Newcastle til London med buss fra National Express

man. 28. sep.
+ Legg til returreise
National Express
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
BlaBlaCar Bus
2000+ reiseselskaper
National Express
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
BlaBlaCar Bus
2000+ reiseselskaper
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Billigste og raskeste buss fra Newcastle til London

Viser tider, priser og billetter som kan bestilles for 28. sep.

Laveste pris 28. sep.

98zł

Gjennomsnittlig billettpris 28. sep.

200zł

Raskeste reise 28. sep.

5 t 50 m.

Gjennomsnittlig reisetid 28. sep.

6 t 24 m.

Busser 28. sep.

20

Distanse

398 km

Billige billetter

Den beste måten å finne en billigbillett med buss fra Newcastle til London er å bestille reisen så langt i forveien som mulig og unngå å reise i rushtiden.

Gjennomsnittsbilletten fra Newcastle til London vil koste rundt 200zł hvis du kjøper den på dagen, men de billigste billettene finner du kun for 98zł.

Raske busser

man. 28. sep. fant vi 20 busser fra Newcastle til London, inkludert 11 direkteavganger.

På man. 28. sep. dekker direktebussene distansen 398 km på omtrent 6 t 24 m. , men hvis du planlegger det riktig, vil noen busser ta deg dit bare 5 t 50 m. .

De tregeste bussene bruker 6 t 50 m. , og inkluderer vanligvis ett eller to bytter underveis, men du kan kanskje spare litt hvis du har et stramt budsjett.

  • FlixBusFlixBus
    11:556t50
    Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
    18:45London, Finchley Road ("Subway" restaurant)
    98 zł1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    11:557t25
    Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
    19:20London, Victoria Coach Station
    98 zł1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    13:556t45
    Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
    20:40London, Victoria Coach Station
    138 zł1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    13:556t15
    Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
    20:10London, Finchley Road ("Subway" restaurant)
    138 zł1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    8:208t20
    Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
    16:40London, Victoria Coach Station
    156 zł1Én vei
    1 bytte

Direkte avganger

Newcastle til London busstider

Tabellen nedenfor viser liveavganger for Newcastle til London busser for i dag, søndag 27. september. Du kan også oppdatere resultatene nedenfor manuelt for å se oppdaterte buss reiser.

Sist oppdatert kl.
SelskapAvreiseVarighetAnkommerBytter
Billetter
National ExpressNX180 · NX56123:50 Newcastle upon Tyne, Coach Station
12t00
11:50 London, Victoria Coach Station1 bytte
mandag 28. september
FlixBusFlixBus2:00 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
7t30
9:30 London, Victoria Coach Station0 bytterdirekte
FlixBusFlixBus2:00 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
6t55
8:55 London, Finchley Road ("Subway" restaurant)0 bytterdirekte
National ExpressNX4267:45 Newcastle upon Tyne, Coach Station
8t05
15:50 London, Victoria Coach Station0 bytterdirekte
National ExpressNX426 · NX032 · NX0307:45 Newcastle upon Tyne, Coach Station
11t35
19:20 London, Earl's Court2 bytter
National ExpressNX426 · NX035 · NX0307:45 Newcastle upon Tyne, Coach Station
11t35
19:20 London, Earl's Court2 bytter
FlixBusFlixBus · FlixBus8:20 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
8t20
16:40 London, Victoria Coach Station1 bytte
FlixBusFlixBus · FlixBus8:20 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
7t45
16:05 London, Finchley Road ("Subway" restaurant)1 bytte
National ExpressNX133 · NX5618:45 Newcastle upon Tyne, Coach Station
9t05
17:50 London, Victoria Coach Station1 bytte
FlixBusFlixBus11:55 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
6t50
18:45 London, Finchley Road ("Subway" restaurant)0 bytterdirekte
FlixBusFlixBus11:55 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
7t25
19:20 London, Victoria Coach Station0 bytterdirekte
National ExpressNX59113:30 Newcastle upon Tyne, Coach Station
7t50
21:20 London, Victoria Coach Station0 bytterdirekte
National ExpressNX591 · NX025 · NX03513:30 Newcastle upon Tyne, Coach Station
10t00
23:30 London, Earl's Court2 bytter
FlixBusFlixBus13:55 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
6t45
20:40 London, Victoria Coach Station0 bytterdirekte
FlixBusFlixBus13:55 Newcastle upon Tyne, John Dobson Street
6t15
20:10 London, Finchley Road ("Subway" restaurant)0 bytterdirekte
National ExpressNX42614:45 Newcastle upon Tyne, Coach Station
7t35
22:20 London, Victoria Coach Station0 bytterdirekte
National ExpressNX172 · NX46717:35 Newcastle upon Tyne, Coach Station
11t45
5:20 London, Victoria Coach Station1 bytte
National ExpressNX172 · NX46717:35 Newcastle upon Tyne, Coach Station
11t25
5:00 London, Earl's Court1 bytte

Dette er den siste bussen denne dagen.

Finn alle datoer og tider for denne reisen

SAMMENLIGN Priser på tvers av transportmidler

Sammenlign priser på buss, tog og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.
tor.
08. okt.
fre.
09. okt.
lør.
10. okt.
søn.
11. okt.
man.
12. okt.
tir.
13. okt.
ons.
14. okt.
tor.
15. okt.
fre.
16. okt.
lør.
17. okt.
søn.
18. okt.

Hvorfor bør du bestille Newcastle til London busser med Omio?

National Express samt FlixBus tilbyr busser tjenester fra Newcastle til London.
Omio er en offisiell billettforhandler for alle dine reisemuligheter fra Newcastle til London.

Hvorfor bestille med Omio fremfor National Express?

  • Sammenlign med andre leverandører: På Omio kan du ikke bare kjøpe billetter til National Express, men også sammenligne billetter til for eksempel FlixBus for å finne det beste alternativet for reisen din fra Newcastle til London.
  • Designet for internasjonale reisende: Omio er tilgjengelig på ditt språk, inkludert kundeservice døgnet rundt, og tilbyr flere betalingsalternativer, inkludert PayPal, kredittkort og bankoverføring, i din foretrukne valuta.
  • Sammenlign alle alternativene dine: Omio lar deg sammenligne National Express med alle tilgjengelige reisealternativer, som er bus, train og flight for å sikre at du får det beste tilbudet for reisen fra Newcastle til London.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Wanderu eller Trainline?

  • Sammenlign med andre leverandører: På Omio kan du også sammenligne billetter fra selskaper som FlixBus for å finne det beste alternativet for reisen din fra Newcastle til London.
  • Flere transportmidler: Omio lar deg sammenligne reisealternativer, inkludert bus, train og flight, for å finne det ideelle reisealternativet fra Newcastle til London.

Reiseinformasjon

Oversikt: Buss fra Newcastle til London

StorbritanniaStorbritannia
StorbritanniaStorbritannia
Icon of bus

Busser fra Newcastle til London går vanligvis 25 ganger per dag og tar omtrent 7t 29m. Billige bussbilletter til denne reisen starter på 51zł hvis du bestiller på forhånd.

Det er 19 busser per dag. Den tidligste buss kjører på 00:10, den siste på 23:57. Den raskeste buss dekker 398 km distansen på 5t 50m.

Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Distanse
398 km
Gjennomsnittlig bussvarighet
7t 29m
Billigste billettpris
51zł
Busser per dag
25
Direktebusser
19
Raskeste buss
5t 50m
Første buss
0:10
Siste buss
23:57
Billigste måned
jan
Billigste dag
lør.
Høysesong
jul - sep
Lavsesong
jan - mar
Travleste dag
tir.
Minst travle dag
søn.
Beste tid å bestille
28 dager
Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon

Busselskap: National Express, FlixBus fra Newcastle til LondonDu kan reise med buss mellom Newcastle og London med National Express, FlixBus fra så lite som 51zł. Når du søker etter rutetider og billetter, vil Omio vise deg den beste reisen.

FlixBus

Om
FlixBus er et av Europas ledende lavprisselskap for busstransport, grunnlagt i Tyskland og tilbyr nå langdistansetjenester over hele Europa og USA. I tillegg til sitt omfattende dagsnettverk, driver FlixBus også nattbusser på utvalgte europeiske ruter. Standardfasiliteter inkluderer gratis Wi-Fi, strømuttak for å lade enheter, ekstra benplass, bagasjeplass og toaletter om bord, med snacks og drikke tilgjengelig for kjøp. FlixBus tilbyr en enkelt standardbillettype for alle ruter, som inkluderer én håndbagasje og én innsjekket bagasje per passasjer. Ekstra avgifter gjelder for ekstra bagasje og for reservasjon av spesifikke seter, som Ekstra seter, Bordseter eller Panorama-seter. Denne kombinasjonen av rimelighet, komfort og bred dekning gjør FlixBus til et populært valg for budsjettbevisste reisende.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig FlixBus varighet
5t 50m
Billigste FlixBus pris
51zł
FlixBus frekvens
12 per dag
Bagasje inkludert
En håndbagasje på opptil 7 kg (42x30x18 cm) og en innsjekket bag på opptil 20 kg (80x50x30 cm).
Ekstra bagasje
Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Kanselleringspolicy
Du kan kansellere billetten din inntil 15 minutter før avgang og motta en kupong for fremtidig reise. Refusjonsforespørsler for forsinkelser over 120 minutter er mulig.
Fasiliteter ombord i bussen
Wifi
Mat som selges ombord
Setereservasjon
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Assistanse; Prioritert ombordstigning; Rullestoltilpassede busser.
Sykler
Sykler er tillatt mot et gebyr; må bestilles.
Kjæledyr
Små kjæledyr i bærere tillatt; Førerhunder reiser gratis.

National Express

Om
National Express er Storbritannias ledende langdistanse busselskap, som driver over 550 tjenester per dag og betjener mer enn 900 destinasjoner over hele landet. Det tilbyr også hyppige tjenester til store britiske flyplasser — inkludert Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton og Bristol — 24 timer i døgnet. Alle National Express-bussene er klimatiserte og tilbyr gratis Wi-Fi og underholdning om bord. De fleste kjøretøyene er utstyrt med sikkerhetsbelter og strømuttak ved hvert sete, slik at du kan lade telefonen eller laptopen din under reisen. Billettalternativene inkluderer Begrenset pris, Standard pris og Fult fleksibelt pris, hvor sistnevnte gir maksimal fleksibilitet for avbestillinger eller endringer.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig National Express varighet
6t 10m
Billigste National Express pris
58zł
National Express frekvens
12 per dag
Bagasje inkludert
To mellomstore kofferter opp til 20 kg hver og ett lite stykke håndbagasje.
Ekstra bagasje
€ 10 per ekstra pose.
Kanselleringspolicy
Du kan kansellere billetten din inntil 24 timer før avgang for refusjon minus et avbestillingsgebyr. Endringer kan gjøres inntil 24 timer før avgang mot et gebyr.
Fasiliteter ombord i bussen
Wifi
Mat som selges ombord
Setereservasjon
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Assistanse; prioriterte sitteplasser; Tilrettelagte toaletter.
Sykler
Sammenleggbare sykler er tillatt; Ikke sammenleggbare sykler er ikke tillatt.

Reisetips: Busser fra Newcastle til London

Finn svar på de vanligste spørsmålene om reiser fra Newcastle til London med buss. Fra reisetider og billettpriser til direktereiser, første og siste avgang, og til og med om ruten er naturskjønn, dekker våre FAQ-sider alt du trenger for å planlegge reisen din. Enten du leter etter den raskeste buss, det billigste alternativet eller tips for å få mest mulig ut av besøket ditt på London, hjelper denne guiden deg med å reise smartere og trygt.

FAQs
Billige bussbilletter fra Newcastle til London kan koste så lite som 51zł når du bestiller på forhånd. Gjennomsnittlig billettpris for buss fra Newcastle til London er 144zł; prisene kan imidlertid avhenge av tidspunkt på dagen og klasse, og de pleier å være dyrere på selve avreisedagen.
I gjennomsnitt tar det 5t 50m å reise fra Newcastle til London med buss for den 398 km km lange ruten, men varigheten kan variere hvis du reiser i helger og ferier.
Den første bussen fra Newcastle til London går kl. 0:10.
Den siste bussen fra Newcastle til London går kl. 23:57.
Ja, det går direktebuss 19 ganger om dagen fra Newcastle til London med National Express, FlixBus. Tidspunkter kan variere på helligdager eller helger med færre direktebusser.
Når du skal ta buss fra Newcastle til London, kan du stole på National Express, FlixBus for den beste måten å komme deg til London. Du kan også sjekke andre mulige busselskaper som tilbyr en tjeneste mellom Newcastle og London og sammenligne fasilitetene de tilbyr før du kjøper en bussbillett.
Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Newcastle og London på, inkludert å ta buss, tog og fly.
Ja, følgende tilbud om tilrettelegging er tilgjengelige når du tar buss fra Newcastle til London:
  • National Express
    • Assistanse
    • prioriterte sitteplasser
    • Tilrettelagte toaletter.
  • FlixBus
    • Assistanse
    • Prioritert ombordstigning
    • Rullestoltilpassede busser.
Ja, det er toaletter om bord på busser fra Newcastle til London hos busselskapene National Express, FlixBus.
Om du kan kansellere bussbilletten fra Newcastle til London, vil avhenge av busselskapet:
  • National Express
    • Du kan kansellere billetten din inntil 24 timer før avgang for refusjon minus et avbestillingsgebyr. Endringer kan gjøres inntil 24 timer før avgang mot et gebyr.
  • FlixBus
    • Du kan kansellere billetten din inntil 15 minutter før avgang og motta en kupong for fremtidig reise. Refusjonsforespørsler for forsinkelser over 120 minutter er mulig.
Ja, sykler er tillatt om bord på busser hos busselskapene National Express, FlixBus.
Billetter er ofte billigere når de bestilles tidlig. Du kan spare penger ved å reise utenom rushtiden eller på hverdager. Sorter resultatene etter pris for å identifisere de rimeligste alternativene raskt. Sjekk om det finnes kampanjer eller rabatter på nettsiden og i appen vår.
Nei, det er ikke mulig å kjøpe mat om bord på busser fra Newcastle til London.
Ja, følgende bagasjealternativer er inkludert ved bestilling av en bussbillett fra Newcastle til London:
  • National Express
    • To mellomstore kofferter opp til 20 kg hver og ett lite stykke håndbagasje.
  • FlixBus
    • En håndbagasje på opptil 7 kg (42x30x18 cm) og en innsjekket bag på opptil 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, følgende alternativer for tilleggsbagasje er tilgjengelige når du bestiller en bussbillett fra Newcastle til London:
  • National Express
    • € 10 per ekstra pose.
  • FlixBus
    • Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Ja, du kan ta med kjæledyr om bord på busser fra Newcastle til London. Følgende regler gjelder:
  • FlixBus
    • Små kjæledyr i bærere tillatt
    • Førerhunder reiser gratis.
Du kan reservere sete på buss fra Newcastle til London hos følgende busselskaper: National Express, FlixBus
Ja, det er USB-uttak om bord på buss fra Newcastle til London hos følgende busselskaper: National Express, FlixBus.
Ja, det er wifi om bord på buss fra Newcastle til London hos følgende busselskaper: National Express, FlixBus.

populære busstasjoner

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

De fleste bussene fra Newcastle til London bruker stasjonsparet Newcastle upon Tyne, Coach Station til London, Victoria Coach Station, og noen avganger ankommer London, Finchley Road ("Subway" restaurant). Bruk denne veiledningen til å sammenligne busstasjonene Newcastle og London på denne ruten, sjekke transport i sentrum, samt sjekke praktiske detaljer som fasiliteter og tjenester på busstasjonen.

Avgangsbusstasjoner i Newcastle
Ankomstbusstasjoner i London
Newcastle upon Tyne, Coach Station
Newcastle upon Tyne, John Dobson Street

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone