Trajekt prijevoznika Krilo Shipping Company na liniji Rogač – Split

ned, 25. lis
+ Dodaj povratak
Krilo Shipping Company
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
2000+ putničkih agencija
Krilo Shipping Company
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži trajekti od Rogač do Split

Prikazuju se vrijeme, cijene i karte dostupne za rezervaciju za 25. lis

Najniža cijena za 25. lis

5 €

Prosječna cijena karte za 25. lis

5 €

Najbrže putovanje za 25. lis

30 m

Prosječno trajanje putovanja za 25. lis

30 m

Trajekti za 25. lis

2

Udaljenost

17 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Rogač – Split koštat će oko 5 € ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 5 €.

Brzi trajekti

Pronađeni trajektni polasci za ned, 25. lis na relaciji Rogač – Split: 2. Izravni polasci: 2.

Dana ned, 25. lis izravna putovanja trajektom obuhvaćaju udaljenost od 17 km i prosječno traju 30 m , ali ako to dobro vremenski isplanirate, uz neke trajekte stići ćete na odredište za samo 30 m .

Najsporije putovanje trajektom trajat će 30 m i obično zahtijeva jedno ili dva presjedanja, ali mogli biste nešto uštediti ako imate ograničen budžet.

  • Krilo Shipping Company
    15:300h30
    Rogač
    16:00Split
    5 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Krilo Shipping Company
    14:300h30
    Rogač
    15:00Split
    5 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0

Informacije o putovanju

Pregled: Trajekt od Rogač do Split

HrvatskaHrvatska
HrvatskaHrvatska
Icon of ferry

Trajekti od Rogač do Split voze u prosjeku 2 puta na dan i putovanje traje otprilike 30m. Jeftine trajektne karte za ovo putovanje kreću se od 5 € ako rezervirate unaprijed.

Postoji 2 trajekti dnevno. Najraniji trajekt polazi u 07:00, a posljednji u 21:35. Najbrži trajekt pokriva udaljenost od 9 nautičke milje (17 km) za 30m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Službeni Omio partneri na ovoj ruti
Krilo Shipping Company
Udaljenost
9 nautičke milje (17 km)
Prosječno vrijeme plovidbe
30m
Najjeftinija cijena karte
5 €
Broj trajekata na dan
2
Izravni trajekti
Dostupno
Najbrži trajekt
30m
Prvi trajekt
7:00
Posljednji trajekt
21:35
Najjeftiniji mjesec
sij
Najjeftiniji dan
ned
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
lis - pro
Najgužvaniji dan
čet
Dan s najmanje gužve
sri
Najbolje vrijeme za rezervaciju
14 dana
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni

Česta pitanja o putovanju od Rogač do Split

Provjerite cijene, trajanje putovanja, mogućnosti polaska i izravne linije prije rezervacije putovanja od Rogač do Split.

Postoje jeftine karte za trajekt iz Rogač do Split od samo 5 € ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena karte za trajekt iz Rogač do Split je 5 €; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Najraniji trajekt iz Rogač do Split isplovljava u 7:00.
Posljednji trajekt iz Rogač do Split kreće u 21:35.
Da, postoji #[+frequencyDirect] plovidba trajektom dnevno iz Rogač do Split s Krilo Shipping Company . Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.

Vozni red trajekata od Rogač do Split

PrijevoznikVrijeme polaskaVrijeme dolaskaTrajanjeDani plovidbe
Prijevoznik
Krilo Shipping Company
Vrijeme polaska
15:30
Vrijeme dolaska
16:00
Trajanje
0h30
Dani plovidbe
Ned
Prijevoznik
Krilo Shipping Company
Vrijeme polaska
05:00
Vrijeme dolaska
05:30
Trajanje
0h30
Dani plovidbe
Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
Prijevoznik
Krilo Shipping Company
Vrijeme polaska
06:00
Vrijeme dolaska
06:30
Trajanje
0h30
Dani plovidbe
Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
Prijevoznik
Krilo Shipping Company
Vrijeme polaska
14:30
Vrijeme dolaska
15:00
Trajanje
0h30
Dani plovidbe
Uto, Ned

Polasci uživo

Vozni red trajekata od Rogač do Split

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Rogač do Split trajekti za sutra, nedjelja, 25. listopada. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja trajekt.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
Krilo Shipping Company 14:30 Rogač
0h30
15:00 Splitpresjedanja: 0izravno

Ovo je zadnji trajekt dana.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

Trajektni operateri: Krilo Shipping Company od Rogač do SplitMožete putovati trajektom između Rogač i Split s Krilo Shipping Company već od 5 €. Kada tražite rasporede i karte, Omio će vam pokazati najbolje putovanje.

Krilo Shipping Company

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje Krilo Shipping Company
30m
Najjeftinija cijena Krilo Shipping Company
5 €
Krilo Shipping Company učestalost
2 puta dnevno

Prijevoznici, karte i pogodnosti u vozilu između Rogač i Split

Pregledajte prijevoznike, pravila za karte, prtljagu, pogodnosti u vozilu, pristupačnost i pravila za ovu rutu.

Ne, na trajektima iz Rogač do Split nema kabina.
Ne, nema mogućnosti za putovanje s vozilom na trajektima iz Rogač do Split.
Da, moguće je putovati kao pješak iz Rogač do Split s . Preporučujemo dolazak barem sat vremena prije putovanja ako putujete pješice, ali provjerite točno vrijeme za svaku rutu. Ako trebate rezervirati put do luke polaska, pogledajte naše opcije za vlakove, autobuse i letove na Omiju.
Kada putujete trajektom iz Rogač do Split, Krilo Shipping Company pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće trajektne kompanije koje nude uslugu iz Rogač do Split i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.

Savjeti za putovanje: Putovanje na liniji Rogač – Split

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Rogač do Split putem trajekt. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži trajekt, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Split, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Da, možete putovati trajekt iz Rogač do Split.

popularne trajektne rute

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina trajekata od Rogač do Split koristi liniju Rogač do Port of Split. Koristite ovaj vodič za usporedbu trajektnih luka Rogač i Split, provjerite prijevoz u centru grada i praktične detalje poput lučkih objekata i usluga.

Polazne luke u Rogač
Dolazne luke u Split
Rogač21430, Rogač, Croatia

Trajekti na liniji Rogač – Split: povezane informacije

Evo nekih izvora koji bi mogli sadržavati informacije koje trebate

PočetnaTrajektiTrajekti u HrvatskaTrajektne linije Rogač – Split

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone