Vlak prijevoznika Deutsche Bahn (ICE,IC) na liniji Straubing – Beč

čet, 30. srp
+ Dodaj povratak
Deutsche Bahn
ÖBB | ICE
ÖBB | REX
ÖBB | InterCity
ÖBB | Railjet
2000+ putničkih agencija
Deutsche Bahn
ÖBB | ICE
ÖBB | REX
ÖBB | InterCity
ÖBB | Railjet
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži vlakovi od Straubing do Beč

Prikaz vremena i cijena za 30. srp

Najjeftinija cijena

68€

Prosječna cijena

85€

Najbrže putovanje

3 h 9 m

Prosječno trajanje

3 h 28 m

Vlakova dnevno

4

Udaljenost

289 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Straubing – Beč koštat će oko 85€ ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 68€.

Brzi vlakovi

Od 4 vlakova koji odlaze Straubing za Beč svaki dan 4 putuje izravno pa lako možete izbjeći putovanja na kojima ima mnogo presjedanja.

Dana čet, 30. srp izravna putovanja vlakom obuhvaćaju udaljenost od 289 km i prosječno traju 3 h 28 m , ali ako to dobro vremenski isplanirate, uz neke vlakove stići ćete na odredište za samo 3 h 9 m .

Najsporiji vlakovi voze 4 h 25 m i obično će uključivati presjedanje duž rute, no možete uštedjeti ako imate ograničenu svotu novca.

  • ÖBB | InterCity
    12:384h25
    Straubing
    17:03Beč
    68 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Deutsche Bahn
    7:383h09
    Straubing
    10:47Beč
    75 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Deutsche Bahn
    8:383h09
    Straubing
    11:47Beč
    86 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • ÖBB | ICE
    19:383h09
    Straubing
    22:47Beč
    111 1Jednosmjerno
    Promjena: 0

Putne informacije

Usporedi vlak, let i autobus za Straubing do Beč

Omio preporučuje rezerviranje vlak jer je to najpopularnija opcija iz Straubing do Beč među Omio korisnicima. Ako vam je cijena najvažnija, odaberite autobus s cijenama od 25€. Vi koji ste kratki s vremenom uzmite u obzir rezerviranje let s kojim na odredište možete stići za 2h 45m. U slučaju da tražite smanjiti svoj ugljični otisak, vlak je vaša najbolja opcija jer emitira 0.1 - 0.3kg. Raspon cijene karte ovisi o načinu putovanja: prosječna cijena za autobus je 25€, a za let je 124€.

Udaljenost: 289 km

Usporedi train s

Najpopularnije
Vlak
Autobus
Let

72€

Prosječna cijena

33€

Prosječna cijena

Najjeftinije

233€

Prosječna cijena

3h 50m

Prosječno ukupno trajanje

3h 20m

U prijevoznom sredstvu

+

30m

Dodatno vrijeme*

4h 27m

Prosječno ukupno trajanje

3h 57m

U prijevoznom sredstvu

+

30m

Dodatno vrijeme*

5h 45m

Prosječno ukupno trajanje

Najbrže

2h 45m

U prijevoznom sredstvu

+

3h 0m

Dodatno vrijeme*

0.1 - 0.3kg

CO2 emisije

Najniže

0.3 - 0.7kg

CO2 emisije

0.9 - 1.7kg

CO2 emisije

Deutsche Bahn

Najpopularniji željeznički prijevoznik

BlaBlaCar

Najpopularniji autobusni prijevoznik

Eurowings

Najpopularniji zrakoplovni prijevoznik

Opcije izravnog putovanja

Opcije izravnog putovanja

Opcije izravnog putovanja

Dodatno vrijeme: prosječno ukupno trajanje putovanja do polaska, sigurnosnih provjera i transfera.

Polasci uživo

Vozni red vlakova od Straubing do Beč

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Straubing do Beč vlakovi za danas, srijeda, 29. srpnja. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja vlak.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
ÖBB | REX9:38 Straubing
3h54
13:32 Bečpresjedanja: 0izravno
ÖBB | InterCity11:38 Straubing
4h25
16:03 Bečpresjedanja: 0izravno
ÖBB | REX12:38 Straubing
3h54
16:32 Bečpresjedanja: 0izravno
četvrtak, 30. srpnja
Deutsche Bahn7:38 Straubing
3h09
10:47 Bečpresjedanja: 0izravno

Ovo je posljednji vlak za danas.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

USPOREDI Cijene za različite vrste prijevoza

Usporedite cijene vlak, let i autobus tijekom sljedeća tri tjedna. Pogledajte najbolje ponude na prvi pogled, pronađite najniže tarife i odaberite opciju koja odgovara vašem budžetu.

čet
30. srp
pet
31. srp
sub
01. kol
ned
02. kol
pon
03. kol
uto
04. kol
sri
05. kol

Zašto biste trebali rezervirati Straubing do Beč vlakovi uz Omio?

Deutsche Bahn kao i ÖBB | ICE, ÖBB | REX, ÖBB | InterCity, ÖBB | Railjet i više nude vlakovi usluge od Straubing do Beč.
Omio je službeni preprodavač karata za sve vaše opcije putovanja od Straubing do Beč.

Zašto rezervirati s Omio u usporedbi s Deutsche Bahn?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio možete ne samo kupiti karte za Deutsche Bahn, već i usporediti karte za npr. ÖBB | ICE, ÖBB | REX, ÖBB | InterCity ili ÖBB | Railjet kako biste pronašli najbolju opciju za svoje putovanje od Straubing do Beč.
  • Osmišljeno za međunarodne putnike: Omio je na vašem jeziku, uključujući 24/7 korisničku podršku i nudi više opcija plaćanja, uključujući PayPal, kreditne kartice i bankovni transfer, u vašoj željenoj valuti.
  • Usporedite sve svoje opcije: Omio vam omogućuje usporedbu Deutsche Bahn sa svim dostupnim opcijama putovanja, koje su train, flight i bus kako biste osigurali najbolju ponudu za putovanje od Straubing do Beč.

Zašto rezervirati uz Omio umjesto Trainline ili Wanderu?

  • Više načina prijevoza: Omio vam omogućuje usporedbu opcija putovanja uključujući train, flight i bus kako biste pronašli idealnu opciju putovanja od Straubing do Beč.

Koliko unaprijed trebam rezervirati vlak karte od Straubing do Beč?

Najbolje vrijeme da rezervirate svoj vlak od Straubing do Beč je 35 dana prije polaska. Pogledajte kako se cijene za vlakovi mijenjaju na ruti od Straubing do Beč.
Cijene su za jednosmjerne karte za jednog putnika od Straubing do Beč mjesečno. Uvidi nastaju na temelju cijena karata koje su pronašli Omio korisnici u posljednjih 12 mjeseci. Trenutačne cijene mogu se razlikovati jer se cijene razlikuju u pogledu vremena u danu, razreda ili koliko unaprijed rezervirate svoj vlak od Straubing do Beč.

Informacije o putovanju

Pregled: Vlak od Straubing do Beč

NjemačkaNjemačka
AustrijaAustrija
Icon of train

Vlakovi od Straubing do Beč voze u prosjeku 18 puta na dan i vožnja traje otprilike 3h 20m. Jeftine karte za vlak za ovo putovanje kreću se od 27€ ali možete putovati od svega 25€ autobus.

Postoji 1 vlakovi dnevno. Najraniji vlak polazi u 00:01, a posljednji u 23:35. Najbrži vlak pokriva udaljenost od 289 km za 3h 9m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Najjeftiniji alternativni način putovanja
Autobus od 25€
Udaljenost
289 km
Prosječno trajanje vožnje vlakom
3h 20m
Najjeftinija cijena karte
27€
Broj vlakova na dan
18
Izravni vlakovi
1
Najbrži vlak
3h 9m
Prvi vlak
0:01
Posljednji vlak
23:35
Najjeftiniji mjesec
lip
Najjeftiniji dan
sri
Visoka sezona
tra - lip
Niska sezona
sij - ožu
Najgužvaniji dan
sri
Dan s najmanje gužve
ned
Najbolje vrijeme za rezervaciju
35 dana
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Najjeftiniji alternativni način putovanja
Autobus od 25€

Željezničke kompanije: Deutsche Bahn, ÖBB | ICE, ÖBB | REX, ÖBB | InterCity, ÖBB | Railjet, ÖBB | Regionalzug, ÖBB, agilis, Deutsche Bahn Intercity (DB IC) vlakovi od Straubing do BečDeutsche Bahn, ÖBB | ICE, ÖBB | REX, ÖBB | InterCity, ÖBB | Railjet, ÖBB | Regionalzug, ÖBB, agilis, Deutsche Bahn Intercity (DB IC) vlakovi će vas prevesti između Straubing i Beč već od 25€. S više od 1000 prijevozničkih kompanija na Omio možete pronaći najbolje vozne redove i karte za vlak za svoje putovanje.

Deutsche Bahn

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
2h 58m
Najjeftinija cijena
36€
Deutsche Bahn učestalost
5 puta dnevno

ÖBB | ICE

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
3h 9m
Najjeftinija cijena
96€
ÖBB | ICE učestalost
9 puta dnevno

ÖBB | REX

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
3h 54m
Najjeftinija cijena
41€
ÖBB | REX učestalost
2 puta dnevno

ÖBB | InterCity

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
4h 25m
Najjeftinija cijena
27€
ÖBB | InterCity učestalost
2 puta dnevno

ÖBB | Railjet

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
3h 54m
Najjeftinija cijena
54€
ÖBB | Railjet učestalost
5 puta dnevno

ÖBB | Regionalzug

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
3h 54m
Najjeftinija cijena
43€
ÖBB | Regionalzug učestalost
2 puta dnevno

ÖBB

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
3h 54m
Najjeftinija cijena
40€
ÖBB učestalost
2 puta dnevno

agilis

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
3h 14m
agilis učestalost
2 puta dnevno

Deutsche Bahn Intercity (DB IC)

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
4h 17m
Najjeftinija cijena
129€
Deutsche Bahn Intercity (DB IC) učestalost
1 puta dnevno

Savjeti za putovanje: Vlakovi na liniji Straubing – Beč

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Straubing do Beč putem vlak. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži vlak, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Beč, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine karte za vlak iz Straubing do Beč od samo 27€ ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena karte za vlak iz Straubing do Beč je 72€; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja vlakom iz Straubing do Beč je 3h 9m za 289 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji vlak iz Straubing do Beč kreće u 0:01.
Posljednji vlak iz Straubing do Beč kreće u 23:35.
Da, postoji #[+frequencyDirect] vožnja vlakom dnevno iz Straubing do Beč s Deutsche Bahn, ÖBB | ICE. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.
Kada putujete vlakom iz Straubing do Beč, Deutsche Bahn, ÖBB | ICE, ÖBB | REX, ÖBB | InterCity, ÖBB | Railjet, ÖBB | Regionalzug, ÖBB, agilis, Deutsche Bahn Intercity (DB IC) pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće željezničke kompanije koje nude uslugu iz Straubing do Beč i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Posjet Beč iz Straubing se isplati, ali ne kao jednodnevni izlet s obzirom na vrijeme putovanja od 3h 9m u svakom smjeru. Provjerite najbolji način putovanja u aplikaciji Omio.
Najjeftiniji mjesec za vožnju vlakom iz Straubing do Beč je lipanj.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 3 načina na koje možete putovati iz Straubing do Beč, uključujući i vožnju vlak, let i autobus.

popularne željezničke postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina vlakova od Straubing do Beč koristi liniju Straubing do Wien Hauptbahnhof, dok neke linije stižu na stanicu Flughafen Wien. Pomoću ovog vodiča usporedite željezničke stanice na ruti između Straubing i Beč, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na željezničkim stanicama.

Polazne željezničke stanice u Straubing
Dolazne željezničke stanice u Beč

S koje stanice u Straubing polaze vlakovi za Beč?

Vlakovi od Straubing do Beč polaze s Straubing. Kolodvor je udaljen od centra grada Straubing, na adresi Straubing, Bahnhofsplatz 6, 94315 Straubing.
StraubingStraubing, Bahnhofsplatz 6, 94315 StraubingWi-FiOrmarićiKupovinaParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCHotelSalonUred za izgubljeno i pronađenoUred za prodaju karataParking za bicikleIznajmljivanje biciklaNajam vozilaInformacijski pult
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Straubing iz centra grada Straubing

Autobus23, 22 · 2m · 2€

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Straubing

Straubing ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Ormarići, Kupovina, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Hotel, Salon, Ured za izgubljeno i pronađeno, Ured za prodaju karata, Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila i Informacijski pult.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Straubing.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Straubing. Bankomati su dostupni na adresi Straubing.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Straubing. Informacijski pultovi dostupni su na adresi Straubing.

Prtljaga i izgubljene stvari

Čuvanje prtljage dostupno je u Straubing. Izgubljeno i nađeno dostupno je na stanici.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Straubing: Parkiranje, Taksi, WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Straubing: Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Straubing.

Straubing-OstStraubing Ost, Amselstr. 64, 94315 StraubingWi-FiOrmarićiKupovinaParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCHotelSalonUred za izgubljeno i pronađenoUred za prodaju karataParking za bicikleIznajmljivanje biciklaNajam vozilaInformacijski pult
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Straubing-Ost iz centra grada Straubing

Straubing-Ost je 1 km udaljen od centra grada Straubing. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

VlakRb32 · 2m · 1€ · svakih ~2 min
AutobusRb32 · 5m
1 · 10m · svakih ~2 min

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Straubing-Ost

Straubing-Ost ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Ormarići, Kupovina, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Hotel, Salon, Ured za izgubljeno i pronađeno, Ured za prodaju karata, Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila i Informacijski pult.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Straubing-Ost.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Straubing-Ost. Bankomati su dostupni na adresi Straubing-Ost.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Straubing-Ost. Informacijski pultovi dostupni su na adresi Straubing-Ost.

Prtljaga i izgubljene stvari

Čuvanje prtljage dostupno je u Straubing-Ost. Izgubljeno i nađeno dostupno je na stanici.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Straubing-Ost: Parkiranje, Taksi, WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Straubing-Ost: Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Straubing-Ost.

IttlingIttling, Ittinger Hauptstr. 27, 94315 Straubing-IttlingWi-FiOrmarićiKupovinaParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCHotelSalonUred za izgubljeno i pronađenoUred za prodaju karataParking za bicikleIznajmljivanje biciklaNajam vozilaInformacijski pult
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Ittling iz centra grada Straubing

Ittling je 4 km udaljen od centra grada Straubing. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

VlakRb32 · 7m · 1€ · svakih ~2 min
Autobus1 · 16m · svakih ~2 min

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Ittling

Ittling ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Ormarići, Kupovina, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Hotel, Salon, Ured za izgubljeno i pronađeno, Ured za prodaju karata, Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila i Informacijski pult.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Ittling.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Ittling. Bankomati su dostupni na adresi Ittling.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Ittling. Informacijski pultovi dostupni su na adresi Ittling.

Prtljaga i izgubljene stvari

Čuvanje prtljage dostupno je u Ittling. Izgubljeno i nađeno dostupno je na stanici.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Ittling: Parkiranje, Taksi, WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Ittling: Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Ittling.

Vlakovi na liniji Straubing – Beč: povezane informacije

Evo nekih izvora koji bi mogli sadržavati informacije koje trebate

PočetnaVlakoviPovoljne karte za vlak za BečPovoljne karte za vlak: Straubing – Beč

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone