Vlak prijevoznika SNCF | TGV INOUI na liniji Nantes – Toulouse

pet, 25. ruj
+ Dodaj povratak
SNCF | Intercités de nuit
SNCF | Intercités
SNCF | TGV INOUI
Oresundstag
Italo
2000+ putničkih agencija
SNCF | Intercités de nuit
SNCF | Intercités
SNCF | TGV INOUI
Oresundstag
Italo
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži vlakovi od Nantes do Toulouse

Prikaz vremena, cijena i karata dostupnih za rezervaciju za 25. ruj

Najniža cijena za 25. ruj

378zł

Prosječna cijena karte za 25. ruj

731zł

Najbrže putovanje za 25. ruj

6 h 51 m

Prosječno trajanje putovanja za 25. ruj

7 h 19 m

Vlakovi za 25. ruj

8

Udaljenost

465 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Nantes – Toulouse koštat će oko 731zł ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 378zł.

Brzi vlakovi

Teško je doći od Nantes do Toulouse bez barem jednog presjedanja.

  • SNCF | Intercités3831 · 4661
    7:436h54
    Gare de Nantes
    14:37Toulouse Matabiau
    378 1Jednosmjerno
    1 promjena
  • SNCF | Intercités3837+SNCF | TGV INOUI8523
    17:556h51
    Gare de Nantes
    0:46Toulouse Matabiau
    485 1Jednosmjerno
    1 promjena
  • SNCF | Intercités4659+SNCF | TGV INOUI5300 · 8441
    4:507h47
    Gare de Nantes
    12:37Toulouse Matabiau
    492 1Jednosmjerno
    Promjena: 2
  • SNCF | Intercités4669+SNCF | TGV INOUI5306 · 8485
    12:447h54
    Gare de Nantes
    20:38Toulouse Matabiau
    576 1Jednosmjerno
    Promjena: 2
  • SNCF | Intercités4404 · 3645
    11:489h44
    Gare de Nantes
    21:32Toulouse Matabiau
    587 1Jednosmjerno
    1 promjena

Polasci uživo

Vozni red vlakova od Nantes do Toulouse

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Nantes do Toulouse vlakovi za danas, četvrtak, 24. rujna. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja vlak.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
SNCF | TGV INOUI5300 · 8441+SNCF | Intercités46594:50 Gare de Nantes
7h47
12:37 Toulouse Matabiaupresjedanja: 2
SNCF | TGV INOUI8864 · 85078:04 Gare de Nantes
7h44
15:48 Toulouse Matabiau1 presjedanje
SNCF | Intercités3833+SNCF | TGV INOUI851111:47 Gare de Nantes
7h53
19:40 Toulouse Matabiau1 presjedanje
SNCF | Intercités4404 · 364511:48 Gare de Nantes
9h44
21:32 Toulouse Matabiau1 presjedanje
SNCF | TGV INOUI5306 · 8485+SNCF | Intercités466912:44 Gare de Nantes
7h54
20:38 Toulouse Matabiaupresjedanja: 2
TER860012+SNCF | Intercités de nuit375118:12 Gare de Nantes
12h32
6:44 Toulouse Matabiau1 presjedanje

Ovo je posljednji vlak za danas.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

USPOREDI Cijene za različite vrste prijevoza

Usporedite cijene autobus, vlak i let tijekom sljedeća tri tjedna. Pogledajte najbolje ponude na prvi pogled, pronađite najniže tarife i odaberite opciju koja odgovara vašem budžetu.

čet
24. ruj
pet
25. ruj
sub
26. ruj
ned
27. ruj
pon
28. ruj
uto
29. ruj
sri
30. ruj
čet
01. lis
pet
02. lis
sub
03. lis
ned
04. lis
pon
05. lis
uto
06. lis
sri
07. lis
čet
08. lis
pet
09. lis
sub
10. lis
ned
11. lis
pon
12. lis
uto
13. lis
sri
14. lis

Informacije o putovanju

Pregled: Vlak od Nantes do Toulouse

FrancuskaFrancuska
FrancuskaFrancuska
Icon of train

Vlakovi od Nantes do Toulouse voze u prosjeku 5 puta na dan i vožnja traje otprilike 7h 33m. Jeftine karte za vlak za ovo putovanje kreću se od 198zł ali možete putovati od svega 79zł autobus.

Najraniji vlak polazi u 04:46, a posljednji u 22:47. Najbrži vlak pokriva udaljenost od 465 km za 5h 56m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Najjeftiniji alternativni način putovanja
Autobus od 79zł
Udaljenost
465 km
Prosječno trajanje vožnje vlakom
7h 33m
Najjeftinija cijena karte
198zł
Broj vlakova na dan
5
Najbrži vlak
5h 56m
Prvi vlak
4:46
Posljednji vlak
22:47
Najjeftiniji mjesec
stu
Najjeftiniji dan
sri
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
sij - ožu
Najgužvaniji dan
sub
Dan s najmanje gužve
uto
Najbolje vrijeme za rezervaciju
42 dana
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Najjeftiniji alternativni način putovanja
Autobus od 79zł

Željezničke kompanije: SNCF | TGV INOUI, SNCF | Intercités, SNCF | Intercités de nuit vlakovi od Nantes do ToulouseSNCF | TGV INOUI, SNCF | Intercités, SNCF | Intercités de nuit vlakovi će vas prevesti između Nantes i Toulouse već od 79zł. S više od 1000 prijevozničkih kompanija na Omio možete pronaći najbolje vozne redove i karte za vlak za svoje putovanje.

SNCF | TGV INOUI

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje SNCF | TGV INOUI
6h 6m
Najjeftinija cijena SNCF | TGV INOUI
387zł
SNCF | TGV INOUI učestalost
3 puta dnevno

SNCF | Intercités

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje SNCF | Intercités
5h 56m
Najjeftinija cijena SNCF | Intercités
198zł
SNCF | Intercités učestalost
2 puta dnevno

SNCF | Intercités de nuit

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje SNCF | Intercités de nuit
9h 47m
Najjeftinija cijena SNCF | Intercités de nuit
308zł
SNCF | Intercités de nuit učestalost
1 puta dnevno

Savjeti za putovanje: Vlakovi na liniji Nantes – Toulouse

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Nantes do Toulouse putem vlak. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži vlak, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Toulouse, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine karte za vlak iz Nantes do Toulouse od samo 198zł ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena karte za vlak iz Nantes do Toulouse je 654zł; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja vlakom iz Nantes do Toulouse je 5h 56m za 465 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji vlak iz Nantes do Toulouse kreće u 4:46.
Posljednji vlak iz Nantes do Toulouse kreće u 22:47.
Postoji 5 vožnja dnevno iz Nantes do Toulouse koja zahtijeva najmanje jedno presjedanje s SNCF | Intercités de nuit, SNCF | Intercités, SNCF | TGV INOUI. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda kada vozi manje linija.
Kada putujete vlakom iz Nantes do Toulouse, SNCF | Intercités de nuit, SNCF | Intercités, SNCF | TGV INOUI pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće željezničke kompanije koje nude uslugu iz Nantes do Toulouse i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Da, možete putovati noćnim vlakom iz Nantes do Toulouse s SNCF | Intercités de nuit. Pronađite sve informacije o noćnim vlakovima u Europi.  
Posjet Toulouse iz Nantes se isplati, ali ne kao jednodnevni izlet s obzirom na vrijeme putovanja od 5h 56m u svakom smjeru. Provjerite najbolji način putovanja u aplikaciji Omio.
Najjeftiniji mjesec za vožnju vlakom iz Nantes do Toulouse je studeni.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 3 načina na koje možete putovati iz Nantes do Toulouse, uključujući i vožnju autobus, vlak i let.

popularne željezničke postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina vlakova od Nantes do Toulouse koristi liniju Gare de Nantes do Toulouse Matabiau. Pomoću ovog vodiča usporedite željezničke stanice na ruti između Nantes i Toulouse, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na željezničkim stanicama.

Polazne željezničke stanice u Nantes
Dolazne željezničke stanice u Toulouse

S koje stanice u Nantes polaze vlakovi za Toulouse?

Vlakovi od Nantes do Toulouse polaze s Gare de Nantes. Kolodvor je udaljen 1 km od centra grada Nantes, na adresi 27 Boulevard de Stalingrad, 44041 Nantes, France.
Gare de Nantes27 Boulevard de Stalingrad, 44041 Nantes, France+33 892 35 35 35Wi-FiOrmarićiParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCHotelUred za izgubljeno i pronađenoUred za prodaju karataParking za bicikleIznajmljivanje biciklaNajam vozilaInformacijski pultKolica za prtljagu
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Gare de Nantes iz centra grada Nantes

AutobusC2, C3, C8 · 4m · 9zł · svakih ~31 min

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Gare de Nantes

Gare de Nantes ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Ormarići, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Hotel, Ured za izgubljeno i pronađeno, Ured za prodaju karata, Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila, Informacijski pult i Kolica za prtljagu.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Gare de Nantes.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Gare de Nantes. Bankomati su dostupni na adresi Gare de Nantes.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Gare de Nantes. Informacijski pultovi dostupni su na adresi Gare de Nantes.

Prtljaga i izgubljene stvari

Čuvanje prtljage dostupno je u Gare de Nantes. Izgubljeno i nađeno dostupno je na stanici.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Gare de Nantes: Parkiranje, Taksi, WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Gare de Nantes: Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Gare de Nantes.

Haluchère-BatignollesHranaBankomatWCHotelParking za bicikleNajam vozila
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Haluchère-Batignolles iz centra grada Nantes

Haluchère-Batignolles je 4 km udaljen od centra grada Nantes. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

AutobusC1 · 14m · 9zł · svakih ~11 min
C1 · 15m · 9zł · svakih ~11 min
360 · 22m · 14zł
Tramvaj1 · 14m · 9zł · svakih ~27 min
1 · 16m · 9zł · svakih ~27 min

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Haluchère-Batignolles

Haluchère-Batignolles ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Hrana, Bankomat, WC, Hotel, Parking za bicikle i Najam vozila.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Haluchère-Batignolles.

Wi-Fi i bankomati

Bankomati su dostupni na adresi Haluchère-Batignolles.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Haluchère-Batignolles: WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Haluchère-Batignolles: Parking za bicikle, Najam vozila.

PočetnaVlakoviVlakovi – FrancuskaPovoljne karte za vlak: Nantes – Toulouse

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone