Самолет от Бари BRI до Палермо PMO с Malta Air

пт, 03.07
+ Добавяне на връщане
Malta Air
ITA
Ryanair
Bulgaria Air
easyJet
Над 2000 туристически агенции
Malta Air
ITA
Ryanair
Bulgaria Air
easyJet
Над 2000 туристически агенции
QR-Code
Сканирайте, за да изтеглите нашето безплатно приложение
Използвайте нашето приложение, за да получавате актуализации за пътуване в реално време и да резервирате билети от мобилното си устройство за влакове, автобуси, самолети и фериботи.
App Store
rate4.9
42K оценки
Google Play
rate4.6
136K прегледа

Информация за пътуването

Преглед: полет от Бари до Палермо

ИталияИталия
ИталияИталия
Icon of flight

Самолетите от Бари до Палермо излитат средно 21 пъти на ден, което отнема около 1ч 30мин. Евтините самолетни билети за това пътуване започват от 17€, ако резервирате предварително.

Има 1 полети на ден. Най-ранният полет тръгва в 05:40, а последният – в 23:50. Най-бързият полет изминава разстоянието 448 км за 1ч 5мин. November е най-евтиният месец за пътуване със самолет.

Тарифите са най-ниските икономични цени в Omio. Ранната резервация често означава по-ниски цени. Цените се променят ежедневно и зависят от наличността. Карти за отстъпка, пътувания с автобус и такси за резервация не са включени.
Информация за цената.
Разстояние
448 км
Средна продължителност на пътуването със самолет
1ч 30мин
Най-евтина цена на билета
17€
Полети на ден
21
Директни полети
1
Най-бърз полет
1ч 5мин
Първи полет
5:40
Последен полет
23:50
Най-евтин месец
11
Най-евтин ден
нд
Висок сезон
07 - 09
Нисък сезон
01 - 03
Най-натоварен ден
сб
Най-малко натоварен ден
пт
Най-добро време за резервация
42 дни
Тарифите са най-ниските икономични цени в Omio. Ранната резервация често означава по-ниски цени. Цените се променят ежедневно и зависят от наличността. Карти за отстъпка, пътувания с автобус и такси за резервация не са включени.
Информация за цената.

Най-евтините и бързи полети от Бари до Палермо

Показване на часове на заминаване и цени за 3 юли

Най-ниска цена

97€

Средна цена

184€

Най-бързо пътуване

1 ч 10 мин

Средна продължителност

2 ч 57 мин

Полети на ден

9

Разстояние

448 км

Евтини билети

Най-добрият начин за намиране на евтина тарифа е да резервирате билета си възможно най-рано и да избягвате пътуване в час пик.

Средният билет от Бари до Палермо ще струва около 184€, ако го закупите през този ден, но най-евтините билети може да се намерят само за 97€.

Бързи полети

От 9 полета, които пътуват от Бари до Палермо всеки ден, 1 полета са директни, така че е лесно да избегнете пътувания с прекачване.

На пт, 03.07 директните полети изминават разстоянието от448 км средно за 2 ч 57 мин , но ако планирате добре, с някои полети ще пристигнете там само за 1 ч 10 мин .

На най-бавните полети им отнема 3 ч 50 мин и обикновено включват едно или две прекачвания, но пък може да спестите, ако имате ограничен бюджет.

  • ITAAZ1606 · AZ1789
    19:253ч05
    Bari Palese Airport
    22:30Palermo Airport
    97 1Еднопосочен
    1 прекачване
  • ITAAZ1606 · AZ1783
    19:253ч40
    Bari Palese Airport
    23:05Palermo Airport
    97 1Еднопосочен
    1 прекачване
  • ITAAZ1608 · AZ1783
    18:404ч25
    Bari Palese Airport
    23:05Palermo Airport
    112 1Еднопосочен
    1 прекачване
  • ITAAZ1608 · AZ1769
    18:403ч00
    Bari Palese Airport
    21:40Palermo Airport
    112 1Еднопосочен
    1 прекачване
  • ITAAZ1608 · AZ1789
    18:403ч50
    Bari Palese Airport
    22:30Palermo Airport
    112 1Еднопосочен
    1 прекачване

Информация за пътуването

Сравнете автобус, влак и полет от Бари до Палермо

Omio препоръчва да резервирате полет, тъй като това е най-популярната опция от Бари до Палермо сред потребителите на Omio. Ако цената е Вашият приоритет, ползвайте влак със стартови цени от 39€. Ако разполагате с малко време, помислете за резервиране на полет, с който можете да стигнете за 1ч 30мин. В случай че желаете да сведете до минимум Вашия въглероден отпечатък, влак е най-добрият избор за Вас, тъй като отделя само 0.1 - 0.4kg. Ценовият диапазон на билета зависи от начина на пътуване: средната цена за влак е 39€, а за полет тя е 17€.

Разстояние: 448 км

Сравнете flight с

Най-популярни
Полет
Автобус
Влак

105€

Средна цена

81€

Средна цена

75€

Средна цена

Най-евтини

4ч 30мин

Средна обща продължителност

Най-бързи

1ч 30мин

На борда

+

3ч 0мин

Допълнително време*

11ч 22мин

Средна обща продължителност

10ч 52мин

На борда

+

30мин

Допълнително време*

14ч 26мин

Средна обща продължителност

13ч 56мин

На борда

+

30мин

Допълнително време*

1.3 - 2.7kg

Емисии на CO2

0.4 - 1.1kg

Емисии на CO2

0.1 - 0.4kg

Емисии на CO2

Най-ниски
Malta Air

Най-популярната аеролиния

Sais Autolinee

Най-популярната автобусна компания

Intercity

Най-популярната железопътна компания

Директни опции

Директни опции

Директни опции

Допълнително време: средна обща продължителност на пътуването до точката на заминаване, проверки за сигурност и трансфери.

Заминаващи в реално време

Разписание на полети Бари до Палермо

Таблицата по-долу показва актуалните заминавания от Бари до Палермо с полети за днес, четвъртък, 2 юли. Можете също така ръчно да обновите резултатите по-долу, за да видите актуализираните пътувания с полет.

Последна актуализация в
ДоставчикТръгваПродължителностПристигаПрекачвания
Билети
ITAAZ1612 · AZ178111:20 Bari Palese Airport
3ч05
14:25 Palermo Airport1 прекачване
Malta AirFR 409914:55 Bari Palese Airport
1ч10
16:05 Palermo Airport0 прекачваниядиректен
ITAAZ1608 · AZ178317:05 Bari Palese Airport
6ч00
23:05 Palermo Airport1 прекачване
ITAAZ1608 · AZ178917:05 Bari Palese Airport
5ч25
22:30 Palermo Airport1 прекачване
ITAAZ1606 · AZ178919:25 Bari Palese Airport
3ч05
22:30 Palermo Airport1 прекачване
ITAAZ1606 · AZ178319:25 Bari Palese Airport
3ч40
23:05 Palermo Airport1 прекачване

Това е последният полет за деня.

Открийте всички дати и времена на заминаване за това пътуване

Колко по-рано трябва да резервирам билети за полет от Бари до Палермо?

Най-добрият момент да резервирате вашия полет от Бари до Палермо е 91 дни преди заминаване. Вижте как се променят цените за полети по маршрута Бари до Палермо.
Цените са за еднопосочни билети за един пътник от Бари до Палермо на месец. Ценовите очаквания са на база тарифи, намерени от потребители на Omio през последните 12 месеца. Текущите цени може да се различават, тъй като цените варират в зависимост от часа, класата и колко по-рано ще резервирате вашия полет от Бари до Палермо.

СРАВНЯВАНЕ Цени за различните начини на пътуване

Сравнете цените на автобус, влак и полет през следващите три седмици. Вижте най-добрите оферти с един поглед, намерете най-ниските тарифи и изберете опцията, която отговаря на Вашия бюджет.

чт
2 юли
пт
3 юли
сб
4 юли
нд
5 юли
пн
6 юли
вт
7 юли
ср
8 юли
чт
9 юли
пт
10 юли
сб
11 юли
нд
12 юли
пн
13 юли
вт
14 юли
ср
15 юли
чт
16 юли
пт
17 юли
сб
18 юли
нд
19 юли
пн
20 юли
вт
21 юли
ср
22 юли

Защо да резервирате билет от Бари до Палермо полети с Omio?

Malta Air, както и ITA или Ryanair предлагат услуги за полети от Бари до Палермо.
Omio е официален дистрибутор на билети за всички Ваши пътувания от Бари до Палермо.

Защо да резервирате с Omio, а не с Malta Air?

  • Сравнете с други доставчици: в Omio можете не само да закупите билети за Malta Air, но и да сравните билети за подобни дестинации като ITA или Ryanair, за да намерите най-добрия вариант за пътуването си от Бари до Палермо.
  • Създаден за международни пътувания: Omio е на Вашия език, включва денонощно обслужване на клиенти през всички дни от седмицата и предлага множество опции за плащане, включително PayPal, кредитни карти и банков превод, във Вашата предпочитана валута.
  • Сравнете всички възможности: Omio Ви позволява да сравните Malta Air с всички налични възможности за пътуване, които са bus, train и flight, за да сте сигурни, че получавате най-добрата оферта за пътуване от Бари до Палермо.

Защо да резервирате с Omio, а не с Skyscanner, Kayak или Trip?

  • Сравнете с други доставчици: в Omio можете да сравните билети за компании като ITA или Ryanair, за да намерите най-добрия вариант за пътуването си от Бари до Палермо.
  • Множество видове транспорт: Omio Ви позволява да сравните различни варианти за пътуване, включително bus, train и flight, за да намерите идеалния вариант за пътуване от Бари до Палермо.

Авиокомпании: Malta Air, ITA, Ryanair от Бари до ПалермоНамерете най-добрите полети между Бари и Палермо с партньорите на Omio Malta Air, ITA, Ryanair от 17€. Можем да ви предложим най-добрите оферти, разписания и билети при сравняване и резервиране на вашето пътуване.

Malta Air

Политика за багаж и анулации
Честота на Malta Air
1 на ден

ITA

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност
3ч 0мин
Най-ниска цена
82€
Честота на ITA
20 на ден

Ryanair

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност
1ч 5мин
Най-ниска цена
17€
Честота на Ryanair
1 на ден

Съвети за пътуване: Полети от Бари до Палермо

Намерете отговори на най-често задаваните въпроси за пътуването от Бари до Палермо с полет. От продължителността на пътуването и цените на билетите до директните връзки, първите и последните заминавания и дори дали маршрутът е живописен — нашите често задавани въпроси обхващат всичко, от което се нуждаете, за да планирате пътуването си. Независимо дали търсите най-бързия полет, най-евтиния вариант или съвети как да се възползвате максимално от посещението си в Палермо, този пътеводител ще Ви помогне да пътувате по-умно и с увереност.

FAQs
Най-евтините билети от Бари до Палермо започват от 17€, когато резервирате билет предварително. Средната цена на билет за пътуване от Бари до Палермо е 105€, но цените варират в зависимост от времето на отпътуване и класата и обикновено са по-скъпи през деня.
Средното време за пътуване от Бари до Палермо със самолет е 1ч 5мин за 448 км маршрут, но продължителността може да бъде различна, ако пътувате през уикендите и в празнични дни.
Най-ранният полет от Бари до Палермо тръгва в 5:40.
Последният полет от Бари до Палермо тръгва в 23:50.
Да, има #[+frequencyDirect] полета на ден от Бари до Палермо с Malta Air, Ryanair. Разписанията могат да бъдат различни в празнични дни или през уикенда с по-малко на брой директни полети.
Когато пътувате със самолет от Бари до Палермо, можете да разчитате на Malta Air, ITA, Ryanair за най-добрия начин да стигнете до Палермо. Също така можете да проверите всички възможни авиокомпании, които предлагат услуга между Бари и Палермо и да сравните удобствата, които те предлагат, преди да закупите билет за самолет.
Полети от Бари до Палермо обикновено отпътуват от Bari Palese Airport и пристигат на Palermo Airport. Bari Palese Airport е на 7 км от центъра на град Бари и Palermo Airport е на 2 км от центъра на град Палермо .
Най-евтиният месец за пътуване със самолет от Бари до Палермо е ноември.
Полезно е да сравните различните възможности, защото има 3 начина да пътувате между Бари и Палермо, включително и с автобус, влак и полет.

популярни летища

Важни гари и летища за това пътуване

Повечето полети от Бари до Палермо използват двойката летища Bari Palese Airport до Palermo Airport. Използвайте това ръководство, за да сравните летищата Бари и Палермо по този маршрут, да проверите транспорта в центъра на града, както и да проверите практически подробности, като летищни съоръжения и услуги.

Летища за заминаване в Бари
Летища за пристигане в Палермо

От кое летище Бари излитат полетите до Палермо?

Полетите от Бари до Палермо излитат от Bari Palese Airport. Летището се намира на 8 км от центъра на Бари, на адрес Viale Enzo Ferrari, 70128 Bari BA, Italy.
Bari Palese Airport (BRI)Viale Enzo Ferrari, 70128 Bari BA, ItalyWifiШопингПаркингATMТаксиДостъпностWCСалонОтдел за изгубени вещи
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до Bari Palese Airport от центъра на град Бари

Bari Palese Airport е 7 км от центъра на град Бари. Опциите за обществен транспорт включват:

Bus16, 33, 50
TrainFM2

Летищни съоръжения и услуги Bari Palese Airport

Bari Palese Airport предлага практически услуги за този маршрут, включително Wifi, Шопинг, Паркинг, ATM, Такси, Достъпност, WC, Салон и Отдел за изгубени вещи.

Wi-Fi и банкомати

В Bari Palese Airport е наличен Wi-Fi. Банкомати има на адрес Bari Palese Airport.

Багаж и изгубени вещи

На гарата има бюро за изгубени вещи.

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в Bari Palese Airport: Паркинг, Такси, WC.

Достъпност

В Bari Palese Airport са налични удобства за хора с увреждания.

Полети от Бари до Палермо: свързана информация

Ето някои други ресурси, които може да имат информацията, която ви трябва

НачалоПолетиЕвтини полети от Бари до Палермо

Приложението Omio прави планирането на пътуване лесно

Ще ви отведем там, където искате да отидете. От актуализации за влакове в реално време до билети на мобилно устройство – нашето иновативно приложение е идеалният начин да планирате и проследявате пътуването си.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone