca er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 83kr.
Å reise med tog er den raskeste måten fra Barcelona til Huesca med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 14m.
Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 2 måter å reise mellom Barcelona og Huesca på, inkludert å ta tog og buss.
Ta toget. På denne ruten er det bedre enn å kjøre, både når det gjelder tid og penger.

Reisen er omtrent 13m raskere (2t 44m med tog vs. 2t 57m med bil) og omtrent 433kr billigere når du tar med drivstoff og bompenger (83kr vs. 516kr). Du kommer også til sentrum i stedet for å lete etter parkering, og du kan jobbe, lese eller se landskapet passere i stedet for å konsentrere deg om veien.

Det er fortsatt verdt å vurdere å kjøre hvis du vil stoppe underveis eller trenger en bil når du ankommer.

Reisealternativer
fra Barcelona til Huesca

Du kan reise fra Barcelona til Huesca med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

train

Den beste måten å reise fra Barcelona til Huesca er å ta tog. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • AVE03172 · 03393
    16:584t56
    Barcelona Sants
    21:54Huesca
    274 kr1Én vei
    1 bytte

Billigst

  • AVE03172 · 03393
    16:584t56
    Barcelona Sants
    21:54Huesca
    274 kr1Én vei
    1 bytte

Raskest

  • iryo06190+AVE03393
    18:533t01
    Barcelona Sants
    21:54Huesca
    365 kr1Én vei
    1 bytte

Andre alternativer

  • AVE03152 · 03393
    15:006t54
    Barcelona Sants
    21:54Huesca
    274 kr1Én vei
    1 bytte
  • AVE03302+Renfe15640
    6:353t11
    Barcelona Sants
    9:46Huesca
    279 kr1Én vei
    1 bytte
  • AVE03302+Renfe15750
    6:358t53
    Barcelona Sants
    15:28Huesca
    279 kr1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

tor.
24. sep.
fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Barcelona til Huesca

Reis til Huesca på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Barcelona til Huesca.

FAQs
Det er 2 måter å reise mellom Barcelona og Huesca, inkludert tog og buss.
Den billigste måten å reise fra Barcelona til Huesca er ved å ta tog, med en gjennomsnittspris på 83kr.
Å reise med tog er den raskeste måten fra Barcelona til Huesca med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 14m.
Avstanden fra Barcelona til Huesca er omtrent 229 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Barcelona til Huesca per dag er:
  • Omtrent 56 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Barcelona og Huesca ettersom planlagte turer med tog og buss kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Barcelona til Huesca:
  • Tog går stort sett fra Barcelona Sants og ankommer på Huesca.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Barcelona til Huesca, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til AVE, Renfe INTERCITY, Renfe, Renfe ALVIA, Renfe AVLO, iryo til Huesca med tog.
Omiokunder som reiser fra Barcelona til Huesca forlenger ofte ferien sin for å dra til Zaragoza, Madrid, Salou, Jaca, Benasque. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Huesca og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Barcelona til Huesca – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisBarcelona til Huesca

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone