Spetses (Øy) til Ermioni med ferje fra Blue Star Ferries

tor. 24. sep.
+ Legg til returreise
Blue Star Ferries
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
2000+ reiseselskaper
Blue Star Ferries
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
2000+ reiseselskaper
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Hvorfor bør du bestille Spetses (Øy) til Ermioni ferjer med Omio?

Blue Star Ferries driver alle ferjer-tjenester fra Spetses (Øy) til Ermioni.
Omio er en offisiell billettforhandler for alle dine reisemuligheter fra Spetses (Øy) til Ermioni.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Blue Star Ferries?

  • Designet for internasjonale reisende: Omio er tilgjengelig på ditt språk, inkludert kundeservice døgnet rundt, og tilbyr flere betalingsalternativer, inkludert PayPal, kredittkort og bankoverføring, i din foretrukne valuta.

Reiseinformasjon

Oversikt: Ferje fra Spetses (Øy) til Ermioni

HellasHellas
HellasHellas
Icon of ferry

Ferjer fra Spetses (Øy) til Ermioni går i gjennomsnittet 2 ganger daglig og tar omtrent 18m. Billige ferjebilletter for denne reisen starter på 121kr om du bestiller på forhånd.

Det er 2 ferjer per dag. Den tidligste ferje kjører på 05:50, den siste på 23:40. Den raskeste ferje dekker 9 nautiske mil (17 km) distansen på 10m. Ferjer fra Spetses (Øy) til Ermioni er tilgjengelige for fotgjengere.

Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Offisielle Omio-partnere på denne ruten
Blue Star Ferries
Distanse
9 nautiske mil (17 km)
Gjennomsnittlig seilstid
18m
Billigste billettpris
121kr
Ferjer per dag
2
Direkteferjer
Tilgjengelig
Raskeste ferje
10m
Første ferje
5:50
Siste ferje
23:40
Lugarer
Tilgjengelig
Kjøretøy
Tilgjengelig
Gående
Tilgjengelig
Billigste måned
jul
Billigste dag
lør.
Høysesong
apr - jun
Lavsesong
apr - jun
Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon

Fergeselskaper: Blue Star Ferries fra Spetses (Øy) til ErmioniDu kan reise med ferge mellom Spetses (Øy) og Ermioni med Blue Star Ferries fra så lite som 121kr. Når du søker etter rutetider og billetter, vil Omio vise deg den beste reisen.

Blue Star Ferries

Om
Blue Star Ferries er et gresk ferjeselskap som driver en flåte av ferger som tilbyr transporttjenester for passasjerer og kjøretøy over Egeerhavet og Adriaterhavet. Selskapet ble grunnlagt i 1965 og har hovedkontor i Piraeus, Hellas. Blue Star Ferries driver fergetjenester mellom det greske fastlandet og Kykladene, Dodekanesene og de nordlige Egeiske øyene, samt mellom det greske fastlandet og Italia.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig Blue Star Ferries varighet
10m
Billigste Blue Star Ferries pris
121kr
Blue Star Ferries frekvens
2 per dag
Ekstra bagasje
Ekstra bagasje tillatt mot et gebyr
Kanselleringspolicy
Avbestillinger mulig opptil 24 timer før avgang med varierende refusjonsrater
Fasiliteter ombord på ferjen
Wifi
Mat som selges ombord
Restauranter, kafeer og barer tilgjengelig som serverer måltider og snacks
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Rullestolvennlige områder og fasiliteter tilgjengelig på de fleste fartøy. Hjelp tilgjengelig på forespørsel.
Kjæledyr
Små kjæledyr tillatt i bestemte områder. Må være i bur eller i bånd. Ikke tillatt i restauranter.
Kupèreservasjon
Økonomikabiner til luksussuiter tilgjengelig. Må bestilles på forhånd.
Bil ombord

Reisetips: Reis fra Spetses (Øy) til Ermioni

Finn svar på de vanligste spørsmålene om reiser fra Spetses (Øy) til Ermioni med ferje. Fra reisetider og billettpriser til direktereiser, første og siste avgang, og til og med om ruten er naturskjønn, dekker våre FAQ-sider alt du trenger for å planlegge reisen din. Enten du leter etter den raskeste ferje, det billigste alternativet eller tips for å få mest mulig ut av besøket ditt på Ermioni, hjelper denne guiden deg med å reise smartere og trygt.

FAQs
Billige fergebilletter fra Spetses (Øy) til Ermioni kan koste så lite som 121kr når du bestiller på forhånd. Gjennomsnittlig billettpris for ferge fra Spetses (Øy) til Ermioni er 138kr; prisene vil imidlertid avhenge av tidspunkt på dagen og klasse, og de pleier å være dyrere på selve avreisedagen.
I gjennomsnitt tar det 10m å reise fra Spetses (Øy) til Ermioni med ferge for den 17 km km lange ruten, men varigheten kan variere hvis du reiser i helger og ferier.
Den første fergen fra Spetses (Øy) til Ermioni går kl. 5:50.
Den siste fergen fra Spetses (Øy) til Ermioni går kl. 23:40.
Ja, det går direkteferger 2 ganger om dagen fra Spetses (Øy) til Ermioni med Blue Star Ferries. Tidspunkter kan variere på helligdager eller helger med færre direkteferger.
Ja, du kan bestille en lugar på seilingene fra Spetses (Øy) til Ermioni med Blue Star Ferries
Ja, det er mulig å reise med kjøretøy fra Spetses (Øy) til Ermioni med Blue Star Ferries.
Ja, å reise som fotpassasjer fra Spetses (Øy) til Ermioni er mulig med Blue Star Ferries. Vi anbefaler å ankomme minst én time før avgang hvis du reiser til fots, men vennligst sjekk spesifikke tidspunkter for hver rute. Hvis du trenger å bestille reise til avgangshavnen, kan du sjekke våre tog-, buss- og flyalternativer på Omio.
Når du skal ta ferge fra Spetses (Øy) til Ermioni, kan du stole på Blue Star Ferries for den beste måten å komme deg til Ermioni. Du kan også sjekke andre fergeselskaper som tilbyr en tjeneste mellom Spetses (Øy) og Ermioni og sammenligne fasilitetene de tilbyr før du kjøper en fergebillett.
En dagstur til Ermioni fra Spetses (Øy) er verdt å gjøre med en reisetid på 10m hver vei. Sjekk Omio-appen for den beste måten å reise på.
Den billigste måneden å ta ferge fra Spetses (Øy) til Ermioni er juli.
Ja, du kan reise med ferje mellom Spetses (Øy) og Ermioni.

populære ferjeleier

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

De fleste fergene fra Spetses (Øy) til Ermioni bruker havneparet Spetses til Porto Heli. Bruk denne veiledningen til å sammenligne havnene Spetses (Øy) og Ermioni på denne ruten, sjekke transport i sentrum, samt sjekke praktiske forhold som havnefasiliteter og tjenester.

Avgangshavner i Spetses
Ankomsthavner i Ermioni

Fra hvilken Spetses (Øy)-havn går ferger til Ermioni?

Ferger fra Spetses (Øy) til Ermioni går fra Spetses. Havnen ligger 1 km fra Spetses (Øy) sentrum, i Spetses 180 50, Greece.
SpetsesSpetses 180 50, GreeceWifiParkeringServeringMinibankTaxiTilgjengelighetWC
Transport i sentrum

Reise til Spetses fra Spetses sentrum

Bus line 1, Spetses Port

Spetses havnefasiliteter og -tjenester

Spetses har praktiske tjenester for denne ruten, inkludert Wifi, Parkering, Servering, Minibank, Taxi, Tilgjengelighet og WC.

Mat og drikke

Mat og drikke er tilgjengelig på Spetses.

Wi-Fi og minibanker

Wi-Fi er tilgjengelig på Spetses. Minibanker er tilgjengelige på Spetses.

Parkering, drosjer og toaletter

Tilgjengelig på Spetses: Parkering, Taxi, WC.

Tilgjengelighet

Tilgjengelighetsfasiliteter er tilgjengelige på Spetses.

Mest populære ferger til og fra Ermioni og Spetses (Øy)

HjemFergerFerjer i HellasFerjer fra Spetses (Øy) til Ermioni

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone