Langesund til Hirtshals med ferje fra Color Line

tir. 22. sep.
+ Legg til returreise
Color Line
Color Line
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
2000+ reiseselskaper
Color Line
Color Line
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
2000+ reiseselskaper
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Billigste og raskeste ferjer fra Langesund til Hirtshals

Viser tider, priser og billetter som kan bestilles for 22. sep.

Laveste pris 22. sep.

276kr

Gjennomsnittlig billettpris 22. sep.

276kr

Raskeste reise 22. sep.

3 t 55 m.

Gjennomsnittlig reisetid 22. sep.

4 t

Ferger 22. sep.

2

Distanse

158 km

Billige billetter

Den beste måten å finne en billigbillett med ferje fra Langesund til Hirtshals er å bestille reisen så langt i forveien som mulig og unngå å reise i rushtiden.

Gjennomsnittsbilletten fra Langesund til Hirtshals vil koste rundt 276kr hvis du kjøper den på dagen, men de billigste billettene finner du kun for 276kr.

Raske ferjer

tir. 22. sep. fant vi 2 ferger fra Langesund til Hirtshals, inkludert 2 direkteavganger.

tir. 22. sep. dekker direkteferjene distansen 158 km på omtrent 4 t , men hvis du planlegger det riktig, vil noen ferjer ta deg dit bare 3 t 55 m. .

De tregeste ferjene tar omtrent 4 t 5 m. og involverer vanligvis et bytte eller to underveis, men du kan kanskje spare noen kroner på disse, om du har et reisebudsjett.

  • Color LineColor Line
    17:354t05
    Larvik
    21:40Hirtshals
    276 kr1Én vei
    0 bytter
  • Color LineColor Line
    8:003t55
    Larvik
    11:55Hirtshals
    276 kr1Én vei
    0 bytter

Reiseinformasjon

Sammenlign ferje for Langesund til Hirtshals

Omio anbefaler å bestille ferje, som det er det mest populære alternativet fraLangesund til Hirtshals blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg ferje, med en gjennomsnittlig billettpris på 278kr Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille ferje, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 4t 47m. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: ferje koster i gjennomsnitt 278kr, mens ferje koster i gjennomsnitt 278kr.

Distanse: 85 nautiske mil (158 km)

Sammenlign ferry med

Mest populære
Ferje
Med bil

278kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

95kr

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

4t 47m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

3t 47m

Ombord

+

1t 0m

Ekstra tid*

3t 58m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

Color Line

Mest populære ferjeselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Den billigste måten å reise fra Langesund til Hirtshals er ved å ta ferje, med en gjennomsnittspris på 278kr.
Å reise med ferje er den raskeste måten fra Langesund til Hirtshals med en gjennomsnittlig reisetid på 3t 47m.
Ja, du kan reise med ferje mellom Langesund og Hirtshals.

Langesund til Hirtshals ferjetider

OperatørAvgangstidAnkomsttidVarighetSeildager
Operatør
Color Line
Avgangstid
15:35
Ankomsttid
19:40
Varighet
4t05
Seildager
tor, søn
Operatør
Color Line
Avgangstid
11:45
Ankomsttid
15:30
Varighet
3t45
Seildager
fre
Operatør
Color Line
Avgangstid
18:00
Ankomsttid
21:45
Varighet
3t45
Seildager
fre
Operatør
Color Line
Avgangstid
07:00
Ankomsttid
10:55
Varighet
3t55
Seildager
fre
Operatør
Color Line
Avgangstid
15:00
Ankomsttid
18:45
Varighet
3t45
Seildager
ons
Operatør
Color Line
Avgangstid
08:00
Ankomsttid
11:55
Varighet
3t55
Seildager
tir, lør
Operatør
Color Line
Avgangstid
17:35
Ankomsttid
21:40
Varighet
4t05
Seildager
man, tir, lør
Operatør
Color Line
Avgangstid
16:40
Ankomsttid
20:35
Varighet
3t55
Seildager
ons, tor
Operatør
Color Line
Avgangstid
15:40
Ankomsttid
19:35
Varighet
3t55
Seildager
ons, tor, fre, søn
Operatør
Color Line
Avgangstid
16:30
Ankomsttid
20:25
Varighet
3t55
Seildager
søn

Direkte avganger

Langesund til Hirtshals ferjetider

Tabellen nedenfor viser liveavganger for Langesund til Hirtshals ferjer for i dag, mandag 21. september. Du kan også oppdatere resultatene nedenfor manuelt for å se oppdaterte ferje reiser.

Sist oppdatert kl.
SelskapAvreiseVarighetAnkommerBytter
Billetter
Color LineColor Line17:35 Larvik
4t05
21:40 Hirtshals0 bytterdirekte
tirsdag 22. september
Color LineColor Line8:00 Larvik
3t55
11:55 Hirtshals0 bytterdirekte

Dagens siste ferje

Finn alle datoer og tider for denne reisen

SAMMENLIGN Priser på tvers av transportmidler

Sammenlign priser på ferje de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

tir.
22. sep.
ons.
23. sep.
tor.
24. sep.
fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.

Hvorfor bør du bestille Langesund til Hirtshals ferjer med Omio?

Color Line samt Color Line tilbyr ferjer tjenester fra Langesund til Hirtshals.
Omio er en offisiell billettforhandler for alle dine reisemuligheter fra Langesund til Hirtshals.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Color Line?

  • Sammenlign med andre leverandører: På Omio kan du ikke bare kjøpe billetter til Color Line, men også sammenligne billetter til for eksempel Color Line for å finne det beste alternativet for reisen din fra Langesund til Hirtshals.
  • Designet for internasjonale reisende: Omio er tilgjengelig på ditt språk, inkludert kundeservice døgnet rundt, og tilbyr flere betalingsalternativer, inkludert PayPal, kredittkort og bankoverføring, i din foretrukne valuta.

Reiseinformasjon

Oversikt: Ferje fra Langesund til Hirtshals

NorgeNorge
DanmarkDanmark
Icon of ferry

Ferjer fra Langesund til Hirtshals går i gjennomsnittet 2 ganger daglig og tar omtrent 3t 47m. Billige ferjebilletter for denne reisen starter på 196kr om du bestiller på forhånd.

Det er 2 ferjer per dag. Den tidligste ferje kjører på 08:00, den siste på 23:15. Den raskeste ferje dekker 85 nautiske mil (158 km) distansen på 3t 45m. Det er 1 avganger per uke.

Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Offisielle Omio-partnere på denne ruten
Color Line
Color Line
Distanse
85 nautiske mil (158 km)
Gjennomsnittlig seilstid
3t 47m
Billigste billettpris
196kr
Ferjer per dag
2
Direkteferjer
Tilgjengelig
Gjennomsnittlige ukentlige avganger
1
Raskeste ferje
3t 45m
Første ferje
8:00
Siste ferje
23:15
Billigste måned
sep
Billigste dag
man.
Høysesong
jul - sep
Lavsesong
okt - des
Travleste dag
fre.
Minst travle dag
tir.
Beste tid å bestille
1 dag
Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon

Fergeselskaper: Color Line fra Langesund til HirtshalsDu kan reise med ferge mellom Langesund og Hirtshals med Color Line fra så lite som 196kr. Når du søker etter rutetider og billetter, vil Omio vise deg den beste reisen.

Color Line

Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig Color Line varighet
3t 55m
Billigste Color Line pris
265kr
Color Line frekvens
2 per dag

Reisetips: Reis fra Langesund til Hirtshals

Finn svar på de vanligste spørsmålene om reiser fra Langesund til Hirtshals med ferje. Fra reisetider og billettpriser til direktereiser, første og siste avgang, og til og med om ruten er naturskjønn, dekker våre FAQ-sider alt du trenger for å planlegge reisen din. Enten du leter etter den raskeste ferje, det billigste alternativet eller tips for å få mest mulig ut av besøket ditt på Hirtshals, hjelper denne guiden deg med å reise smartere og trygt.

FAQs
Billige fergebilletter fra Langesund til Hirtshals kan koste så lite som 196kr når du bestiller på forhånd. Gjennomsnittlig billettpris for ferge fra Langesund til Hirtshals er 278kr; prisene vil imidlertid avhenge av tidspunkt på dagen og klasse, og de pleier å være dyrere på selve avreisedagen.
I gjennomsnitt tar det 3t 45m å reise fra Langesund til Hirtshals med ferge for den 158 km km lange ruten, men varigheten kan variere hvis du reiser i helger og ferier.
Den første fergen fra Langesund til Hirtshals går kl. 8:00.
Den siste fergen fra Langesund til Hirtshals går kl. 23:15.
Ja, det går direkteferger 2 ganger om dagen fra Langesund til Hirtshals med Color Line, Color Line. Tidspunkter kan variere på helligdager eller helger med færre direkteferger.
Nei, det er ingen lugarer på ferger fra Langesund til Hirtshals.
Nei, det er ingen alternativer for kjøretøy på ferger fra Langesund til Hirtshals.
Ja, å reise som fotpassasjer fra Langesund til Hirtshals er mulig med . Vi anbefaler å ankomme minst én time før avgang hvis du reiser til fots, men vennligst sjekk spesifikke tidspunkter for hver rute. Hvis du trenger å bestille reise til avgangshavnen, kan du sjekke våre tog-, buss- og flyalternativer på Omio.
Når du skal ta ferge fra Langesund til Hirtshals, kan du stole på Color Line, Color Line for den beste måten å komme deg til Hirtshals. Du kan også sjekke andre fergeselskaper som tilbyr en tjeneste mellom Langesund og Hirtshals og sammenligne fasilitetene de tilbyr før du kjøper en fergebillett.
En tur til Hirtshals fra Langesund er verdt å gjøre, men ikke som en dagstur med en reisetid på 3t 45m hver vei. Sjekk Omio-appen for den beste måten å reise på.
Den billigste måneden å ta ferge fra Langesund til Hirtshals er september.
Ja, du kan reise med ferje mellom Langesund og Hirtshals.

populære ferjeleier

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

De fleste fergene fra Langesund til Hirtshals bruker havneparet Larvik Revet terminal til Hirtshals. Bruk denne veiledningen til å sammenligne havnene Langesund og Hirtshals på denne ruten, sjekke transport i sentrum, samt sjekke praktiske forhold som havnefasiliteter og tjenester.

Avgangshavner i Langesund
Ankomsthavner i Hirtshals

Hvilken Hirtshals-havn ankommer ferger fra Langesund?

Ferger fra Langesund til Hirtshals ankommer Hirtshals. Hirtshals ligger 1 km fra Hirtshals sentrum.
HirtshalsContainerkajen 4, 9850 Hirtshals, DenmarkWifiParkeringServeringMinibankTaxiTilgjengelighetWCBillettkontor
Transport i sentrum

Reise til Hirtshals fra Hirtshals sentrum

Bus Line 80, StopHirtshals Station

Hirtshals havnefasiliteter og -tjenester

Hirtshals har praktiske tjenester for denne ruten, inkludert Wifi, Parkering, Servering, Minibank, Taxi, Tilgjengelighet, WC og Billettkontor.

Mat og drikke

Mat og drikke er tilgjengelig på Hirtshals.

Wi-Fi og minibanker

Wi-Fi er tilgjengelig på Hirtshals. Minibanker er tilgjengelige på Hirtshals.

Billetter og informasjon

Billettkontorstøtte er tilgjengelig på Hirtshals.

Parkering, drosjer og toaletter

Tilgjengelig på Hirtshals: Parkering, Taxi, WC.

Tilgjengelighet

Tilgjengelighetsfasiliteter er tilgjengelige på Hirtshals.

HjemFergerFerjer i DanmarkFerjer fra Langesund til Hirtshals

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone