Autobus prijevoznika BlaBlaCar Bus na liniji Annecy – Ženeva

uto, 20. lis
+ Dodaj povratak
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Sindbad
SNCF | Autocar
Sitacampania
2000+ putničkih agencija
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Sindbad
SNCF | Autocar
Sitacampania
2000+ putničkih agencija
QR-Code
Skenirajte da biste preuzeli našu besplatnu aplikaciju
Putem naše aplikacije možete uživo primati novosti o putovanju i rezervirati mobilne karte za putovanja vlakom, autobusom, zrakoplovom i trajektom.
App Store
rate4.9
42K ocjena
Google Play
rate4.6
136K recenzija

Najjeftiniji i najbrži autobusi od Annecy do Ženeva

Prikaz vremena, cijena i karata dostupnih za rezervaciju za 20. lis

Najniža cijena za 20. lis

6 €

Prosječna cijena karte za 20. lis

15 €

Najbrže putovanje za 20. lis

45 m

Prosječno trajanje putovanja za 20. lis

49 m

Autobusi za 20. lis

21

Udaljenost

34 km

Jeftine karte

Najbolji način da pronađete povoljnu tarifu je rezervirati svoju kartu što više unaprijed kako biste izbjegli putovanje tijekom gužve.

Prosječna karta na liniji Annecy – Ženeva koštat će oko 15 € ako je kupite na dan polaska, no mogu se pronaći najjeftinije karte za samo 6 €.

Brzi autobusi

Za uto, 20. lis pronašli smo 21 autobusa od Annecy do Ženeva, uključujući 21 izravnih linija.

Dana uto, 20. lis izravna putovanja autobusom obuhvaćaju udaljenost od 34 km i prosječno traju 49 m , ali ako to dobro vremenski isplanirate, uz neke autobuse stići ćete na odredište za samo 45 m .

Najsporiji autobusi voze 50 m i obično će uključivati presjedanje duž rute, no možete uštedjeti ako imate ograničenu svotu novca.

  • BlaBlaCar Bus7661
    17:000h55
    Annecy, Gare Routière
    17:55Genève, Gare Routière
    6 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • BlaBlaCar Bus50793
    19:000h45
    Annecy, Gare Routière
    19:45Genève, Gare Routière
    6 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • BlaBlaCar Bus50847
    15:500h55
    Annecy, Gare Routière
    16:45Genève, Gare Routière
    6 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • BlaBlaCar Bus72404
    11:250h50
    Annecy, Gare Routière
    12:15Genève, Gare Routière
    7 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0
  • FlixBusFlixBus
    20:350h50
    Annecy, Gare Routière
    21:25Geneve, Place Dorcière
    8 €1Jednosmjerno
    Promjena: 0

Informacije o putovanju

Pregled: Autobus od Annecy do Ženeva

FrancuskaFrancuska
ŠvicarskaŠvicarska
Icon of bus

Autobusi od Annecy do Ženeva voze u prosjeku 22 puta na dan i vožnja traje otprilike 56m. Jeftine autobusne karte za ovo putovanje kreću se od 5 € ako rezervirate unaprijed.

Postoji 22 autobusi dnevno. Najraniji autobus polazi u 03:50, a posljednji u 23:25. Najbrži autobus pokriva udaljenost od 34 km za 45m.

Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni
Udaljenost
34 km
Prosječno trajanje vožnje autobusom
56m
Najjeftinija cijena karte
5 €
Broj autobusa na dan
22
Izravni autobusi
22
Najbrži autobus
45m
Prvi autobus
3:50
Posljednji autobus
23:25
Najjeftiniji mjesec
sij
Najjeftiniji dan
čet
Visoka sezona
srp - ruj
Niska sezona
sij - ožu
Najgužvaniji dan
ned
Dan s najmanje gužve
čet
Najbolje vrijeme za rezervaciju
84 dana
Tarifne cijene su najniže ekonomične cijene koje se mogu pronaći na Omio. Rano rezerviranje često znači niže cijene. Cijene se mijenjaju svakodnevno i ovise o dostupnosti. Kartice s popustom, izleti autobusom i naknade za rezervacije nisu uključene.
Informacije o cijeni

Polasci uživo

Vozni red autobusa od Annecy do Ženeva

Tablica u nastavku prikazuje trenutačne polaske za Annecy do Ženeva autobusi za danas, ponedjeljak, 19. listopada. Također možete ručno osvježiti rezultate u nastavku kako biste vidjeli ažurirana putovanja autobus.

Zadnje ažuriranje u
PrijevoznikOdlaziTrajanjeDolaziPresjedanja
Karte
FlixBusFlixBus18:50 Annecy, Gare Routière
0h50
19:40 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5079319:00 Annecy, Gare Routière
0h45
19:45 Genève, Gare Routièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5084520:05 Annecy, Gare Routière
0h50
20:55 Genève, Gare Routièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus20:35 Annecy, Gare Routière
0h50
21:25 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus20:40 Annecy, Gare Routière
0h50
21:30 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus23:15 Annecy, Gare Routière
0h50
0:05 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
utorak, 20. listopada
BlaBlaCar Bus76215:50 Annecy, Gare Routière
1h10
7:00 Genève, Gare Routièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus8:00 Annecy, Gare Routière
1h25
9:25 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus8:00 Annecy, Gare Routière
1h05
9:05 Genève, Aéroportpresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus506048:45 Annecy, Gare Routière
0h50
9:35 Genève, Aéroportpresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus8:45 Annecy, Gare Routière
1h00
9:45 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus9:25 Annecy, Gare Routière
1h00
10:25 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5182210:00 Annecy, Gare Routière
0h50
10:50 Genève, Aéroportpresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus11:05 Annecy, Gare Routière
0h50
11:55 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5082611:15 Annecy, Gare Routière
0h50
12:05 Genève, Aéroportpresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus7240411:25 Annecy, Gare Routière
0h50
12:15 Genève, Gare Routièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus12:15 Annecy, Gare Routière
0h50
13:05 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5060812:55 Annecy, Gare Routière
0h50
13:45 Genève, Aéroportpresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5084715:50 Annecy, Gare Routière
0h55
16:45 Genève, Gare Routièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus16:10 Annecy, Gare Routière
0h55
17:05 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
FlixBusFlixBus16:55 Annecy, Gare Routière
1h00
17:55 Geneve, Place Dorcièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus766117:00 Annecy, Gare Routière
0h55
17:55 Genève, Gare Routièrepresjedanja: 0izravno
BlaBlaCar Bus5060617:10 Annecy, Gare Routière
0h50
18:00 Genève, Aéroportpresjedanja: 0izravno

Ovo je posljednji autobus za danas.

Pronađite sve datume i vremena za ovo putovanje

Zašto biste trebali rezervirati Annecy do Ženeva autobusi uz Omio?

BlaBlaCar Bus kao i FlixBus, Sindbad, SNCF | Autocar i više nude autobusi usluge od Annecy do Ženeva.
Omio je službeni preprodavač karata za sve vaše opcije putovanja od Annecy do Ženeva.

Zašto rezervirati s Omio u usporedbi s BlaBlaCar Bus?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio možete ne samo kupiti karte za BlaBlaCar Bus, već i usporediti karte za npr. FlixBus, Sindbad ili SNCF | Autocar kako biste pronašli najbolju opciju za svoje putovanje od Annecy do Ženeva.
  • Osmišljeno za međunarodne putnike: Omio je na vašem jeziku, uključujući 24/7 korisničku podršku i nudi više opcija plaćanja, uključujući PayPal, kreditne kartice i bankovni transfer, u vašoj željenoj valuti.
  • Usporedite sve svoje opcije: Omio vam omogućuje usporedbu BlaBlaCar Bus sa svim dostupnim opcijama putovanja, koje su train i bus kako biste osigurali najbolju ponudu za putovanje od Annecy do Ženeva.

Zašto rezervirati uz Omio umjesto Checkmybus, Wanderu ili Busbud?

  • Usporedite s drugim pružateljima: na Omio također možete usporediti karte za FlixBus, Sindbad ili SNCF | Autocar kako biste pronašli najbolju opciju za vaše putovanje od Annecy do Ženeva.
  • Više načina prijevoza: Omio vam omogućuje usporedbu opcija putovanja uključujući train i bus kako biste pronašli idealnu opciju putovanja od Annecy do Ženeva.

Autobusni prijevoznici: BlaBlaCar Bus, FlixBus, Sindbad, SNCF | Autocar od Annecy do ŽenevaMožete putovati autobusom između Annecy i Ženeva s BlaBlaCar Bus, FlixBus, Sindbad, SNCF | Autocar već od 5 €. Kada tražite rasporede i karte, Omio će vam pokazati najbolje putovanje.

BlaBlaCar Bus

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje BlaBlaCar Bus
45m
Najjeftinija cijena BlaBlaCar Bus
5 €
BlaBlaCar Bus učestalost
11 puta dnevno

FlixBus

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje FlixBus
50m
Najjeftinija cijena FlixBus
5 €
FlixBus učestalost
11 puta dnevno

Sindbad

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje Sindbad
1h 15m
Najjeftinija cijena Sindbad
16 €
Sindbad učestalost
1 puta dnevno

SNCF | Autocar

Politika prtljage i otkazivanja
Prosječno trajanje SNCF | Autocar
2h 2m
Najjeftinija cijena SNCF | Autocar
28 €
SNCF | Autocar učestalost
1 puta dnevno

Savjeti za putovanje: Autobusi na liniji Annecy – Ženeva

Pronađite odgovore na najčešća pitanja o putovanju od Annecy do Ženeva putem autobus. Od vremena putovanja i cijena karata do izravnih veza, prvih i posljednjih polazaka, pa čak i o tome je li ruta slikovita, naša najčešća pitanja pokrivaju sve što trebate za planiranje putovanja. Bilo da tražite najbrži autobus, najjeftiniju opciju ili savjete za maksimalno iskorištavanje svojeg posjeta Ženeva, ovaj vodič vam pomaže da putujete pametnije i s povjerenjem.

FAQs
Postoje jeftine autobusne karte iz Annecy do Ženeva od samo 5 € ukoliko rezervirate unaprijed. Prosječna cijena autobusne karte iz Annecy do Ženeva je 11 €; međutim, cijene se razlikuju ovisno o dobi dana i klasi kojom putujete te su one obično skuplje na dan polaska.
Prosječno vrijeme putovanja iz Annecy do Ženeva autobusom je 45m za 34 km dugačku #[+route], ali trajanje može varirati ako putujete tijekom vikenda i praznika.
Najraniji autobus iz Annecy do Ženeva kreće u 3:50.
Posljednji autobus iz Annecy do Ženeva kreće u 23:25.
Da, postoji #[+frequencyDirect] autobus dnevno iz Annecy do Ženeva s BlaBlaCar Bus, FlixBus, Sindbad. Vozni redovi se mogu razlikovati tijekom blagdana i vikenda s manje izravnih linija.
Kada putujete autobusom iz Annecy do Ženeva, BlaBlaCar Bus, FlixBus, Sindbad, SNCF | Autocar pruža najugodnije iskustvo putovanja. Također možete provjeriti sve moguće autobusne kompanije koje nude uslugu iz Annecy do Ženeva i usporediti pogodnosti koje nude prije nego kupite kartu.
Kada krećete iz Annecy, ponuđene su vam razne opcije #[+modeStation] za početak vaše #[+route] uključujući Annecy, Gare Routière, Annecy, Rue des Terrasses. Kada stignete u Ženeva, možete završiti svoju #[+route] na kolodvoru poput Geneve, Place Dorcière, Genève, Aéroport, Genève, Gare Routière, Genéve.Putnici najčešće ulaze u autobus na Annecy, Gare Routière, koja je udaljena oko od centra grada, a izlaze iz autobusa na Geneve, Place Dorcière, koja je od centra grada udaljena oko 0.
Korisno je usporediti sve svoje opcije jer postoji 2 načina na koje možete putovati iz Annecy do Ženeva, uključujući i vožnju vlak i autobus.

popularne autobusne postaje

Važni kolodvori i zračne luke za ovo putovanje

Većina autobusa od Annecy do Ženeva koristi liniju Annecy, Gare Routière do Geneve, Place Dorcière, dok neke linije stižu na stanicu Genève, Aéroport. Koristite ovaj vodič za usporedbu autobusnih stanica na ruti između Annecy i Ženeva, provjerite prijevoz u centru grada i praktične informacije poput sadržaja i usluga na autobusnom kolodvoru.

Polazne autobusne stanice u Annecy
Dolazni autobusni kolodvori u Ženeva

S kojeg autobusnog kolodvora u Annecy polaze autobusi za Ženeva?

Autobusi od Annecy do Ženeva polaze s Annecy, Gare Routière. Stajalište je udaljeno od centra grada Annecy, na adresi Place de la Gare, 74000 Annecy, Francuska.
Annecy, Gare RoutièrePlace de la Gare, 74000 Annecy, FrancuskaWi-FiParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCUred za prodaju karata
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Annecy, Gare Routière iz centra grada Annecy

Autobus10, 2, 5 · 11m · 2 € · svakih ~17 min

Sadržaji i usluge autobusnog kolodvora Annecy, Gare Routière

Annecy, Gare Routière ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC i Ured za prodaju karata.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane uključuju: Café de la Gare (na stanici), Le Bistro du Routier (0.2 km), La Table d'Annecy (0.5 km).

Wi-Fi i bankomati

Besplatan Wi-Fi. Bankomati su nalazi se blizu ulaza za lak pristup gotovini.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Annecy, Gare Routière.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Annecy, Gare Routière: Parkiranje, Taksi, WC.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Annecy, Gare Routière: Dizala, rampe.

Annecy, Rue des TerrassesRue des Terrasses, 74960 Annecy, FranceWi-FiParkiranjeHranaBankomatTaksiPristupačnostWCTušUred za prodaju karata
Prijevoz u centru grada

Dolazak do Annecy, Rue des Terrasses iz centra grada Annecy

Annecy, Rue des Terrasses je 1 km udaljen od centra grada Annecy. Mogućnosti javnog prijevoza uključuju:

Autobus10 · 7m · 2 € · svakih ~5 min

Sadržaji i usluge autobusnog kolodvora Annecy, Rue des Terrasses

Annecy, Rue des Terrasses ima praktične usluge za ovu rutu, uključujući Wi-Fi, Parkiranje, Hrana, Bankomat, Taksi, Pristupačnost, WC, Tuš i Ured za prodaju karata.

Hrana i piće

Mogućnosti hrane i pića dostupne su u Annecy, Rue des Terrasses.

Wi-Fi i bankomati

Wi-Fi je dostupan u Annecy, Rue des Terrasses. Bankomati su dostupni na adresi Annecy, Rue des Terrasses.

Ulaznice i informacije

Podrška za prodaju karata dostupna je na Annecy, Rue des Terrasses.

Parkiranje, taksiji i toaleti

Dostupno na Annecy, Rue des Terrasses: Parkiranje, Taksi, WC.

Pristupačnost

Pristupačnost je dostupna na Annecy, Rue des Terrasses.

Autobusi na liniji Annecy – Ženeva: povezane informacije

Evo nekih izvora koji bi mogli sadržavati informacije koje trebate

PočetnaAutobusiAutobusi – ŠvicarskaPovoljne autobusne karte na liniji Annecy – Ženeva

Omio aplikacija olakšava planiranje putovanja

Dovest ćemo vas gdje želite. Od trenutnih ažuriranja vlaka do mobilnih karata, naša inovativna aplikacija idealna je za planiranje i praćenje putovanja.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone