Autobus prijevoznika Nomago Intercity operated by Arriva na liniji Šibenik – Split

čet, 22. lis
+ Dodaj povratak
FlixBus
Nomago
Nomago Intercity operated by Arriva
Sitacampania
Flibco
2000+ putničkih agencija
FlixBus
Nomago
Nomago Intercity operated by Arriva
Sitacampania
Flibco
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži autobusi od Šibenik do Split

Prikaz vremena, cijena i karata dostupnih za rezervaciju za 22. lis

Najniža cijena za 22. lis

161 Kč

Prosječna cijena karte za 22. lis

264 Kč

Najbrže putovanje za 22. lis

1 h 28 m

Prosječno trajanje putovanja za 22. lis

1 h 30 m

Autobusi za 22. lis

11

Udaljenost

49 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Šibenik – Split koštat će oko 264 Kč ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 161 Kč.

Brzi autobusi

Za čet, 22. lis pronašli smo 11 autobusa od Šibenik do Split, uključujući 11 izravnih linija.

Dana čet, 22. lis izravna putovanja autobusom obuhvaćaju udaljenost od 49 km i prosječno traju 1 h 30 m , ali ako to dobro vremenski isplanirate, uz neke autobuse stići ćete na odredište za samo 1 h 28 m .

Najsporiji autobusi voze 1 h 30 m i obično će uključivati presjedanje duž rute, no možete uštedjeti ako imate ograničenu svotu novca.

  • Nomago Intercity operated by Arriva
    8:301h35
    Šibenik, Autobusni Kolodvor
    10:05Split, Autobusni Kolodvor
    161 Kč1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Nomago
    15:201h30
    Šibenik, Autobusni Kolodvor
    16:50Split, Autobusni Kolodvor
    217 Kč1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Nomago
    21:101h30
    Šibenik, Autobusni Kolodvor
    22:40Split, Autobusni Kolodvor
    248 Kč1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Nomago
    13:101h35
    Šibenik, Autobusni Kolodvor
    14:45Split, Autobusni Kolodvor
    248 Kč1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • Nomago Intercity operated by Arriva
    16:301h35
    Šibenik, Autobusni Kolodvor
    18:05Split, Autobusni Kolodvor
    256 Kč1Jednosmjerno
    Promjena: 0

Informacije o putovanju

Pregled: Autobus od Šibenik do Split

HrvatskaHrvatska
HrvatskaHrvatska
Icon of bus

Autobusi od Šibenik do Split voze u prosjeku 12 puta na dan i vožnja traje otprilike 1h 32m. Jeftine autobusne karte za ovo putovanje kreću se od 161 Kč ako rezervirate unaprijed.

Postoji 12 autobusi dnevno. Najraniji autobus polazi u 00:20, a posljednji u 23:00. Najbrži autobus pokriva udaljenost od 49 km za 1h 0m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Udaljenost
49 km
Prosječno trajanje vožnje autobusom
1h 32m
Najjeftinija cijena karte
161 Kč
Broj autobusa na dan
12
Izravni autobusi
12
Najbrži autobus
1h 0m
Prvi autobus
0:20
Posljednji autobus
23:00
Najjeftiniji mjesec
velj
Najjeftiniji dan
pon
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
sij - ožu
Najgužvaniji dan
pet
Dan s najmanje gužve
uto
Najbolje vrijeme za rezervaciju
21 dan
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni

Česta pitanja o putovanju od Šibenik do Split

Provjerite cijene, trajanje putovanja, mogućnosti polaska i izravne linije prije rezervacije putovanja od Šibenik do Split.

Postoje jeftine autobusne karte iz Šibenik do Split od samo 161 Kč ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena autobusne karte iz Šibenik do Split je 300 Kč; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Najraniji autobus iz Šibenik do Split kreće u 0:20.
Posljednji autobus iz Šibenik do Split kreće u 23:00.
Da, postoji #[+frequencyDirect] autobus dnevno iz Šibenik do Split s FlixBus, Nomago, Nomago Intercity operated by Arriva. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.

Polasci uživo

Vozni red autobusa od Šibenik do Split

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Šibenik do Split autobusi za danas, srijeda, 21. listopada. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja autobus.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
Nomago21:10 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h30
22:40 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
četvrtak, 22. listopada
Nomago Intercity operated by Arriva8:30 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h35
10:05 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus10:30 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h35
12:05 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus12:00 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h35
13:35 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
Nomago13:10 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h35
14:45 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus14:00 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h30
15:30 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
Nomago Intercity operated by Arriva15:10 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h30
16:40 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
Nomago15:20 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h30
16:50 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
Nomago Intercity operated by Arriva16:30 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h35
18:05 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
Nomago Intercity operated by Arriva19:00 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h36
20:36 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno
Nomago19:30 Šibenik, Autobusni Kolodvor
1h28
20:58 Split, Autobusni Kolodvorpresjedanja: 0izravno

Ovo je posljednji autobus za danas.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

Zašto biste trebali rezervirati Šibenik do Split autobusi uz Omio?

FlixBus kao i Nomago ili Nomago Intercity operated by Arriva nude autobusi usluge od Šibenik do Split.
Omio je službeni preprodavač karata za sve vaše opcije putovanja od Šibenik do Split.

Zašto rezervirati s Omio u usporedbi s FlixBus?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio možete ne samo kupiti karte za FlixBus, već i usporediti karte za npr. Nomago ili Nomago Intercity operated by Arriva kako biste pronašli najbolju opciju za svoje putovanje od Šibenik do Split.
  • Osmišljeno za međunarodne putnike: Omio je na vašem jeziku, uključujući 24/7 korisničku podršku i nudi više opcija plaćanja, uključujući PayPal, kreditne kartice i bankovni transfer, u vašoj željenoj valuti.
  • Usporedite sve svoje opcije: Omio vam omogućuje usporedbu FlixBus sa svim dostupnim opcijama putovanja, koje su train i bus kako biste osigurali najbolju ponudu za putovanje od Šibenik do Split.

Zašto rezervirati uz Omio umjesto Wanderu, Trainline ili Checkmybus?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio također možete usporediti karte za Nomago ili Nomago Intercity operated by Arriva kako biste pronašli najbolju opciju za vaše putovanje od Šibenik do Split.
  • Više načina prijevoza: Omio vam omogućuje usporedbu opcija putovanja uključujući train i bus kako biste pronašli idealnu opciju putovanja od Šibenik do Split.

Autobusni prijevoznici: Nomago Intercity operated by Arriva, FlixBus, Nomago od Šibenik do SplitMožete putovati autobusom između Šibenik i Split s Nomago Intercity operated by Arriva, FlixBus, Nomago već od 161 Kč. Kada tražite rasporede i karte, Omio će vam pokazati najbolje putovanje.

Nomago Intercity operated by Arriva

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje Nomago Intercity operated by Arriva
1h 20m
Najjeftinija cijena Nomago Intercity operated by Arriva
161 Kč
Nomago Intercity operated by Arriva učestalost
7 puta dnevno

FlixBus

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje FlixBus
1h 30m
Najjeftinija cijena FlixBus
181 Kč
FlixBus učestalost
4 puta dnevno

Nomago

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje Nomago
1h 0m
Najjeftinija cijena Nomago
186 Kč
Nomago učestalost
4 puta dnevno

Prijevoznici, karte i pogodnosti u vozilu između Šibenik i Split

Pregledajte prijevoznike, pravila za karte, prtljagu, pogodnosti u vozilu, pristupačnost i pravila za ovu rutu.

Kada putujete autobusom iz Šibenik do Split, FlixBus, Nomago, Nomago Intercity operated by Arriva pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće autobusne kompanije koje nude uslugu iz Šibenik do Split i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.

Savjeti za putovanje: Autobusi na liniji Šibenik – Split

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Šibenik do Split putem autobus. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži autobus, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Split, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine autobusne karte iz Šibenik do Split od samo 161 Kč ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena autobusne karte iz Šibenik do Split je 300 Kč; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja iz Šibenik do Split autobusom je 1h 0m za 49 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji autobus iz Šibenik do Split kreće u 0:20.
Posljednji autobus iz Šibenik do Split kreće u 23:00.
Da, postoji #[+frequencyDirect] autobus dnevno iz Šibenik do Split s FlixBus, Nomago, Nomago Intercity operated by Arriva. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.
Kada putujete autobusom iz Šibenik do Split, FlixBus, Nomago, Nomago Intercity operated by Arriva pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće autobusne kompanije koje nude uslugu iz Šibenik do Split i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Putnici najčešće ulaze u autobus na Šibenik, Autobusni Kolodvor, koja je udaljena oko 1 km od centra grada, a izlaze iz autobusa na Split, Autobusni Kolodvor, koja je od centra grada udaljena oko 0.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 2 načina na koje možete putovati iz Šibenik do Split, uključujući i vožnju vlak i autobus.

popularne autobusne postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina autobusa od Šibenik do Split koristi liniju Šibenik, Autobusni Kolodvor do Split, Autobusni Kolodvor. Koristite ovaj vodič za usporedbu autobusnih stanica na ruti između Šibenik i Split, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na autobusnom kolodvoru.

Polazne autobusne stanice u Šibenik
Dolazni autobusni kolodvori u Split

S kojeg autobusnog kolodvora u Šibenik polaze autobusi za Split?

Autobusi od Šibenik do Split polaze s Šibenik, Autobusni Kolodvor. Stajalište je udaljeno 1 km od centra grada Šibenik, na adresi Draga 14, 22000, Šibenik, Croatia.
Šibenik, Autobusni KolodvorDraga 14, 22000, Šibenik, CroatiaWi-FiParkiranjeBankomatTaksiPristupačnostWCTušUred za prodaju karata
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Šibenik, Autobusni Kolodvor iz centra grada Šibenik

Šibenik, Autobusni Kolodvor je 1 km udaljen od centra grada Šibenik. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

Autobus701, 401, 101, 301 · 1m · svakih ~1 min

Sadržaji i usluge autobusnog kolodvora Šibenik, Autobusni Kolodvor

Šibenik, Autobusni Kolodvor ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Parkiranje, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Tuš i Ured za prodaju karata.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Šibenik, Autobusni Kolodvor. Bankomati su dostupni na adresi Šibenik, Autobusni Kolodvor.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Šibenik, Autobusni Kolodvor.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Šibenik, Autobusni Kolodvor: Parkiranje, Taksi, WC.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Šibenik, Autobusni Kolodvor.

Autobusni kolodvori na ruti od Šibenik do Split

Saznajte više o autobusnim kolodvorima u Šibenik i Split, uključujući mjesta polaska i dolaska autobusa.

Putnici najčešće ulaze u autobus na Šibenik, Autobusni Kolodvor, koja je udaljena oko 1 km od centra grada, a izlaze iz autobusa na Split, Autobusni Kolodvor, koja je od centra grada udaljena oko 1.
PočetnaAutobusiAutobusi – HrvatskaAutobusi za SplitPovoljne autobusne karte na liniji Šibenik – Split

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone