Transportes Comes-bussit Cádiz–Tarifa

su 27.9.
+ Lisää paluu
Transportes Comes
Citi Express
Ecolines
Božur
Lux Express
Yli 2 000 liikenneyhtiötä
Transportes Comes
Citi Express
Ecolines
Božur
Lux Express
Yli 2 000 liikenneyhtiötä
QR-Code
Hae ilmainen sovelluksemme lukemalla koodi
Sovelluksestamme saat reaaliaikaisia matkatiedotteita ja varaat mobiililiput juna-, bussi-, lento- ja lauttamatkoille.
App Store
rate4.9
42K arviota
Google Play
rate4.6
136K arvostelua

Halvimmat ja nopeimmat bussit Cádiz – Tarifa

Ajat, hinnat ja varattavissa olevat liput päivälle 27.9.

Halvin hinta päivälle 27.9.

16€

Lipun keskihinta päivälle 27.9.

16€

Nopein matka päivälle 27.9.

1 t 30 min

Matkan keskimääräinen kesto päivälle 27.9.

1 t 36 min

Bussit päivälle 27.9.

7

Etäisyys

85 km

Halvat liput

Jos haluat saada lipun edullisesti, suosittelemme varaamaan sen mahdollisimman ajoissa ja välttämään ruuhka-aikoja.

Lippu reitille Cádiz–Tarifa maksaa keskimäärin 16€, jos ostat sen lähtöpäivänä, mutta edullisimmillaan liput voivat maksaa vain 16€.

Nopeat bussit

Päivälle su 27.9. löysimme 7 bussia reitille Cádiz–Tarifa, joista 7 on suoria.

Matkan pituus on 85 km, ja su 27.9. matka-aika on suorilla bussiyhteyksillä keskimäärin 1 t 36 min . Jos kuitenkin ajoitat matkasi oikein, matka-aika voi olla vain 1 t 30 min .

Hitaimmilla busseilla matka kestää 1 t 45 min ja sisältää usein ainakin yhden vaihdon, mutta budjettimatkailija voi onnistua säästämään niillä rahaa.

  • Transportes ComesNormal
    9:001t30
    Cádiz, Estación de Autobuses
    10:30Tarifa, Estación Autobus
    16 €1Meno
    0 vaihtoa
  • Transportes ComesNormal
    7:001t45
    Cádiz, Estación de Autobuses
    8:45Tarifa, Estación Autobus
    16 €1Meno
    0 vaihtoa
  • Transportes ComesNormal
    15:301t30
    Cádiz, Estación de Autobuses
    17:00Tarifa, Estación Autobus
    16 €1Meno
    0 vaihtoa
  • Transportes ComesNormal
    14:002t10
    Cádiz, Estación de Autobuses
    16:10Tarifa, Estación Autobus
    16 €1Meno
    0 vaihtoa
  • Transportes ComesNormal
    16:302t10
    Cádiz, Estación de Autobuses
    18:40Tarifa, Estación Autobus
    16 €1Meno
    0 vaihtoa

Reaaliaikaiset lähdöt

Cádiz–Tarifa-bussien lähtöajat

Alla olevasta taulukosta näet reaaliaikaiset lähdöt (bussit) yhteysvälillä Cádiz–Tarifa huomenna sunnuntai 27. syyskuuta. Voit myös päivittää alla olevat tulokset manuaalisesti, jotta näet ajantasaiset bussimatkat.

Viimeksi päivitetty klo
YhtiöLähtöaikaKestoSaapumisaikaVaihdot
Liput
Transportes ComesNormal7:00 Cádiz, Estación de Autobuses
1t45
8:45 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora
Transportes ComesNormal9:00 Cádiz, Estación de Autobuses
1t30
10:30 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora
Transportes ComesNormal11:00 Cádiz, Estación de Autobuses
1t45
12:45 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora
Transportes ComesNormal14:00 Cádiz, Estación de Autobuses
2t10
16:10 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora
Transportes ComesNormal15:30 Cádiz, Estación de Autobuses
1t30
17:00 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora
Transportes ComesNormal16:30 Cádiz, Estación de Autobuses
2t10
18:40 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora
Transportes ComesNormal20:45 Cádiz, Estación de Autobuses
1t30
22:15 Tarifa, Estación Autobus0 vaihtoasuora

Tämä on päivän viimeinen bussi.

Etsi tämän matkan kaikki päivämäärät ja ajat

VERTAILE Hinnat matkustustavoittain

Vertaa matkustustapojen (bussi) hintoja seuraavan kolmen viikon aikana. Voit tarkistaa parhaat tarjoukset yhdellä silmäyksellä, löytää halvimmat hinnat ja valita budjettiisi sopivan vaihtoehdon.

su
27.9.
ma
28.9.
ti
29.9.
ke
30.9.
to
01.10.
pe
02.10.
la
03.10.

Matkan tiedot

Yleiskatsaus: Bussiyhteys reitillä Cádiz–Tarifa

EspanjaEspanja
EspanjaEspanja
Icon of bus

Bussit liikennöivät yhteysvälillä Cádiz–Tarifa keskimäärin 7 kertaa päivässä, ja matka kestää noin 1t 45m. Bussilippujen hinta tällä reitillä on halvimmillaan 15€, jos varaat ne hyvissä ajoin.

bussit kulkevat 7 kertaa päivässä. Varhaisin bussi lähtee klo 07:00 ja viimeinen klo 21:30. Nopein bussi taittaa 85 km:n matkan ajassa 1t 30m.

Lippuhinnat ovat edullisimpia Omiosta löytyviä economy-luokan hintoja. Saat usein parhaan hinnan, kun teet varauksen hyvissä ajoin. Hinnat vaihtelevat päivittäin ja saatavuuden mukaan. Alennuskortit, bussimatkat ja varausmaksut eivät sisälly hintaan.
Hintatiedot
Etäisyys
85 km
Bussimatkan keskimääräinen kesto
1t 45m
Halvimmat liput
15€
Bussilähdöt päivässä
7
Suora bussiyhteys
7
Nopein bussi
1t 30m
Ensimmäinen bussi
7.00
Viimeinen bussi
21.30
Halvin kuukausi
kesä
Halvin päivä
ke
Sesonkiaika
heinä - syys
Hiljaisempi aika
tammi - maalis
Kiireisin päivä
ma
Hiljaisin päivä
la
Paras aika varata
42 vrk
Lippuhinnat ovat edullisimpia Omiosta löytyviä economy-luokan hintoja. Saat usein parhaan hinnan, kun teet varauksen hyvissä ajoin. Hinnat vaihtelevat päivittäin ja saatavuuden mukaan. Alennuskortit, bussimatkat ja varausmaksut eivät sisälly hintaan.
Hintatiedot

Bussiyhtiöt: Transportes Comes Cádiz–TarifaVoit matkustaa bussilla Cádiz ja Tarifa välillä Transportes Comes kanssa hintaan alkaen 15€. Kun etsit aikatauluja ja lippuja, Omio näyttää sinulle parhaan matkan.

Transportes Comes

Yleistä
Transportes Comes on espanjalainen kuljetusyritys, joka operoi useita bussireittejä eri kaupungeissa Espanjassa, mukaan lukien Algeciras, San Fernando, Malaga ja Sevilla. Heidät tunnetaan luotettavuudestaan ja täsmällisyydestään, ja he ylläpitävät korkeaa palvelustandardia sekä hyvin hoidettua ajoneuvokalustoa. Suosittuja reittejä yhdistävät kaupungit kuten Algeciras ja San Fernando sekä Sevilla ja Jerez de la Frontera. Transportes Comes tarjoaa myös bussivuokrauksia eri tilaisuuksiin. Heidän busseissaan on usein mukautettavat istuimet, ilmastointi ja sähköpistokkeet, ja monissa uudemmissa ajoneuvoissa on myös Wi-Fi.
Matkatavara- ja peruutusehdot
Keskimääräinen Transportes Comes kesto
1t 30m
Halvin Transportes Comes hinta
15€
Transportes Comes tiheys
8 päivässä
Hintaan sisältyvät matkatavarat
Yksi käsimatkatavara enintään 10 kg ja yksi ruumaan menevä matkatavara enintään 25 kg.
Lisämatkatavarat
10 € per lisälaukku.
Peruutusehdot
Voit peruuttaa lipun jopa 24 tuntia ennen lähtöä saadaksesi täyden hyvityksen. Ei hyvitystä 24 tunnin sisällä tehdyistä peruutuksista.
Bussissa tarjolla olevat palvelut
Ruokamyynti matkalla
Istumapaikkavaraus
WC-tilat
Esteettömyys
Apu; Etusijalle pääsy; Esteetön istuimet.
Polkupyörät
Pyörät ovat sallittuja; tulee pakata pyörälaukkuun.
Lemmikit
Pienet lemmikkieläimet sallittu kantolaukuissa; Isommat lemmikit tulee olla hihnassa ja kuono.

Matkustusvinkkejä: Bussit Cádiz–Tarifa

Hae vastauksia yleisimpiin kysymyksiin bussimatkoista reitillä Cádiz–Tarifa. Usein kysytyistä kysymyksistämme löydät kaiken, mitä tarvitset matkasi suunnitteluun – matka-ajat ja lippujen hinnat, suorat yhteydet, ensimmäiset ja viimeiset lähdöt sekä jopa sen, kulkeeko reitti kauniiden maisemien halki. Etsitpä sitten nopeinta tai edullisinta vaihtoehtoa (bussi) tai vinkkejä, joiden avulla saat kaiken irti vierailustasi määränpäässä Tarifa, tämän oppaan avulla matkustat fiksusti ja luottavaisin mielin.

FAQs
Halvin bussilippu Cádiz–Tarifa-välillä maksaa vain 15€, jos ostat sen hyvissä ajoin. Muutoin bussilipun hinta on noin 16€. Hinnat voivat kuitenkin vaihdella vuorokaudenajan ja matkustusluokan mukaan. Päiväsaikaan lähtevät bussit ovat yleensä kalliimpia.
Arvioitu matka-aika välillä Cádiz–Tarifa on 1t 30m, ja matkan pituus on 85 km. Matka-aika voi poiketa tavallisesta viikonloppuisin tai arkipyhinä, joten tarkasta oma matkapäiväsi Omiosta.
Aikaisin Cádiz–Tarifa-bussi lähtee klo 7.00. Suunnittele matkasi Omion avulla.
Viimeinen bussi paikasta Cádiz paikkaan Tarifa lähtee klo 21.30.
Kyllä, Cádiz–Tarifa-välillä kulkee 7 suoraa bussia päivässä, ja niitä operoivat Transportes Comes. Arkipyhinä tai viikonloppuisin suoria busseja saattaa olla vähemmän.
Transportes Comes on hyvä valinta, jos haluat matkustaa bussilla paikasta Cádiz paikkaan Tarifa. Tarkasta myös muut bussiyhtiöt, jotka liikennöivät tällä yhteysvälillä, jotta voit vertailla palveluja ja mukavuuksia ennen lippujen ostamista.
Lähtöasemia paikassa Cádiz ovat esimerkiksi Cádiz, Estación de Autobuses, ja saapumisasemia kohteessa Tarifa ovat Tarifa, Tarifa, Estación Autobus. Bussilla matkustavien yleisin lähtöasema on Cádiz, Estación de Autobuses, jolle on keskustasta noin 1 km, ja saapumisasema Tarifa, jolta on 0 kaupungin keskustaan.
Kyllä, paikkojen Cádiz ja Tarifa välillä on bussiyhteys.
Kyllä, bussi tarjoaa seuraavat vaihtoehdot esteettömään matkustamiseen paikasta Cádiz paikkaan Tarifa:
  • Transportes Comes
    • Apu
    • Etusijalle pääsy
    • Esteetön istuimet.
Kyllä, bussista löytyy WC-tilat reitillä Cádiz–Tarifa seuraavilla palveluntarjoajilla: Transportes Comes.
Kyllä, pyörät ovat sallittuja bussissa seuraavilla palveluntarjoajilla: Transportes Comes.
Sen, voitko peruuttaa bussilippusi paikasta Cádiz paikkaan Tarifa, määrittää bussiyhtiö:
  • Transportes Comes
    • Voit peruuttaa lipun jopa 24 tuntia ennen lähtöä saadaksesi täyden hyvityksen. Ei hyvitystä 24 tunnin sisällä tehdyistä peruutuksista.
Liput ovat usein edullisempia, kun varaat ne hyvissä ajoin. Matkustaminen sesongin ulkopuolella ja arkipäivinä voi auttaa sinua säästämään rahaa. Järjestämällä hakutulokset hinnan mukaan löydät nopeasti kaikkein edullisimmat vaihtoehdot. Tutustu nettisivuiltamme ja sovelluksestamme löytyviin kampanjoihin ja alennuksiin.
Bussista ei ole mahdollista ostaa ruokaa matkan aikana reitillä Cádiz–Tarifa.
Kyllä, varatessasi bussilipun reitille Cádiz–Tarifa, matkatavaroille on saatavilla seuraavat vaihtoehdot:
  • Transportes Comes
    • Yksi käsimatkatavara enintään 10 kg ja yksi ruumaan menevä matkatavara enintään 25 kg.
Kyllä, kun varaat bussilipun reitille Cádiz–Tarifa, lisämatkatavaroille on saatavilla seuraavat vaihtoehdot:
  • Transportes Comes
    • 10 € per lisälaukku.
Kyllä, voit ottaa lemmikin mukaan bussiin reitille Cádiz–Tarifa. Lemmikin kanssa matkustamiseen sovelletaan seuraavia ehtoja:
  • Transportes Comes
    • Pienet lemmikkieläimet sallittu kantolaukuissa
    • Isommat lemmikit tulee olla hihnassa ja kuono.
Voit varata istuinpaikan bussista reitillä Cádiz–Tarifa seuraavilla palveluntarjoajilla: Transportes Comes
Ei, bussista ei löydy USB-latausporttia reitillä Cádiz–Tarifa.
Ei, bussista ei löydy WiFi-yhteyttä reitillä Cádiz–Tarifa.

suositut linja-autoasemat

Tärkeät asemat ja lentoasemat tällä matkalla

Useimmat Cádiz–Tarifa-bussit käyttävät Cádiz, Estación de Autobuses–Tarifa-asemaparia, ja jotkut linjat saapuvat asemalle Tarifa, Estación Autobus. Tämän oppaan avulla voit vertailla reitin Cádiz- ja Tarifa-bussiasemia, tarkistaa keskustan liikenteen sekä tarkistaa käytännön asiat, kuten linja-autoaseman palvelut ja tilat.

Lähtöbussiasemat Cádiz:ssä
Saapumisbussiasemat Tarifa:ssä

Miltä Cádizn linja-autoasemalta lähtevät bussit kohteeseen Tarifa?

Bussit reitillä Cádiz–Tarifa lähtevät pysäkiltä Cádiz, Estación de Autobuses. Pysäkki sijaitsee 1 km Cádiz keskustasta, osoitteessa Avenida José León de Carranza, s/n, 11011 Cádiz, Espanja.
Cádiz, Estación de AutobusesAvenida José León de Carranza, s/n, 11011 Cádiz, EspanjaWifiPysäköintiRavintolapalvelutPankkiautomaattiTaksitEsteetön kulkuWCLipunmyynti
Keskustan liikenne

Pääsy Cádiz, Estación de Autobuses:ään Cádiz:n keskustasta

Cádiz, Estación de Autobuses on matkalla 1 km kaupungin keskustasta Cádiz:iin. Julkisen liikenteen vaihtoehtoja ovat:

Bussi2t 45m · 21€
L-530 · 3t 9m · 22€

Cádiz, Estación de Autobuses-linja-autoaseman tilat ja palvelut

Cádiz, Estación de Autobuses:llä on käytännön palveluita tälle reitille, mukaan lukien Wifi, Pysäköinti, Ravintolapalvelut, Pankkiautomaatti, Taksit, Esteetön kulku, WC ja Lipunmyynti.

Ruoka ja juoma

Ruokavaihtoehtoihin kuuluvat: Cafetería de la estación (asemalla), Tapas Bar (asemalla), Fast-Food Outlet (asemalla).

Wi-Fi ja pankkiautomaatit

Ilmainen Wi-Fi. Pankkiautomaatit ovat sijaitsee lähellä pääsisäänkäyntiä.

Liput ja tiedot

Lipputoimiston tuki on saatavilla osoitteessa Cádiz, Estación de Autobuses.

Pysäköinti, taksit ja WC:t

Saatavilla osoitteessa Cádiz, Estación de Autobuses: Pysäköinti, Taksit, WC.

Esteettömyys

Esteettömyyspalvelut ovat saatavilla osoitteissa Cádiz, Estación de Autobuses: Hissit, rampit.

Bussit Cádiz–Tarifa – etkö löytänyt etsimääsi?

Tässä on linkkejä muille sivuille, joilta tarvitsemasi tiedot voivat löytyä.

EtusivuBussitEspanja – bussitCádiz–Tarifa-bussi

Omio-sovelluksella matkojen suunnittelu onnistuu helposti

Minne haluatkin lähteä, autamme sinua pääsemään perille. Innovatiivisen sovelluksemme reaaliaikaiset aikataulupäivitykset, mobiililiput ja muut kätevät ominaisuudet tekevät matkasi suunnittelusta ja seuraamisesta helppoa.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone