Oudegracht til Eindhoven med buss fra FlixBus

tor. 24. sep.
+ Legg til returreise
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
SJ Nord
2000+ reiseselskaper
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
SJ Nord
2000+ reiseselskaper
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Billigste og raskeste buss fra Oudegracht til Eindhoven

Viser tider, priser og billetter som kan bestilles for 24. sep.

Laveste pris 24. sep.

75kr

Gjennomsnittlig billettpris 24. sep.

75kr

Raskeste reise 24. sep.

1 t 20 m.

Gjennomsnittlig reisetid 24. sep.

1 t 20 m.

Busser 24. sep.

1

Distanse

76 km

Billige billetter

Den beste måten å finne en billigbillett med buss fra Oudegracht til Eindhoven er å bestille reisen så langt i forveien som mulig og unngå å reise i rushtiden.

Gjennomsnittsbilletten fra Oudegracht til Eindhoven vil koste rundt 75kr hvis du kjøper den på dagen, men de billigste billettene finner du kun for 75kr.

Raske busser

tor. 24. sep. fant vi 1 busser fra Oudegracht til Eindhoven, inkludert 1 direkteavganger.

tor. 24. sep. dekker direktebussene distansen 76 km på omtrent 1 t 20 m. , men hvis du planlegger det riktig, vil noen busser ta deg dit bare 1 t 20 m. .

De tregeste bussene bruker 1 t 20 m. , og inkluderer vanligvis ett eller to bytter underveis, men du kan kanskje spare litt hvis du har et stramt budsjett.

  • FlixBusFlixBus
    22:251t20
    Utrecht, Centraal Station
    23:45Eindhoven, John F. Kennedylaan (Central Station)
    75 kr1Én vei
    0 bytter

SAMMENLIGN Priser på tvers av transportmidler

Sammenlign priser på tog og buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

tor.
24. sep.
fre.
25. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.
tor.
08. okt.
lør.
10. okt.
tir.
13. okt.

Hvorfor bør du bestille Oudegracht til Eindhoven busser med Omio?

BlaBlaCar Bus samt FlixBus tilbyr busser tjenester fra Oudegracht til Eindhoven.
Omio er en offisiell billettforhandler for alle dine reisemuligheter fra Oudegracht til Eindhoven.

Hvorfor bestille med Omio fremfor BlaBlaCar Bus?

  • Sammenlign med andre leverandører: På Omio kan du ikke bare kjøpe billetter til BlaBlaCar Bus, men også sammenligne billetter til for eksempel FlixBus for å finne det beste alternativet for reisen din fra Oudegracht til Eindhoven.
  • Designet for internasjonale reisende: Omio er tilgjengelig på ditt språk, inkludert kundeservice døgnet rundt, og tilbyr flere betalingsalternativer, inkludert PayPal, kredittkort og bankoverføring, i din foretrukne valuta.
  • Sammenlign alle alternativene dine: Omio lar deg sammenligne BlaBlaCar Bus med alle tilgjengelige reisealternativer, som er train og bus for å sikre at du får det beste tilbudet for reisen fra Oudegracht til Eindhoven.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Checkmybus, Wanderu eller Busbud?

  • Sammenlign med andre leverandører: På Omio kan du også sammenligne billetter fra selskaper som FlixBus for å finne det beste alternativet for reisen din fra Oudegracht til Eindhoven.
  • Flere transportmidler: Omio lar deg sammenligne reisealternativer, inkludert train og bus, for å finne det ideelle reisealternativet fra Oudegracht til Eindhoven.

Reiseinformasjon

Oversikt: Buss fra Oudegracht til Eindhoven

NederlandNederland
NederlandNederland
Icon of bus

Busser fra Oudegracht til Eindhoven går vanligvis 2 ganger per dag og tar omtrent 2t 41m. Billige bussbilletter til denne reisen starter på 57kr hvis du bestiller på forhånd.

Det er 1 busser per dag. Den tidligste buss kjører på 03:45, den siste på 23:50. Den raskeste buss dekker 76 km distansen på 1t 15m.

Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Distanse
76 km
Gjennomsnittlig bussvarighet
2t 41m
Billigste billettpris
57kr
Busser per dag
2
Direktebusser
1
Raskeste buss
1t 15m
Første buss
3:45
Siste buss
23:50
Billigste måned
jun
Billigste dag
man.
Høysesong
jul - sep
Lavsesong
jan - mar
Travleste dag
ons.
Minst travle dag
tir.
Beste tid å bestille
28 dager
Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon

Busselskap: FlixBus, BlaBlaCar Bus fra Oudegracht til EindhovenDu kan reise med buss mellom Oudegracht og Eindhoven med FlixBus, BlaBlaCar Bus fra så lite som 57kr. Når du søker etter rutetider og billetter, vil Omio vise deg den beste reisen.

FlixBus

Om
FlixBus er et av Europas ledende lavprisselskap for busstransport, grunnlagt i Tyskland og tilbyr nå langdistansetjenester over hele Europa og USA. I tillegg til sitt omfattende dagsnettverk, driver FlixBus også nattbusser på utvalgte europeiske ruter. Standardfasiliteter inkluderer gratis Wi-Fi, strømuttak for å lade enheter, ekstra benplass, bagasjeplass og toaletter om bord, med snacks og drikke tilgjengelig for kjøp. FlixBus tilbyr en enkelt standardbillettype for alle ruter, som inkluderer én håndbagasje og én innsjekket bagasje per passasjer. Ekstra avgifter gjelder for ekstra bagasje og for reservasjon av spesifikke seter, som Ekstra seter, Bordseter eller Panorama-seter. Denne kombinasjonen av rimelighet, komfort og bred dekning gjør FlixBus til et populært valg for budsjettbevisste reisende.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig FlixBus varighet
1t 15m
Billigste FlixBus pris
57kr
FlixBus frekvens
2 per dag
Bagasje inkludert
En håndbagasje på opptil 7 kg (42x30x18 cm) og en innsjekket bag på opptil 20 kg (80x50x30 cm).
Ekstra bagasje
Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Kanselleringspolicy
Du kan kansellere billetten din inntil 15 minutter før avgang og motta en kupong for fremtidig reise. Refusjonsforespørsler for forsinkelser over 120 minutter er mulig.
Fasiliteter ombord i bussen
Wifi
Mat som selges ombord
Setereservasjon
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Assistanse; Prioritert ombordstigning; Rullestoltilpassede busser.
Sykler
Sykler er tillatt mot et gebyr; må bestilles.
Kjæledyr
Små kjæledyr i bærere tillatt; Førerhunder reiser gratis.

BlaBlaCar Bus

Om
BlaBlaCar Bus (tidligere kjent som Ouibus eller iDBUS) er et langdistanse busselskap som opererer i 10 europeiske land og forbinder over 300 destinasjoner. Som et datterselskap av det franske samkjøringsselskapet BlaBlaCar, tilbyr det komfortabel reise med standard fasiliteter som klimaanlegg, toaletter, USB- og strømkontakter for lading av enheter, ekstra benplass og justerbare seter. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig på utvalgte ruter. BlaBlaCar Bus tilbyr kun en standard billettype, som lar passasjerer ta med seg én håndbagasje og opptil to innsjekkede bagasjer per person.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig BlaBlaCar Bus varighet
15t 5m
Billigste BlaBlaCar Bus pris
517kr
BlaBlaCar Bus frekvens
1 per dag
Bagasje inkludert
En håndbagasje opp til 7 kg og en innsjekket bag opp til 20 kg.
Ekstra bagasje
Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Kanselleringspolicy
Du kan kansellere billetten din inntil 30 minutter før avreise for refusjon i form av en kupong.
Fasiliteter ombord i bussen
Wifi
Mat som selges ombord
Setereservasjon
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Assistanse; Prioritert ombordstigning; Tilgjengelige sittemuligheter.
Sykler
Sykler er tillatt; tilleggsgebyrer kan påløpe.

Reisetips: Busser fra Oudegracht til Eindhoven

Finn svar på de vanligste spørsmålene om reiser fra Oudegracht til Eindhoven med buss. Fra reisetider og billettpriser til direktereiser, første og siste avgang, og til og med om ruten er naturskjønn, dekker våre FAQ-sider alt du trenger for å planlegge reisen din. Enten du leter etter den raskeste buss, det billigste alternativet eller tips for å få mest mulig ut av besøket ditt på Eindhoven, hjelper denne guiden deg med å reise smartere og trygt.

FAQs
Billige bussbilletter fra Oudegracht til Eindhoven kan koste så lite som 57kr når du bestiller på forhånd. Gjennomsnittlig billettpris for buss fra Oudegracht til Eindhoven er 180kr; prisene kan imidlertid avhenge av tidspunkt på dagen og klasse, og de pleier å være dyrere på selve avreisedagen.
I gjennomsnitt tar det 1t 15m å reise fra Oudegracht til Eindhoven med buss for den 76 km km lange ruten, men varigheten kan variere hvis du reiser i helger og ferier.
Den første bussen fra Oudegracht til Eindhoven går kl. 3:45.
Den siste bussen fra Oudegracht til Eindhoven går kl. 23:50.
Ja, det går direktebuss 1 ganger om dagen fra Oudegracht til Eindhoven med FlixBus. Tidspunkter kan variere på helligdager eller helger med færre direktebusser.
Når du skal ta buss fra Oudegracht til Eindhoven, kan du stole på BlaBlaCar Bus, FlixBus for den beste måten å komme deg til Eindhoven. Du kan også sjekke andre mulige busselskaper som tilbyr en tjeneste mellom Oudegracht og Eindhoven og sammenligne fasilitetene de tilbyr før du kjøper en bussbillett.
Den billigste måneden å ta buss fra Oudegracht til Eindhoven er juni.
Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 2 måter å reise mellom Oudegracht og Eindhoven på, inkludert å ta tog og buss.
Ja, det er toaletter om bord på busser fra Oudegracht til Eindhoven hos busselskapene BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Ja, følgende tilbud om tilrettelegging er tilgjengelige når du tar buss fra Oudegracht til Eindhoven:
  • BlaBlaCar Bus
    • Assistanse
    • Prioritert ombordstigning
    • Tilgjengelige sittemuligheter.
  • FlixBus
    • Assistanse
    • Prioritert ombordstigning
    • Rullestoltilpassede busser.
Om du kan kansellere bussbilletten fra Oudegracht til Eindhoven, vil avhenge av busselskapet:
  • BlaBlaCar Bus
    • Du kan kansellere billetten din inntil 30 minutter før avreise for refusjon i form av en kupong.
  • FlixBus
    • Du kan kansellere billetten din inntil 15 minutter før avgang og motta en kupong for fremtidig reise. Refusjonsforespørsler for forsinkelser over 120 minutter er mulig.
Ja, sykler er tillatt om bord på busser hos busselskapene BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Billetter er ofte billigere når de bestilles tidlig. Du kan spare penger ved å reise utenom rushtiden eller på hverdager. Sorter resultatene etter pris for å identifisere de rimeligste alternativene raskt. Sjekk om det finnes kampanjer eller rabatter på nettsiden og i appen vår.
Nei, det er ikke mulig å kjøpe mat om bord på busser fra Oudegracht til Eindhoven.
Ja, følgende bagasjealternativer er inkludert ved bestilling av en bussbillett fra Oudegracht til Eindhoven:
  • BlaBlaCar Bus
    • En håndbagasje opp til 7 kg og en innsjekket bag opp til 20 kg.
  • FlixBus
    • En håndbagasje på opptil 7 kg (42x30x18 cm) og en innsjekket bag på opptil 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, følgende alternativer for tilleggsbagasje er tilgjengelige når du bestiller en bussbillett fra Oudegracht til Eindhoven:
  • BlaBlaCar Bus
    • Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
  • FlixBus
    • Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Ja, du kan ta med kjæledyr om bord på busser fra Oudegracht til Eindhoven. Følgende regler gjelder:
  • FlixBus
    • Små kjæledyr i bærere tillatt
    • Førerhunder reiser gratis.
Du kan reservere sete på buss fra Oudegracht til Eindhoven hos følgende busselskaper: BlaBlaCar Bus, FlixBus
Ja, det er USB-uttak om bord på buss fra Oudegracht til Eindhoven hos følgende busselskaper: BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Ja, det er wifi om bord på buss fra Oudegracht til Eindhoven hos følgende busselskaper: BlaBlaCar Bus, FlixBus.

populære busstasjoner

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

De fleste bussene fra Oudegracht til Eindhoven bruker stasjonsparet Utrecht, Centraal Station til Eindhoven, John F. Kennedylaan (Central Station), og noen avganger ankommer Eindhoven, Airport. Bruk denne veiledningen til å sammenligne busstasjonene Oudegracht og Eindhoven på denne ruten, sjekke transport i sentrum, samt sjekke praktiske detaljer som fasiliteter og tjenester på busstasjonen.

Avgangsbusstasjoner i Oudegracht
Ankomstbusstasjoner i Eindhoven
Utrecht, Centraal StationStationsplein 12, 3511 CE Utrecht, NetherlandsWifiParkeringServeringMinibankTaxiTilgjengelighetWCBillettkontor
Transport i sentrum

Reise til Utrecht, Centraal Station fra Oudegracht sentrum

Utrecht, Centraal Station er 1 km fra Oudegracht sentrum. Offentlige transportmuligheter inkluderer:

Buss350, 2, 5, 8, 18, 28, 55, 73 · 9m · 35kr · hvert ~13 min

Fasiliteter og tjenester på busstasjonen Utrecht, Centraal Station

Utrecht, Centraal Station har praktiske tjenester for denne ruten, inkludert Wifi, Parkering, Servering, Minibank, Taxi, Tilgjengelighet, WC og Billettkontor.

Mat og drikke

Mat og drikke er tilgjengelig på Utrecht, Centraal Station.

Wi-Fi og minibanker

Wi-Fi er tilgjengelig på Utrecht, Centraal Station. Minibanker er tilgjengelige på Utrecht, Centraal Station.

Billetter og informasjon

Billettkontorstøtte er tilgjengelig på Utrecht, Centraal Station.

Parkering, drosjer og toaletter

Tilgjengelig på Utrecht, Centraal Station: Parkering, Taxi, WC.

Tilgjengelighet

Tilgjengelighetsfasiliteter er tilgjengelige på Utrecht, Centraal Station.

Utrecht, NH Hotel (Jaarbeursplein)Utrecht Van Sijpesteijnkade, Van Sijpesteijnkade 307, 3521 AL
Transport i sentrum

Reise til Utrecht, NH Hotel (Jaarbeursplein) fra Oudegracht sentrum

Buss350, 2, 5, 8, 18, 28, 55, 73 · 14m · 35kr · hvert ~13 min

Bussreiser fra Oudegracht til Eindhoven – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

Mest populære busser til og fra Eindhoven og Oudegracht

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone