Vlak prijevoznika SNCF | Intercités na liniji Marseille – Sète

uto, 28. srp
+ Dodaj povratak
SNCF | Intercités
ZOU!
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187
Renfe Viajeros
2000+ putničkih agencija
SNCF | Intercités
ZOU!
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187
Renfe Viajeros
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži vlakovi od Marseille do Sète

Prikaz vremena i cijena za 28. srp

Najjeftinija cijena

23€

Prosječna cijena

43€

Najbrže putovanje

1 h 59 m

Prosječno trajanje

2 h 9 m

Vlakova dnevno

16

Udaljenost

137 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Marseille – Sète koštat će oko 43€ ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 23€.

Brzi vlakovi

Od 16 vlakova koji odlaze Marseille za Sète svaki dan 5 putuje izravno pa lako možete izbjeći putovanja na kojima ima mnogo presjedanja.

Dana uto, 28. srp izravna putovanja vlakom obuhvaćaju udaljenost od 137 km i prosječno traju 2 h 9 m , ali ako to dobro vremenski isplanirate, uz neke vlakove stići ćete na odredište za samo 1 h 59 m .

Najsporiji vlakovi voze 2 h 20 m i obično će uključivati presjedanje duž rute, no možete uštedjeti ako imate ograničenu svotu novca.

  • SNCF | Intercités4766+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187876127
    17:222h14
    Marseille Saint-Charles
    19:36Sète
    23 1Jednosmjerno
    1 promjena
  • SNCF | Intercités4756
    7:202h00
    Marseille Saint-Charles
    9:20Sète
    24 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • SNCF | Intercités4760
    11:221h59
    Marseille Saint-Charles
    13:21Sète
    26 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • SNCF | Intercités4764+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187876611
    15:262h20
    Marseille Saint-Charles
    17:46Sète
    26 1Jednosmjerno
    1 promjena
  • SNCF | Intercités4762+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187876421
    13:222h45
    Marseille Saint-Charles
    16:07Sète
    28 1Jednosmjerno
    1 promjena

Putne informacije

Usporedi vlak i autobus za Marseille do Sète

Omio preporučuje rezerviranje vlak jer je to najpopularnija opcija iz Marseille do Sète među Omio korisnicima. Ako vam je cijena najvažnija, odaberite autobus s cijenama od 6€. Vi koji ste kratki s vremenom uzmite u obzir rezerviranje autobus s kojim na odredište možete stići za 2h 16m. U slučaju da tražite smanjiti svoj ugljični otisak, vlak je vaša najbolja opcija jer emitira 0.0 - 0.1kg. Raspon cijene karte ovisi o načinu putovanja: prosječna cijena za autobus je 6€, a za vlak je 15€.

Udaljenost: 137 km

Usporedi train s

Najpopularnije
Vlak
Autobus

24€

Prosječna cijena

11€

Prosječna cijena

Najjeftinije

2h 59m

Prosječno ukupno trajanje

2h 29m

U prijevoznom sredstvu

+

30m

Dodatno vrijeme*

2h 46m

Prosječno ukupno trajanje

Najbrže

2h 16m

U prijevoznom sredstvu

+

30m

Dodatno vrijeme*

0.0 - 0.1kg

CO2 emisije

Najniže

0.1 - 0.3kg

CO2 emisije

SNCF | Intercités

Najpopularniji željeznički prijevoznik

FlixBus

Najpopularniji autobusni prijevoznik

Opcije izravnog putovanja

Opcije izravnog putovanja

Dodatno vrijeme: prosječno ukupno trajanje putovanja do polaska, sigurnosnih provjera i transfera.

Polasci uživo

Vozni red vlakova od Marseille do Sète

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Marseille do Sète vlakovi za danas, ponedjeljak, 27. srpnja. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja vlak.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
SNCF | Intercités4762+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187876421
Na vrijeme
13:22 Marseille Saint-Charles
2h45
16:07 Sète
1 presjedanje
TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 118786989+ZOU!886568
Na vrijeme
13:41 Marseille Saint-Charles
3h26
17:07 Sète
1 presjedanje
SNCF | TGV INOUI6120+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 118786989+ZOU!879352
Na vrijeme
14:03 Marseille Saint-Charles
3h04
17:07 Sète
presjedanja: 2
SNCF | Intercités4764+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 118787661115:26 Marseille Saint-Charles
2h20
17:46 Sète1 presjedanje
SNCF | Intercités4766+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 118787612717:22 Marseille Saint-Charles
2h14
19:36 Sète1 presjedanje
ZOU!876566+SNCF | TGV INOUI627718:22 Marseille Saint-Charles
2h10
20:32 Sète1 presjedanje
ZOU!87656618:22 Marseille Saint-Charles
2h24
20:46 Sètepresjedanja: 0izravno
SNCF | Intercités4770+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 118745700519:23 Marseille Saint-Charles
4h27
23:50 Sète1 presjedanje
ZOU!879534+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187876433 · 45700519:42 Marseille Saint-Charles
4h08
23:50 Sètepresjedanja: 2
utorak, 28. srpnja
ZOU!8765506:21 Marseille Saint-Charles
2h21
8:42 Sètepresjedanja: 0izravno
SNCF | Intercités47567:20 Marseille Saint-Charles
2h00
9:20 Sètepresjedanja: 0izravno
SNCF | TGV INOUI5376+ZOU!879318+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 11878764097:36 Marseille Saint-Charles
2h32
10:08 Sètepresjedanja: 2
SNCF | TGV INOUI5376 · 97117:36 Marseille Saint-Charles
2h55
10:31 Sète1 presjedanje
ZOU!876554+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 11878763418:22 Marseille Saint-Charles
2h35
10:57 Sète1 presjedanje
SNCF | Intercités4758+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 11878764139:25 Marseille Saint-Charles
2h40
12:05 Sète1 presjedanje
SNCF | TGV INOUI5516+ZOU!879633+TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187869859:45 Marseille Saint-Charles
3h23
13:08 Sètepresjedanja: 2
SNCF | Intercités476011:22 Marseille Saint-Charles
1h59
13:21 Sètepresjedanja: 0izravno
ZOU!87655812:23 Marseille Saint-Charles
2h29
14:52 Sètepresjedanja: 0izravno

Ovo je posljednji vlak za danas.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

USPOREDI Cijene za različite vrste prijevoza

Usporedite cijene vlak i autobus tijekom sljedeća tri tjedna. Pogledajte najbolje ponude na prvi pogled, pronađite najniže tarife i odaberite opciju koja odgovara vašem budžetu.

pon
27. srp
uto
28. srp
sri
29. srp
pet
31. srp
sub
01. kol
uto
04. kol
sri
05. kol
pet
07. kol
sub
08. kol
pon
10. kol
sri
12. kol
čet
13. kol
pet
14. kol
sub
15. kol

Zašto biste trebali rezervirati Marseille do Sète vlakovi uz Omio?

SNCF | Intercités kao i ZOU!, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Renfe Viajeros i više nude vlakovi usluge od Marseille do Sète.
Omio je jedini službeni prodavač treće strane za karte SNCF | Intercités.

Zašto rezervirati s Omio u usporedbi s SNCF | Intercités?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio možete ne samo kupiti karte za SNCF | Intercités, već i usporediti karte za npr. ZOU!, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187 ili Renfe Viajeros kako biste pronašli najbolju opciju za svoje putovanje od Marseille do Sète.
  • Osmišljeno za međunarodne putnike: Omio je na vašem jeziku, uključujući 24/7 korisničku podršku i nudi više opcija plaćanja, uključujući PayPal, kreditne kartice i bankovni transfer, u vašoj željenoj valuti.
  • Usporedite sve svoje opcije: Omio vam omogućuje usporedbu SNCF | Intercités sa svim dostupnim opcijama putovanja, koje su train i bus kako biste osigurali najbolju ponudu za putovanje od Marseille do Sète.

Informacije o putovanju

Pregled: Vlak od Marseille do Sète

FrancuskaFrancuska
FrancuskaFrancuska
Icon of train

Vlakovi od Marseille do Sète voze u prosjeku 11 puta na dan i vožnja traje otprilike 2h 29m. Jeftine karte za vlak za ovo putovanje kreću se od 15€ ali možete putovati od svega 6€ autobus.

Postoji 3 vlakovi dnevno. Najraniji vlak polazi u 05:09, a posljednji u 20:52. Najbrži vlak pokriva udaljenost od 137 km za 1h 58m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Najjeftiniji alternativni način putovanja
Autobus od 6€
Udaljenost
137 km
Prosječno trajanje vožnje vlakom
2h 29m
Najjeftinija cijena karte
15€
Broj vlakova na dan
11
Izravni vlakovi
3
Najbrži vlak
1h 58m
Prvi vlak
5:09
Posljednji vlak
20:52
Najjeftiniji mjesec
stu
Najjeftiniji dan
sri
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
lis - pro
Najgužvaniji dan
sri
Dan s najmanje gužve
sub
Najbolje vrijeme za rezervaciju
4 dana
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Najjeftiniji alternativni način putovanja
Autobus od 6€

Željezničke kompanije: SNCF | Intercités, ZOU!, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Renfe Viajeros, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) vlakovi od Marseille do SèteSNCF | Intercités, ZOU!, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Renfe Viajeros, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) vlakovi će vas prevesti između Marseille i Sète već od 6€. S više od 1000 prijevozničkih kompanija na Omio možete pronaći najbolje vozne redove i karte za vlak za svoje putovanje.

SNCF | Intercités

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
1h 58m
Najjeftinija cijena
15€
SNCF | Intercités učestalost
4 puta dnevno

ZOU!

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
2h 10m
Najjeftinija cijena
17€
ZOU! učestalost
4 puta dnevno

SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
2h 45m
Najjeftinija cijena
38€
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187 učestalost
6 puta dnevno

TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187

Politika prtljage i otkazivanja
TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187 učestalost
4 puta dnevno

Renfe Viajeros

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
2h 4m
Najjeftinija cijena
24€
Renfe Viajeros učestalost
1 puta dnevno

Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
1h 58m
Najjeftinija cijena
50€
Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) učestalost
9 puta dnevno

Savjeti za putovanje: Vlakovi na liniji Marseille – Sète

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Marseille do Sète putem vlak. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži vlak, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Sète, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine karte za vlak iz Marseille do Sète od samo 15€ ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena karte za vlak iz Marseille do Sète je 24€; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja vlakom iz Marseille do Sète je 1h 58m za 137 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji vlak iz Marseille do Sète kreće u 5:09.
Posljednji vlak iz Marseille do Sète kreće u 20:52.
Da, postoji #[+frequencyDirect] vožnja vlakom dnevno iz Marseille do Sète s SNCF | Intercités, ZOU!, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF). Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.
Kada putujete vlakom iz Marseille do Sète, SNCF | Intercités, ZOU!, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Renfe Viajeros, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće željezničke kompanije koje nude uslugu iz Marseille do Sète i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Jednodnevni izlet do Sète iz Marseille isplati se s obzirom na vrijeme putovanja od 1h 58m u svakom smjeru. Provjerite najbolji način putovanja u aplikaciji Omio
Najjeftiniji mjesec za vožnju vlakom iz Marseille do Sète je studeni.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 2 načina na koje možete putovati iz Marseille do Sète, uključujući i vožnju vlak i autobus.

popularne željezničke postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina vlakova od Marseille do Sète koristi liniju Marseille Saint-Charles do Sète. Pomoću ovog vodiča usporedite željezničke stanice na ruti između Marseille i Sète, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na željezničkim stanicama.

Polazne željezničke stanice u Marseille
Dolazne željezničke stanice u Sète

S koje stanice u Marseille polaze vlakovi za Sète?

Vlakovi od Marseille do Sète polaze s Marseille Saint-Charles. Kolodvor je udaljen 1 km od centra grada Marseille, na adresi Square Narvik, 13232 Marseille, France.
Marseille Saint-CharlesSquare Narvik, 13232 Marseille, France+33 4950491012Wi-FiOrmarićiParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCHotelUred za prodaju karataParking za bicikleIznajmljivanje biciklaNajam vozilaInformacijski pult
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Marseille Saint-Charles iz centra grada Marseille

Autobus52, 509, Bm2 · 6m · 2€ · svakih ~4 min
MetroM2 · 1m · 2€ · svakih ~22 min

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Marseille Saint-Charles

Marseille Saint-Charles ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Ormarići, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Hotel, Ured za prodaju karata, Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila i Informacijski pult.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Marseille Saint-Charles.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Marseille Saint-Charles. Bankomati su dostupni na adresi Marseille Saint-Charles.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Marseille Saint-Charles. Informacijski pultovi dostupni su na adresi Marseille Saint-Charles.

Prtljaga i izgubljene stvari

Čuvanje prtljage dostupno je u Marseille Saint-Charles.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Marseille Saint-Charles: Parkiranje, Taksi, WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Marseille Saint-Charles: Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Najam vozila.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Marseille Saint-Charles.

Marseille-BlancardeSquare Stalingrad, 13004 Marseille, France+33 892 35 35 35Wi-FiOrmarićiParkiranjeHranaTaksiPristupačnostWCHotelUred za izgubljeno i pronađenoUred za prodaju karataParking za bicikleIznajmljivanje biciklaInformacijski pultKolica za prtljagu
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Marseille-Blancarde iz centra grada Marseille

Marseille-Blancarde je 2 km udaljen od centra grada Marseille. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

MetroLine 1
TramwayLine T1
BusSeveral lines available

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora Marseille-Blancarde

Marseille-Blancarde ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Ormarići, Parkiranje, Hrana, Taksi, Pristupačnost, WC, Hotel, Ured za izgubljeno i pronađeno, Ured za prodaju karata, Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla, Informacijski pult i Kolica za prtljagu.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Marseille-Blancarde.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Marseille-Blancarde.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Marseille-Blancarde. Informacijski pultovi dostupni su na adresi Marseille-Blancarde.

Prtljaga i izgubljene stvari

Čuvanje prtljage dostupno je u Marseille-Blancarde. Izgubljeno i nađeno dostupno je na stanici.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Marseille-Blancarde: Parkiranje, Taksi, WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na Marseille-Blancarde: Parking za bicikle, Iznajmljivanje bicikla.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Marseille-Blancarde.

L'EstaqueAv. de Caronte, 13016 Marseille, FranceHranaBankomatPristupačnostWCParking za bicikle
Prijevoz u centru grada

Dolazak do L'Estaque iz centra grada Marseille

L'Estaque je 8 km udaljen od centra grada Marseille. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

VlakTer · 15m · 2€ · svakih ~4 min
Autobus36B, 36 · 28m · 2€ · svakih ~7 min

Sadržaji i usluge željezničkog kolodvora L'Estaque

L'Estaque ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Hrana, Bankomat, Pristupačnost, WC i Parking za bicikle.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u L'Estaque.

Wi-Fi i bankomati

Bankomati su dostupni na adresi L'Estaque.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na L'Estaque: WC.

Servis za bicikle i automobile

Dostupno na L'Estaque: Parking za bicikle.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na L'Estaque.

PočetnaVlakoviPovoljne karte za vlak: Marseille – Sète

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone