Gradac til Dubrovnik med buss fra Nomago

man. 28. sep.
+ Legg til returreise
Nomago Intercity operated by Arriva
Nomago
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
2000+ reiseselskaper
Nomago Intercity operated by Arriva
Nomago
FlixBus
Vy Bus4You
RegioJet a.s.
2000+ reiseselskaper
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Billigste og raskeste buss fra Gradac til Dubrovnik

Viser tider, priser og billetter som kan bestilles for 28. sep.

Laveste pris 28. sep.

12€

Gjennomsnittlig billettpris 28. sep.

12€

Raskeste reise 28. sep.

2 t 20 m.

Gjennomsnittlig reisetid 28. sep.

2 t 20 m.

Busser 28. sep.

1

Distanse

80 km

Billige billetter

Den beste måten å finne en billigbillett med buss fra Gradac til Dubrovnik er å bestille reisen så langt i forveien som mulig og unngå å reise i rushtiden.

Gjennomsnittsbilletten fra Gradac til Dubrovnik vil koste rundt 12€ hvis du kjøper den på dagen, men de billigste billettene finner du kun for 12€.

Raske busser

man. 28. sep. fant vi 1 busser fra Gradac til Dubrovnik, inkludert 1 direkteavganger.

På man. 28. sep. dekker direktebussene distansen 80 km på omtrent 2 t 20 m. , men hvis du planlegger det riktig, vil noen busser ta deg dit bare 2 t 20 m. .

De tregeste bussene bruker 2 t 20 m. , og inkluderer vanligvis ett eller to bytter underveis, men du kan kanskje spare litt hvis du har et stramt budsjett.

  • FlixBus
    14:102t20
    Gradac
    16:30Dubrovnik
    12 €1Én vei
    0 bytter

SAMMENLIGN Priser på tvers av transportmidler

Sammenlign priser på buss de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.

Hvorfor bør du bestille Gradac til Dubrovnik busser med Omio?

Nomago Intercity operated by Arriva samt Nomago eller FlixBus tilbyr busser tjenester fra Gradac til Dubrovnik.
Omio er den eneste offisielle tredjepartsforhandleren av billetter til Nomago Intercity operated by Arriva.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Nomago Intercity operated by Arriva?

  • Sammenlign med andre leverandører: På Omio kan du ikke bare kjøpe billetter til Nomago Intercity operated by Arriva, men også sammenligne billetter til for eksempel Nomago eller FlixBus for å finne det beste alternativet for reisen din fra Gradac til Dubrovnik.
  • Designet for internasjonale reisende: Omio er tilgjengelig på ditt språk, inkludert kundeservice døgnet rundt, og tilbyr flere betalingsalternativer, inkludert PayPal, kredittkort og bankoverføring, i din foretrukne valuta.

Reiseinformasjon

Oversikt: Buss fra Gradac til Dubrovnik

KroatiaKroatia
KroatiaKroatia
Icon of bus

Busser fra Gradac til Dubrovnik går vanligvis 7 ganger per dag og tar omtrent 2t 11m. Billige bussbilletter til denne reisen starter på 11€ hvis du bestiller på forhånd.

Det er 7 busser per dag. Den tidligste buss kjører på 05:00, den siste på 19:29. Den raskeste buss dekker 80 km distansen på 1t 45m.

Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Distanse
80 km
Gjennomsnittlig bussvarighet
2t 11m
Billigste billettpris
11€
Busser per dag
7
Direktebusser
7
Raskeste buss
1t 45m
Første buss
5:00
Siste buss
19:29
Billigste måned
jan
Billigste dag
søn.
Høysesong
jul - sep
Lavsesong
okt - des
Travleste dag
fre.
Minst travle dag
lør.
Beste tid å bestille
1 dag
Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon

Busselskap: Nomago, FlixBus, Nomago Intercity operated by Arriva fra Gradac til DubrovnikDu kan reise med buss mellom Gradac og Dubrovnik med Nomago, FlixBus, Nomago Intercity operated by Arriva fra så lite som 11€. Når du søker etter rutetider og billetter, vil Omio vise deg den beste reisen.

Nomago

Om
Nomago er en fremtredende mobilitets- og reiseleverandør basert i Slovenia, etablert i mai 2018 gjennom sammenslåingen av eksisterende transport- og reiseselskaper. De driver et omfattende bussnettverk med over 650 busser på 500 planlagte ruter, og betjener mer enn 10 millioner passasjerer årlig i Slovenia og andre europeiske land som Kroatia, Italia, Østerrike, Slovakia og Tyskland. Nomago fokuserer på komfortabel, sikker og pålitelig langdistansereise, med mange busser som tilbyr fasiliteter som Wi-Fi, strømuttak og ekstra benplass på grunn av et redusert antall seter. I tillegg til by- og internasjonale ruter, tilbyr Nomago også flyplasstransport, lokale og regionale busstjenester, samt et utvalg av reisebyråtjenester inkludert fly, overnatting og reisepakker.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig Nomago varighet
1t 45m
Billigste Nomago pris
20€
Nomago frekvens
4 per dag
Bagasje inkludert
En håndbagasje på opptil 8 kg (55x40x20) og en innsjekket bag på opptil 25 kg (80x50x30).
Ekstra bagasje
€ 10 per ekstra pose opptil 25 kg.
Kanselleringspolicy
Du kan kansellere billetten din inntil 24 timer før avgang for full refusjon. Avbestillinger innen 24 timer medfører et gebyr på 50 %.
Fasiliteter ombord i bussen
Wifi
Mat som selges ombord
Setereservasjon
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Assistanse; prioriterte sitteplasser; Støtte for synshemmede passasjerer.
Sykler
Sykler er tillatt; forhåndsreservasjon kreves.
Kjæledyr
Små kjæledyr tillatt i transportør; Større kjæledyr må ha bånd og munnkurv.

FlixBus

Om
FlixBus er et av Europas ledende lavprisselskap for busstransport, grunnlagt i Tyskland og tilbyr nå langdistansetjenester over hele Europa og USA. I tillegg til sitt omfattende dagsnettverk, driver FlixBus også nattbusser på utvalgte europeiske ruter. Standardfasiliteter inkluderer gratis Wi-Fi, strømuttak for å lade enheter, ekstra benplass, bagasjeplass og toaletter om bord, med snacks og drikke tilgjengelig for kjøp. FlixBus tilbyr en enkelt standardbillettype for alle ruter, som inkluderer én håndbagasje og én innsjekket bagasje per passasjer. Ekstra avgifter gjelder for ekstra bagasje og for reservasjon av spesifikke seter, som Ekstra seter, Bordseter eller Panorama-seter. Denne kombinasjonen av rimelighet, komfort og bred dekning gjør FlixBus til et populært valg for budsjettbevisste reisende.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig FlixBus varighet
2t 20m
Billigste FlixBus pris
11€
FlixBus frekvens
2 per dag
Bagasje inkludert
En håndbagasje på opptil 7 kg (42x30x18 cm) og en innsjekket bag på opptil 20 kg (80x50x30 cm).
Ekstra bagasje
Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Kanselleringspolicy
Du kan kansellere billetten din inntil 15 minutter før avgang og motta en kupong for fremtidig reise. Refusjonsforespørsler for forsinkelser over 120 minutter er mulig.
Fasiliteter ombord i bussen
Wifi
Mat som selges ombord
Setereservasjon
Toaletter
USB-plugger
Tilgjengelighet
Assistanse; Prioritert ombordstigning; Rullestoltilpassede busser.
Sykler
Sykler er tillatt mot et gebyr; må bestilles.
Kjæledyr
Små kjæledyr i bærere tillatt; Førerhunder reiser gratis.

Nomago Intercity operated by Arriva

Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig Nomago Intercity operated by Arriva varighet
2t 16m
Billigste Nomago Intercity operated by Arriva pris
15€
Nomago Intercity operated by Arriva frekvens
2 per dag

Reisetips: Busser fra Gradac til Dubrovnik

Finn svar på de vanligste spørsmålene om reiser fra Gradac til Dubrovnik med buss. Fra reisetider og billettpriser til direktereiser, første og siste avgang, og til og med om ruten er naturskjønn, dekker våre FAQ-sider alt du trenger for å planlegge reisen din. Enten du leter etter den raskeste buss, det billigste alternativet eller tips for å få mest mulig ut av besøket ditt på Dubrovnik, hjelper denne guiden deg med å reise smartere og trygt.

FAQs
Billige bussbilletter fra Gradac til Dubrovnik kan koste så lite som 11€ når du bestiller på forhånd. Gjennomsnittlig billettpris for buss fra Gradac til Dubrovnik er 19€; prisene kan imidlertid avhenge av tidspunkt på dagen og klasse, og de pleier å være dyrere på selve avreisedagen.
I gjennomsnitt tar det 1t 45m å reise fra Gradac til Dubrovnik med buss for den 80 km km lange ruten, men varigheten kan variere hvis du reiser i helger og ferier.
Den første bussen fra Gradac til Dubrovnik går kl. 5:00.
Den siste bussen fra Gradac til Dubrovnik går kl. 19:29.
Ja, det går direktebuss 7 ganger om dagen fra Gradac til Dubrovnik med Nomago Intercity operated by Arriva, Nomago, FlixBus. Tidspunkter kan variere på helligdager eller helger med færre direktebusser.
Når du skal ta buss fra Gradac til Dubrovnik, kan du stole på Nomago Intercity operated by Arriva, Nomago, FlixBus for den beste måten å komme deg til Dubrovnik. Du kan også sjekke andre mulige busselskaper som tilbyr en tjeneste mellom Gradac og Dubrovnik og sammenligne fasilitetene de tilbyr før du kjøper en bussbillett.
Når du reiser fra Gradac, kan du velge mellom ulike busstasjoner å starte din rute fra, inkludert Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje, Brist, Jadranska Magistrala D8 (Studio Apartments Brist), Podaca, Ulica Ante Starčevića (Studenac). Når du ankommer Dubrovnik, kan du avslutte ruten på busstasjoner som Dubrovnik, Autobusni kolodvor. Passasjerer går oftest ombord på buss fra Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje, som ligger ca. unna bysentrum, og de går av bussen på Dubrovnik, Autobusni kolodvor, som ligger ca. 1 unna bysentrum.
Ja, du kan reise med buss mellom Gradac og Dubrovnik.
Ja, følgende tilbud om tilrettelegging er tilgjengelige når du tar buss fra Gradac til Dubrovnik:
  • Nomago
    • Assistanse
    • prioriterte sitteplasser
    • Støtte for synshemmede passasjerer.
  • FlixBus
    • Assistanse
    • Prioritert ombordstigning
    • Rullestoltilpassede busser.
Ja, det er toaletter om bord på busser fra Gradac til Dubrovnik hos busselskapene Nomago, FlixBus.
Om du kan kansellere bussbilletten fra Gradac til Dubrovnik, vil avhenge av busselskapet:
  • Nomago
    • Du kan kansellere billetten din inntil 24 timer før avgang for full refusjon. Avbestillinger innen 24 timer medfører et gebyr på 50 %.
  • FlixBus
    • Du kan kansellere billetten din inntil 15 minutter før avgang og motta en kupong for fremtidig reise. Refusjonsforespørsler for forsinkelser over 120 minutter er mulig.
Ja, sykler er tillatt om bord på busser hos busselskapene Nomago, FlixBus.
Billetter er ofte billigere når de bestilles tidlig. Du kan spare penger ved å reise utenom rushtiden eller på hverdager. Sorter resultatene etter pris for å identifisere de rimeligste alternativene raskt. Sjekk om det finnes kampanjer eller rabatter på nettsiden og i appen vår.
Nei, det er ikke mulig å kjøpe mat om bord på busser fra Gradac til Dubrovnik.
Ja, følgende bagasjealternativer er inkludert ved bestilling av en bussbillett fra Gradac til Dubrovnik:
  • Nomago
    • En håndbagasje på opptil 8 kg (55x40x20) og en innsjekket bag på opptil 25 kg (80x50x30).
  • FlixBus
    • En håndbagasje på opptil 7 kg (42x30x18 cm) og en innsjekket bag på opptil 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, følgende alternativer for tilleggsbagasje er tilgjengelige når du bestiller en bussbillett fra Gradac til Dubrovnik:
  • Nomago
    • € 10 per ekstra pose opptil 25 kg.
  • FlixBus
    • Ekstra bagasje kan kjøpes mot et gebyr.
Ja, du kan ta med kjæledyr om bord på busser fra Gradac til Dubrovnik. Følgende regler gjelder:
  • Nomago
    • Små kjæledyr tillatt i transportør
    • Større kjæledyr må ha bånd og munnkurv.
  • FlixBus
    • Små kjæledyr i bærere tillatt
    • Førerhunder reiser gratis.
Du kan reservere sete på buss fra Gradac til Dubrovnik hos følgende busselskaper: Nomago, FlixBus
Ja, det er USB-uttak om bord på buss fra Gradac til Dubrovnik hos følgende busselskaper: Nomago, FlixBus.
Ja, det er wifi om bord på buss fra Gradac til Dubrovnik hos følgende busselskaper: Nomago, FlixBus.

populære busstasjoner

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

De fleste bussene fra Gradac til Dubrovnik bruker stasjonsparet Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje til Dubrovnik, Autobusni kolodvor. Bruk denne veiledningen til å sammenligne busstasjonene Gradac og Dubrovnik på denne ruten, sjekke transport i sentrum, samt sjekke praktiske detaljer som fasiliteter og tjenester på busstasjonen.

Avgangsbusstasjoner i Gradac
Ankomstbusstasjoner i Dubrovnik

Fra hvilken Gradac-bussterminal går busser til Dubrovnik?

Busser fra Gradac til Dubrovnik går fra Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje. Holdeplassen ligger 1 km fra Gradac sentrum, i D8 & Podgrmlje, 21330, Gradac, Croatia.
Gradac, Jadranska magistrala / PodgrmljeD8 & Podgrmlje, 21330, Gradac, CroatiaWifiParkeringMinibankTaxiTilgjengelighetWCDusjBillettkontor
Transport i sentrum

Reise til Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje fra Gradac sentrum

TogIc · 9t 34m · 126€
En · 15t 52m · 148€
Buss11t 15m · 135€
8t 37m · 216€
9t 19m · 222€

Fasiliteter og tjenester på busstasjonen Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje

Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje har praktiske tjenester for denne ruten, inkludert Wifi, Parkering, Minibank, Taxi, Tilgjengelighet, WC, Dusj og Billettkontor.

Wi-Fi og minibanker

Wi-Fi er tilgjengelig på Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje. Minibanker er tilgjengelige på Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje.

Billetter og informasjon

Billettkontorstøtte er tilgjengelig på Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje.

Parkering, drosjer og toaletter

Tilgjengelig på Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje: Parkering, Taxi, WC.

Tilgjengelighet

Tilgjengelighetsfasiliteter er tilgjengelige på Gradac, Jadranska magistrala / Podgrmlje: Begrenset tilgjengelighet for reisende med mobilitetsproblemer.

Bussreiser fra Gradac til Dubrovnik – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone