Amsterdam til Heerlen

fre. 23. okt.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss, fly med
NS International | IC Brussel
FlixBus
Lufthansa Cityline
Intercity
NS Domestic
1,000+ til
NS International | IC Brussel
FlixBus
Lufthansa Cityline
Intercity
NS Domestic
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog, buss og fly for Amsterdam til Heerlen

Omio anbefaler å bestille tog, som det er det mest populære alternativet fraAmsterdam til Heerlen blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg buss, med en gjennomsnittlig billettpris på 260 NOK Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 3t 9m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.1 - 0.2kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: buss koster i gjennomsnitt 260 NOK, mens fly koster i gjennomsnitt 6 195 NOK.

Distanse: 182 km

Sammenlign train med

Mest populære
Tog
Buss
Fly

372 NOK

Gjennomsnittlig pris

260 NOK

Gjennomsnittlig pris

Billigste

6 195 NOK

Gjennomsnittlig pris

3t 9m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 39m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

4t 12m

Gjennomsnittlig total varighet

3t 42m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

4t 38m

Gjennomsnittlig total varighet

2t 38m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

Laveste

0.2 - 0.5kg

CO2-utslipp

0.5 - 1.1kg

CO2-utslipp

NS Domestic

Mest populære togselskap

FlixBus

Mest populære busselskap

Lufthansa

Mest populære flyselskap

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Sammenlign reisemåter fra Amsterdam til Heerlen

Sammenlign tilgjengelige reisemåter fra Amsterdam til Heerlen etter pris, hastighet, bekvemmelighet og direkteruter.

Den billigste måten å reise fra Amsterdam til Heerlen er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 260 NOK.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Heerlen:

buss er 113 NOK billigere enn tog på denne rute, med tog fra Amsterdam til Heerlen til en gjennomsnittpris på 372 NOK.

buss er 5 935 NOK billigere enn fly på denne rute, med fly fra Amsterdam til Heerlen til en gjennomsnittpris på 6 195 NOK.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Amsterdam til Heerlen med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 9m.

Andre reisemuligheter til Heerlen tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 4t 12m.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 4t 38m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Amsterdam og Heerlen på, inkludert å ta tog, buss og fly.

Reisealternativer
fra Amsterdam til Heerlen

Du kan reise fra Amsterdam til Heerlen med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Amsterdam til Heerlen er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • FlixBusFlixBus
    19:053t35
    Amsterdam, Station Bijlmer Arena
    22:40Aachen, Henricistraße / Kühlwetterstraße
    190 NOK1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • FlixBusFlixBus
    19:053t35
    Amsterdam, Station Bijlmer Arena
    22:40Aachen, Henricistraße / Kühlwetterstraße
    190 NOK1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • NS DomesticIC 3927
    8:162t25
    Amsterdam Centraal
    10:41Heerlen
    372 NOK1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • NS DomesticIC 3943
    12:162t25
    Amsterdam Centraal
    14:41Heerlen
    372 NOK1Én vei
    0 bytter
  • NS DomesticIC 3929
    8:452t26
    Amsterdam Centraal
    11:11Heerlen
    372 NOK1Én vei
    0 bytter
  • NS DomesticIC 3945
    12:452t26
    Amsterdam Centraal
    15:11Heerlen
    372 NOK1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    7:303t45
    Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
    11:15Maastricht, Meerssenerweg (International Bus Station)
    190 NOK1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    18:404t00
    Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
    22:40Aachen, Henricistraße / Kühlwetterstraße
    190 NOK1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    19:053t00
    Amsterdam, Station Bijlmer Arena
    22:05Maastricht, Meerssenerweg (International Bus Station)
    196 NOK1Én vei
    0 bytter
  • LufthansaLH2305+EurowingsLH5351
    15:404t35
    Schiphol lufthavn
    20:15Köln Bonn lufthavn
    2 906 NOK1Én vei
    1 bytte
  • LufthansaLH993+Lufthansa City AirlinesLH4216
    14:403t10
    Schiphol lufthavn
    17:50Düsseldorf internasjonale lufthavn
    3 935 NOK1Én vei
    1 bytte
  • LufthansaLH987 · LH74
    10:003t55
    Schiphol lufthavn
    13:55Düsseldorf internasjonale lufthavn
    3 935 NOK1Én vei
    1 bytte

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog, buss og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

fre.
23. okt.
lør.
24. okt.
søn.
25. okt.
man.
26. okt.
tir.
27. okt.
ons.
28. okt.
tor.
29. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Amsterdam til Heerlen

Reis til Heerlen på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Amsterdam til Heerlen.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Amsterdam og Heerlen, inkludert tog, buss og fly.
Den billigste måten å reise fra Amsterdam til Heerlen er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 260 NOK.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til Heerlen:

buss er 113 NOK billigere enn tog på denne rute, med tog fra Amsterdam til Heerlen til en gjennomsnittpris på 372 NOK.

buss er 5 935 NOK billigere enn fly på denne rute, med fly fra Amsterdam til Heerlen til en gjennomsnittpris på 6 195 NOK.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Amsterdam til Heerlen med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 9m.

Andre reisemuligheter til Heerlen tar ofte lengre tid.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 4t 12m.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 4t 38m.

Avstanden fra Amsterdam til Heerlen er omtrent 182 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Amsterdam til Heerlen per dag er:
  • Omtrent 20 fly per dag.
  • Omtrent 17 tog per dag.
  • Omtrent 11 busser per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Amsterdam og Heerlen ettersom planlagte turer med tog, buss og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Amsterdam til Heerlen:
  • Tog går stort sett fra Amsterdam Centraal og ankommer på Heerlen.
  • Fly går stort sett fra Schiphol lufthavn og ankommer på Düsseldorf internasjonale lufthavn.
  • Busser går stort sett fra Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk) og ankommer på Maastricht, Meerssenerweg (International Bus Station).
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Amsterdam til Heerlen, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Lufthansa Cityline, KLM Cityhopper, Swiss, Eurowings, Lufthansa City Airlines, KLM, Air Dolomiti, Qatar Airways, Austrian Airlines, Lufthansa, Air Baltic, Helvetic Airways, Lot Polish Airlines, ITA, British Airways til Heerlen med fly.
  • Reis til NS International | IC Brussel, Intercity, NS Domestic, Arriva NS, Eurostar, NS | BUS til Heerlen med tog.
  • Reis til FlixBus, BlaBlaCar Bus, Union Ivkoni International til Heerlen med buss.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Amsterdam til Heerlen med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 4 direkte fly per dag og reiser med KLM Cityhopper, KLM.
  • Du finner omtrent 3 direkte tog per dag og reiser med NS International | IC Brussel, Intercity, NS Domestic.
  • Du finner omtrent 10 direkte busser per dag og reiser med FlixBus, Union Ivkoni International.
Omiokunder som reiser fra Amsterdam til Heerlen forlenger ofte ferien sin for å dra til Aachen, Køln, Maastricht, Paris, Eindhoven. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom Heerlen og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Amsterdam til Heerlen – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisAmsterdam til Heerlen

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone