Autobus prijevoznika Autotrans by Arriva na liniji Slavonski Brod – Poreč

sub, 01. kol
+ Dodaj povratak
Autotrans by Arriva
FlixBus
Flibco
Nomago
GoOpti
2000+ putničkih agencija
Autotrans by Arriva
FlixBus
Flibco
Nomago
GoOpti
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Putne informacije

Usporedi let i autobus za Slavonski Brod do Poreč

Omio preporučuje rezerviranje autobus jer je to najpopularnija opcija iz Slavonski Brod do Poreč među Omio korisnicima. Ako vam je cijena najvažnija, odaberite autobus s cijenama od 64€. Vi koji ste kratki s vremenom uzmite u obzir rezerviranje autobus s kojim na odredište možete stići za 6h 47m. U slučaju da tražite smanjiti svoj ugljični otisak, autobus je vaša najbolja opcija jer emitira 0.3 - 0.9kg. Raspon cijene karte ovisi o načinu putovanja: prosječna cijena za autobus je 64€, a za let je 109€.

Udaljenost: 346 km

Usporedi bus s

Najpopularnije
Autobus
Let

75€

Prosječna cijena

Najjeftinije

109€

Prosječna cijena

7h 17m

Prosječno ukupno trajanje

Najbrže

6h 47m

U prijevoznom sredstvu

+

30m

Dodatno vrijeme*

12h 20m

Prosječno ukupno trajanje

9h 20m

U prijevoznom sredstvu

+

3h 0m

Dodatno vrijeme*

0.3 - 0.9kg

CO2 emisije

Najniže

1.0 - 2.1kg

CO2 emisije

Opcije izravnog putovanja

Opcije izravnog putovanja

Dodatno vrijeme: prosječno ukupno trajanje putovanja do polaska, sigurnosnih provjera i transfera.

USPOREDI Cijene za različite vrste prijevoza

Usporedite cijene let i autobus tijekom sljedeća tri tjedna. Pogledajte najbolje ponude na prvi pogled, pronađite najniže tarife i odaberite opciju koja odgovara vašem budžetu.

sub
01. kol
ned
02. kol
pon
03. kol
uto
04. kol
sri
05. kol
čet
06. kol
pet
07. kol

Zašto biste trebali rezervirati Slavonski Brod do Poreč autobusi uz Omio?

Autotrans by Arriva upravlja svim autobusi uslugama od Slavonski Brod do Poreč.
Omio je jedini službeni prodavač treće strane za karte Autotrans by Arriva.

Zašto rezervirati s Omio u usporedbi s Autotrans by Arriva?

  • Osmišljeno za međunarodne putnike: Omio je na vašem jeziku, uključujući 24/7 korisničku podršku i nudi više opcija plaćanja, uključujući PayPal, kreditne kartice i bankovni transfer, u vašoj željenoj valuti.
  • Usporedite sve svoje opcije: Omio vam omogućuje usporedbu Autotrans by Arriva sa svim dostupnim opcijama putovanja, koje su flight i bus kako biste osigurali najbolju ponudu za putovanje od Slavonski Brod do Poreč.

Zašto rezervirati uz Omio umjesto Busbud, Checkmybus ili Rome2rio?

  • Službeni preprodavač: Autotrans by Arriva karte mogu se kupiti samo na Omio ili Autotrans by Arriva web stranici jer Omio je jedini službeni prodavač treće strane za Autotrans by Arriva karte. Busbud, Checkmybus ili Rome2rio ne prodaju Autotrans by Arriva karte jer nisu službeni prodavači.
  • Više načina prijevoza: Omio vam omogućuje usporedbu opcija putovanja uključujući flight i bus kako biste pronašli idealnu opciju putovanja od Slavonski Brod do Poreč.

Informacije o putovanju

Pregled: Autobus od Slavonski Brod do Poreč

HrvatskaHrvatska
HrvatskaHrvatska
Icon of bus

Autobusi od Slavonski Brod do Poreč voze u prosjeku 2 puta na dan i vožnja traje otprilike 6h 47m. Jeftine autobusne karte za ovo putovanje kreću se od 64€ ako rezervirate unaprijed.

Postoji 1 autobusi dnevno. Najraniji autobus polazi u 00:05, a posljednji u 20:50. Najbrži autobus pokriva udaljenost od 346 km za 10h 55m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Udaljenost
346 km
Prosječno trajanje vožnje autobusom
6h 47m
Najjeftinija cijena karte
64€
Broj autobusa na dan
2
Izravni autobusi
1
Najbrži autobus
10h 55m
Prvi autobus
0:05
Posljednji autobus
20:50
Najjeftiniji mjesec
srp
Najjeftiniji dan
pet
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
lis - pro
Najgužvaniji dan
čet
Dan s najmanje gužve
čet
Najbolje vrijeme za rezervaciju
21 dan
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni

Autobusni prijevoznici: Autotrans by Arriva od Slavonski Brod do PorečMožete putovati autobusom između Slavonski Brod i Poreč s Autotrans by Arriva već od 64€. Kada tražite rasporede i karte, Omio će vam pokazati najbolje putovanje.

Autotrans by Arriva

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje
6h 50m
Najjeftinija cijena
35€
Autotrans by Arriva učestalost
2 puta dnevno

Savjeti za putovanje: Autobusi na liniji Slavonski Brod – Poreč

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Slavonski Brod do Poreč putem autobus. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži autobus, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Poreč, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine autobusne karte iz Slavonski Brod do Poreč od samo 64€ ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena autobusne karte iz Slavonski Brod do Poreč je 75€; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja iz Slavonski Brod do Poreč autobusom je 10h 55m za 346 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji autobus iz Slavonski Brod do Poreč kreće u 0:05.
Posljednji autobus iz Slavonski Brod do Poreč kreće u 20:50.
Da, postoji #[+frequencyDirect] autobus dnevno iz Slavonski Brod do Poreč s Autotrans by Arriva. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.
Kada putujete autobusom iz Slavonski Brod do Poreč, Autotrans by Arriva pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće autobusne kompanije koje nude uslugu iz Slavonski Brod do Poreč i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Putnici najčešće ulaze u autobus na Slavonski Brod, Autobusni Kolodvor, koja je udaljena oko od centra grada, a izlaze iz autobusa na Poreč, Autobusni Kolodvor, koja je od centra grada udaljena oko 0.
Posjet Poreč iz Slavonski Brod se isplati, ali ne kao jednodnevni izlet s obzirom na vrijeme putovanja od 10h 55m u svakom smjeru. Provjerite najbolji način putovanja u aplikaciji Omio.
Najjeftiniji mjesec za putovanje autobusom iz Slavonski Brod do Poreč je srpanj.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 2 načina na koje možete putovati iz Slavonski Brod do Poreč, uključujući i vožnju let i autobus.

popularne autobusne postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina autobusa od Slavonski Brod do Poreč koristi liniju Slavonski Brod, Autobusni Kolodvor do Poreč, Autobusni Kolodvor. Koristite ovaj vodič za usporedbu autobusnih stanica na ruti između Slavonski Brod i Poreč, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na autobusnom kolodvoru.

Polazne autobusne stanice u Slavonski Brod
Dolazni autobusni kolodvori u Poreč
Slavonski Brod, Autobusni KolodvorSlavonski Brod Bus Station, Trg hrvatskog proljeća 2, 35000
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Slavonski Brod, Autobusni Kolodvor iz centra grada Slavonski Brod

AutobusLine 0, Line 3 · 3m · svakih ~4 min

Autobusi na liniji Slavonski Brod – Poreč: povezane informacije

Evo nekih izvora koji bi mogli sadržavati informacije koje trebate

PočetnaAutobusiAutobusi za PorečPovoljne autobusne karte na liniji Slavonski Brod – Poreč

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone