Autobus prijevoznika GoOpti na liniji Zagreb – Bled

čet, 24. ruj
+ Dodaj povratak
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Itabus
GoOpti
Sitacampania
2000+ putničkih agencija
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Itabus
GoOpti
Sitacampania
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži autobusi od Zagreb do Bled

Prikaz vremena, cijena i karata dostupnih za rezervaciju za 24. ruj

Najniža cijena za 24. ruj

34€

Prosječna cijena karte za 24. ruj

118€

Najbrže putovanje za 24. ruj

2 h 30 m

Prosječno trajanje putovanja za 24. ruj

4 h 23 m

Autobusi za 24. ruj

4

Udaljenost

157 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Zagreb – Bled koštat će oko 118€ ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 34€.

Brzi autobusi

Za čet, 24. ruj pronašli smo 4 autobusa od Zagreb do Bled, uključujući 3 izravnih linija.

Dana čet, 24. ruj izravna putovanja autobusom obuhvaćaju udaljenost od 157 km i prosječno traju 4 h 23 m , ali ako to dobro vremenski isplanirate, uz neke autobuse stići ćete na odredište za samo 2 h 30 m .

Najsporiji autobusi voze 9 h 43 m i obično će uključivati presjedanje duž rute, no možete uštedjeti ako imate ograničenu svotu novca.

  • GoOpti
    9:152h40
    Zagreb, Autobusni Kolodvor
    11:55Bled, Glavna Avtobusna Postajalisce
    34 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • GoOpti
    9:152h30
    Zagreb, Autobusni Kolodvor
    11:45Bled, Glavna Avtobusna Postajalisce
    34 1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    14:059h43
    Zagreb, Autobusni Kolodvor
    23:48Bled, Glavna Avtobusna Postajalisce
    54 1Jednosmjerno
    1 promjena
  • GoOpti
    18:102h40
    Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square)
    20:50Bled, Glavna Avtobusna Postajalisce
    350 1Jednosmjerno
    Promjena: 0

Polasci uživo

Vozni red autobusa od Zagreb do Bled

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Zagreb do Bled autobusi za sutra, četvrtak, 24. rujna. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja autobus.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
GoOpti9:15 Zagreb, Autobusni Kolodvor
2h40
11:55 Bled, Glavna Avtobusna Postajaliscepresjedanja: 0izravno
GoOpti9:15 Zagreb, Autobusni Kolodvor
2h30
11:45 Bled, Glavna Avtobusna Postajaliscepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus · FlixBus14:05 Zagreb, Autobusni Kolodvor
9h43
23:48 Bled, Glavna Avtobusna Postajalisce1 presjedanje
GoOpti18:10 Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square)
2h40
20:50 Bled, Glavna Avtobusna Postajaliscepresjedanja: 0izravno

Ovo je posljednji autobus za danas.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

USPOREDI Cijene za različite vrste prijevoza

Usporedite cijene autobus, vlak i let tijekom sljedeća tri tjedna. Pogledajte najbolje ponude na prvi pogled, pronađite najniže tarife i odaberite opciju koja odgovara vašem budžetu.

čet
24. ruj
pet
25. ruj
sub
26. ruj
ned
27. ruj
pon
28. ruj
uto
29. ruj
sri
30. ruj
čet
01. lis
pet
02. lis
sub
03. lis
ned
04. lis
pon
05. lis
uto
06. lis
sri
07. lis
čet
08. lis
pet
09. lis
sub
10. lis
ned
11. lis
pon
12. lis
uto
13. lis
sri
14. lis

Zašto biste trebali rezervirati Zagreb do Bled autobusi uz Omio?

BlaBlaCar Bus kao i FlixBus, Itabus, GoOpti i više nude autobusi usluge od Zagreb do Bled.
Omio je službeni preprodavač karata za sve vaše opcije putovanja od Zagreb do Bled.

Zašto rezervirati s Omio u usporedbi s BlaBlaCar Bus?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio možete ne samo kupiti karte za BlaBlaCar Bus, već i usporediti karte za npr. FlixBus, Itabus ili GoOpti kako biste pronašli najbolju opciju za svoje putovanje od Zagreb do Bled.
  • Osmišljeno za međunarodne putnike: Omio je na vašem jeziku, uključujući 24/7 korisničku podršku i nudi više opcija plaćanja, uključujući PayPal, kreditne kartice i bankovni transfer, u vašoj željenoj valuti.
  • Usporedite sve svoje opcije: Omio vam omogućuje usporedbu BlaBlaCar Bus sa svim dostupnim opcijama putovanja, koje su bus, train i flight kako biste osigurali najbolju ponudu za putovanje od Zagreb do Bled.

Zašto rezervirati uz Omio umjesto Checkmybus, Wanderu ili Busbud?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio također možete usporediti karte za FlixBus, Itabus ili GoOpti kako biste pronašli najbolju opciju za vaše putovanje od Zagreb do Bled.
  • Više načina prijevoza: Omio vam omogućuje usporedbu opcija putovanja uključujući bus, train i flight kako biste pronašli idealnu opciju putovanja od Zagreb do Bled.

Informacije o putovanju

Pregled: Autobus od Zagreb do Bled

HrvatskaHrvatska
SlovenijaSlovenija
Icon of bus

Autobusi od Zagreb do Bled voze u prosjeku 15 puta na dan i vožnja traje otprilike 2h 56m. Jeftine autobusne karte za ovo putovanje kreću se od 10€ ako rezervirate unaprijed.

Postoji 14 autobusi dnevno. Najraniji autobus polazi u 04:20, a posljednji u 20:00. Najbrži autobus pokriva udaljenost od 157 km za 2h 20m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Udaljenost
157 km
Prosječno trajanje vožnje autobusom
2h 56m
Najjeftinija cijena karte
10€
Broj autobusa na dan
15
Izravni autobusi
14
Najbrži autobus
2h 20m
Prvi autobus
4:20
Posljednji autobus
20:00
Najjeftiniji mjesec
pro
Najjeftiniji dan
sri
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
sij - ožu
Najgužvaniji dan
ned
Dan s najmanje gužve
sri
Najbolje vrijeme za rezervaciju
28 dana
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni

Autobusni prijevoznici: GoOpti, FlixBus, BlaBlaCar Bus, Itabus od Zagreb do BledMožete putovati autobusom između Zagreb i Bled s GoOpti, FlixBus, BlaBlaCar Bus, Itabus već od 10€. Kada tražite rasporede i karte, Omio će vam pokazati najbolje putovanje.

GoOpti

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje GoOpti
2h 20m
Najjeftinija cijena GoOpti
31€
GoOpti učestalost
62 puta dnevno

FlixBus

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje FlixBus
3h 35m
Najjeftinija cijena FlixBus
14€
FlixBus učestalost
1 puta dnevno

BlaBlaCar Bus

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje BlaBlaCar Bus
2h 40m
Najjeftinija cijena BlaBlaCar Bus
10€
BlaBlaCar Bus učestalost
3 puta dnevno

Itabus

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje Itabus
3h 20m
Najjeftinija cijena Itabus
10€
Itabus učestalost
5 puta dnevno

Savjeti za putovanje: Autobusi na liniji Zagreb – Bled

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Zagreb do Bled putem autobus. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži autobus, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Bled, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine autobusne karte iz Zagreb do Bled od samo 10€ ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena autobusne karte iz Zagreb do Bled je 106€; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja iz Zagreb do Bled autobusom je 2h 20m za 157 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji autobus iz Zagreb do Bled kreće u 4:20.
Posljednji autobus iz Zagreb do Bled kreće u 20:00.
Da, postoji #[+frequencyDirect] autobus dnevno iz Zagreb do Bled s FlixBus, GoOpti. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.
Kada putujete autobusom iz Zagreb do Bled, BlaBlaCar Bus, FlixBus, Itabus, GoOpti pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće autobusne kompanije koje nude uslugu iz Zagreb do Bled i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Najjeftiniji mjesec za putovanje autobusom iz Zagreb do Bled je prosinac.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 3 načina na koje možete putovati iz Zagreb do Bled, uključujući i vožnju autobus, vlak i let.

popularne autobusne postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina autobusa od Zagreb do Bled koristi liniju Zagreb, Autobusni Kolodvor do Bled, Glavna Avtobusna Postajalisce, dok neke linije stižu na stanicu Bled, Rečica Pri Bledu Žp. Koristite ovaj vodič za usporedbu autobusnih stanica na ruti između Zagreb i Bled, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na autobusnom kolodvoru.

Polazne autobusne stanice u Zagreb
Dolazni autobusni kolodvori u Bled

S kojeg autobusnog kolodvora u Zagreb polaze autobusi za Bled?

Autobusi od Zagreb do Bled polaze s Zagreb, Autobusni Kolodvor. Stajalište je udaljeno 2 km od centra grada Zagreb, na adresi Avenija Marina Držića 4, 10000 Zagreb, Hrvatska.
Zagreb, Autobusni KolodvorAvenija Marina Držića 4, 10000 Zagreb, HrvatskaWi-FiParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCUred za prodaju karata
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Zagreb, Autobusni Kolodvor iz centra grada Zagreb

Zagreb, Autobusni Kolodvor je 1 km udaljen od centra grada Zagreb. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

Tramvaj6, 31 · 12m · 1€ · svakih ~9 min
6, 31 · 14m · 1€ · svakih ~10 min

Sadržaji i usluge autobusnog kolodvora Zagreb, Autobusni Kolodvor

Zagreb, Autobusni Kolodvor ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC i Ured za prodaju karata.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane uključuju: Kafeterija Zagreb (na kolodvoru), Pekara Delight (na kolodvoru), Fast Food Corner (na kolodvoru).

Wi-Fi i bankomati

Besplatan Wi-Fi. Bankomati su nalazi se unutar kolodvora blizu glavnog ulaza.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Zagreb, Autobusni Kolodvor.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Zagreb, Autobusni Kolodvor: Parkiranje, Taksi, WC.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Zagreb, Autobusni Kolodvor: Dizala, rampe.

Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square)Trg bana Josipa Jelačića, 10000, Zagreb, CroatiaWi-FiParkiranjeBankomatTaksiPristupačnostWCTušUred za prodaju karata
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square) iz centra grada Zagreb

TRUE

Sadržaji i usluge autobusnog kolodvora Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square)

Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square) ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Parkiranje, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Tuš i Ured za prodaju karata.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square). Bankomati su dostupni na adresi Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square).

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square).

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square): Parkiranje, Taksi, WC.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Zagreb, Trg bana Jelačića (Ban Jelačić Square).

Zagreb, Glavni KolodvorZagreb Glavni Kolod Train Station, Trg Kralja Tomislava 12, 10000, Zagreb, CroatiaWi-FiParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCTušUred za prodaju karata
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Zagreb, Glavni Kolodvor iz centra grada Zagreb

Zagreb, Glavni Kolodvor je 1 km udaljen od centra grada Zagreb. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

Tramvaj6, 13, 31, 34 · 4m · 1€ · svakih ~24 min

Sadržaji i usluge autobusnog kolodvora Zagreb, Glavni Kolodvor

Zagreb, Glavni Kolodvor ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Tuš i Ured za prodaju karata.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Zagreb, Glavni Kolodvor.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Zagreb, Glavni Kolodvor. Bankomati su dostupni na adresi Zagreb, Glavni Kolodvor.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Zagreb, Glavni Kolodvor.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Zagreb, Glavni Kolodvor: Parkiranje, Taksi, WC.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Zagreb, Glavni Kolodvor.

Autobusi na liniji Zagreb – Bled: povezane informacije

Evo nekih izvora koji bi mogli sadržavati informacije koje trebate

PočetnaAutobusiAutobusi – SlovenijaPovoljne autobusne karte na liniji Zagreb – Bled

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone