Автобус отМадрид до Мюнхен с FlixBus

сб, 26.09
+ Добавяне на връщане
Infobus
BlaBlaCar Bus
FlixBus
LINEAS REGULARES DE NAVARRA, S.L.
Union Ivkoni International
Над 2000 туристически агенции
Infobus
BlaBlaCar Bus
FlixBus
LINEAS REGULARES DE NAVARRA, S.L.
Union Ivkoni International
Над 2000 туристически агенции
QR-Code
Сканирайте, за да изтеглите нашето безплатно приложение
Използвайте нашето приложение, за да получавате актуализации за пътуване в реално време и да резервирате билети от мобилното си устройство за влакове, автобуси, самолети и фериботи.
App Store
rate4.9
42K оценки
Google Play
rate4.6
136K прегледа

Най-евтините и бързи автобуси от Мадрид до Мюнхен

Показваме разписания, цени и билети, които могат да бъдат резервирани за 26 сеп

Най-ниска цена на 26 сеп

110€

Средна цена на билет на 26 сеп

245€

Най-бързо пътуване на 26 сеп

1 д 6 ч 5 мин

Средна продължителност на пътуването на 26 сеп

1 д 7 ч 18 мин

Автобуси на 26 сеп

24

Разстояние

1484 км

Евтини билети

Най-добрият начин за намиране на евтина тарифа е да резервирате билета си възможно най-рано и да избягвате пътуване в час пик.

Средният билет от Мадрид до Мюнхен ще струва около 245€, ако го закупите през този ден, но най-евтините билети може да се намерят само за 110€.

Бързи автобуси

Трудно е да стигнете от Мадрид до Мюнхен, без да направите поне едно прекачване.

  • BlaBlaCar Bus3160 · 30492
    22:3032ч30
    Madrid, Estación Sur de Autobuses
    7:00München, ZOB
    110 €1Еднопосочен
    1 прекачване
  • BlaBlaCar Bus3187 · 4734
    20:3035ч25
    Madrid, Estación Sur de Autobuses
    7:55München, ZOB
    170 €1Еднопосочен
    1 прекачване
  • FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus
    15:5538ч50
    Madrid, Estación Sur de Autobuses
    6:45München, Am Messefreigelände (München Messe)
    215 €1Еднопосочен
    2 прекачвания
  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    23:5933ч16
    Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
    9:15München, ZOB
    218 €1Еднопосочен
    1 прекачване
  • FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus
    23:5936ч56
    Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
    12:55München, Fröttmaning P+R Parkplatz
    227 €1Еднопосочен
    2 прекачвания

Заминаващи в реално време

Разписание на автобуси Мадрид до Мюнхен

Таблицата по-долу показва актуалните заминавания от Мадрид до Мюнхен с автобуси за днес, петък, 25 септември. Можете също така ръчно да обновите резултатите по-долу, за да видите актуализираните пътувания с автобус.

Последна актуализация в
ДоставчикТръгваПродължителностПристигаПрекачвания
Билети
BlaBlaCar Bus3160 · 3049222:30 Madrid, Estación Sur de Autobuses
32ч30
7:00 München, ZOB1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus23:35 Madrid, Estación Sur de Autobuses
40ч00
15:35 München, Am Messefreigelände (München Messe)2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus23:35 Madrid, Estación Sur de Autobuses
37ч20
12:55 München, Fröttmaning P+R Parkplatz2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus23:35 Madrid, Estación Sur de Autobuses
33ч40
9:15 München, ZOB1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus23:59 Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
39ч36
15:35 München, Am Messefreigelände (München Messe)2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus23:59 Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
36ч56
12:55 München, Fröttmaning P+R Parkplatz2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus23:59 Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
33ч16
9:15 München, ZOB1 прекачване
събота, 26 септември
FlixBusFlixBus · FlixBus14:50 Madrid, Estación Sur de Autobuses
30ч40
21:30 München, ZOB1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus15:55 Madrid, Estación Sur de Autobuses
32ч35
0:30 München, ZOB2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus15:55 Madrid, Estación Sur de Autobuses
33ч10
1:05 München, Fröttmaning P+R Parkplatz2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus15:55 Madrid, Estación Sur de Autobuses
38ч50
6:45 München, Am Messefreigelände (München Messe)2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus15:55 Madrid, Estación Sur de Autobuses
38ч25
6:20 München, Fröttmaning P+R Parkplatz2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus15:55 Madrid, Estación Sur de Autobuses
30ч50
22:45 München, ZOB2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus16:40 Madrid, Estación Sur de Autobuses
32ч25
1:05 München, Fröttmaning P+R Parkplatz1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus16:40 Madrid, Estación Sur de Autobuses
30ч05
22:45 München, ZOB1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus19:05 Madrid, Estación Sur de Autobuses
33ч45
4:50 München, ZOB1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:25 Madrid, Estación Sur de Autobuses
33ч55
6:20 München, Fröttmaning P+R Parkplatz2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:25 Madrid, Estación Sur de Autobuses
33ч30
5:55 München, ZOB2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:25 Madrid, Estación Sur de Autobuses
34ч20
6:45 München, Am Messefreigelände (München Messe)2 прекачвания
BlaBlaCar Bus3187 · 473420:30 Madrid, Estación Sur de Autobuses
35ч25
7:55 München, ZOB1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:50 Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
33ч30
6:20 München, Fröttmaning P+R Parkplatz2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:50 Madrid, Estación Sur de Autobuses
33ч20
6:10 München, ZOB2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:50 Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
33ч05
5:55 München, ZOB2 прекачвания
FlixBusFlixBus · FlixBus · FlixBus20:50 Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)
33ч55
6:45 München, Am Messefreigelände (München Messe)2 прекачвания

Това е последният автобус за деня.

Открийте всички дати и времена на заминаване за това пътуване

СРАВНЯВАНЕ Цени за различните начини на пътуване

Сравнете цените на влак, автобус и полет през следващите три седмици. Вижте най-добрите оферти с един поглед, намерете най-ниските тарифи и изберете опцията, която отговаря на Вашия бюджет.

пт
25 сеп
сб
26 сеп
нд
27 сеп
пн
28 сеп
вт
29 сеп
ср
30 сеп
чт
1 окт
пт
2 окт
сб
3 окт
нд
4 окт
пн
5 окт
вт
6 окт
ср
7 окт
чт
8 окт
пт
9 окт
сб
10 окт
нд
11 окт
пн
12 окт
вт
13 окт
ср
14 окт
чт
15 окт

Защо да резервирате билет от Мадрид до Мюнхен автобуси с Omio?

Infobus, както и BlaBlaCar Bus или FlixBus предлагат услуги за автобуси от Мадрид до Мюнхен.
Omio е единственият официален продавач трета страна на билети за Infobus.

Защо да резервирате с Omio, а не с Infobus?

  • Сравнете с други доставчици: в Omio можете не само да закупите билети за Infobus, но и да сравните билети за подобни дестинации като BlaBlaCar Bus или FlixBus, за да намерите най-добрия вариант за пътуването си от Мадрид до Мюнхен.
  • Създаден за международни пътувания: Omio е на Вашия език, включва денонощно обслужване на клиенти през всички дни от седмицата и предлага множество опции за плащане, включително PayPal, кредитни карти и банков превод, във Вашата предпочитана валута.
  • Сравнете всички възможности: Omio Ви позволява да сравните Infobus с всички налични възможности за пътуване, които са train, bus и flight, за да сте сигурни, че получавате най-добрата оферта за пътуване от Мадрид до Мюнхен.

Защо да резервирате с Omio, а не с Busbud или Checkmybus?

  • Официален дистрибутор: билети за Infobus могат да бъдат закупени само в Omio или на уебсайта Infobus като Omio е единственият официален продавач трета страна на билети за Infobus. Busbud или Checkmybus не продават билети за Infobus, тъй като не са официален продавач.
  • Множество видове транспорт: Omio Ви позволява да сравните различни варианти за пътуване, включително train, bus и flight, за да намерите идеалния вариант за пътуване от Мадрид до Мюнхен.

Информация за пътуването

Преглед: Автобус от Мадрид до Мюнхен

ИспанияИспания
ГерманияГермания
Icon of bus

Автобусите от Мадрид до Мюнхен пътуват средно 16 пъти на ден, което отнема около 30ч 1мин. Евтините автобусни билети за това пътуване започват от 45€, ако резервирате предварително.

Най-ранният автобус тръгва в 00:25, а последният – в 23:55. Най-бързият автобус изминава разстоянието 1484 км за 25ч 50мин.

Тарифите са най-ниските икономични цени в Omio. Ранната резервация често означава по-ниски цени. Цените се променят ежедневно и зависят от наличността. Карти за отстъпка, пътувания с автобус и такси за резервация не са включени.
Информация за цената.
Разстояние
1484 км
Средна продължителност на пътуването с автобус
30ч 1мин
Най-евтина цена на билета
45€
Автобуси на ден
16
Най-бърз автобус
25ч 50мин
Първи автобус
0:25
Последен автобус
23:55
Най-евтин месец
03
Най-евтин ден
нд
Висок сезон
07 - 09
Нисък сезон
01 - 03
Най-натоварен ден
чт
Най-малко натоварен ден
нд
Най-добро време за резервация
77 дни
Тарифите са най-ниските икономични цени в Omio. Ранната резервация често означава по-ниски цени. Цените се променят ежедневно и зависят от наличността. Карти за отстъпка, пътувания с автобус и такси за резервация не са включени.
Информация за цената.

Автобусни превозвачи: FlixBus, BlaBlaCar Bus, Infobus от Мадрид до МюнхенМожете да пътувате с автобус между Мадрид и Мюнхен с FlixBus, BlaBlaCar Bus, Infobus за цени от 45€. Когато търсите разписания и билети, Omio ще ви покаже най-доброто пътуване.

FlixBus

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност на FlixBus
25ч 50мин
Най-ниска цена FlixBus
45€
Честота на FlixBus
19 на ден

BlaBlaCar Bus

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност на BlaBlaCar Bus
26ч 20мин
Най-ниска цена BlaBlaCar Bus
61€
Честота на BlaBlaCar Bus
1 на ден

Infobus

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност на Infobus
26ч 5мин
Най-ниска цена Infobus
72€
Честота на Infobus
2 на ден

Съвети за пътуване: Автобуси от Мадрид до Мюнхен

Намерете отговори на най-често задаваните въпроси за пътуването от Мадрид до Мюнхен с автобус. От продължителността на пътуването и цените на билетите до директните връзки, първите и последните заминавания и дори дали маршрутът е живописен — нашите често задавани въпроси обхващат всичко, от което се нуждаете, за да планирате пътуването си. Независимо дали търсите най-бързия автобус, най-евтиния вариант или съвети как да се възползвате максимално от посещението си в Мюнхен, този пътеводител ще Ви помогне да пътувате по-умно и с увереност.

FAQs
Най-евтините билети от Мадрид до Мюнхен започват от 45€, когато резервирате билет предварително. Средната цена на билет за пътуване от Мадрид до Мюнхен е 133€, но цените варират в зависимост от времето на отпътуване и класата и обикновено са по-скъпи през деня.
Средното време за пътуване от Мадрид до Мюнхен с автобус е 25ч 50мин за 1484 км маршрут, но продължителността може да бъде различна, ако пътувате през уикендите и в празнични дни.
Най-ранният автобус от Мадрид до Мюнхен тръгва в 0:25.
Последният автобус от Мадрид до Мюнхен тръгва в 23:55.
Има 16 автобуса на ден от Мадрид до Мюнхен, като има нужда от поне една смяна с Infobus, BlaBlaCar Bus, FlixBus. Разписанията могат да бъдат различни в празнични дни или през уикенда с по-малко на брой автобуси.
Когато пътувате с автобус от Мадрид до Мюнхен, можете да разчитате на Infobus, BlaBlaCar Bus, FlixBus за най-добрия начин да стигнете до Мюнхен. Също така можете да проверите всички възможни автобусни компании, които предлагат услуга между Мадрид и Мюнхен и да сравните удобствата, които те предоставят, преди да закупите билет за автобус.
Когато тръгвате от Мадрид, имате следните опции за автогари, от които да започнете Вашия маршрут: Madrid, Estación Sur de Autobuses, Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid), Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2), Madrid. Когато пристигнете в Мюнхен, можете да завършите Вашия маршрут на автогара, като например München, ZOB, München, Fröttmaning P+R Parkplatz, München, Am Messefreigelände (München Messe). Пътниците най-често се качват на автобус от Madrid, Estación Sur de Autobuses, на около 3 км от центъра на града, и слизат от автобуса на München, ZOB, на 1 от центъра на града.
Полезно е да сравните различните възможности, защото има 3 начина да пътувате между Мадрид и Мюнхен, включително и с влак, автобус и полет.

популярни автогари

Важни гари и летища за това пътуване

Повечето автобуси от Мадрид до Мюнхен използват двойката гари Madrid, Estación Sur de Autobuses до München, ZOB, като някои влакове пристигат на München, Fröttmaning P+R Parkplatz. Използвайте това ръководство, за да сравните автогарите Мадрид и Мюнхен по този маршрут, да проверите транспорта в центъра на града, както и да проверите практически подробности, като съоръжения и услуги на автогарата.

Автогари на заминаване в Мадрид
Автогари на пристигане в Мюнхен

От коя автогара Мадрид тръгват автобусите до Мюнхен?

Автобусите от Мадрид до Мюнхен тръгват от Madrid, Estación Sur de Autobuses. Спирката се намира на 3 км от центъра на Мадрид, на адрес Calle de Mendez Alvaro, 83, 28045 Madrid, Spain.
Madrid, Estación Sur de AutobusesCalle de Mendez Alvaro, 83, 28045 Madrid, SpainWifiПаркингХраненеATMТаксиДостъпностWCОтдел за билети
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до Madrid, Estación Sur de Autobuses от центъра на град Мадрид

Madrid, Estación Sur de Autobuses е 3 км от центъра на град Мадрид. Опциите за обществен транспорт включват:

ВлакC5, C10, C7 · 2мин · 1€ · на всеки ~23 мин
C10, C7 · 8мин · 1€ · на всеки ~8 мин
C3, C4, C4a, C4b · 11мин · 1€ · на всеки ~15 мин
АвтобусN11 · 16мин · 1€ · на всеки ~11 мин
N13 · 18мин · 1€ · на всеки ~15 мин
148 · 45мин · 4€ · на всеки ~30 мин
Метро6 · 24мин · 2€ · на всеки ~48 мин

Съоръжения и услуги на автогарата Madrid, Estación Sur de Autobuses

Madrid, Estación Sur de Autobuses предлага практически услуги за този маршрут, включително Wifi, Паркинг, Хранене, ATM, Такси, Достъпност, WC и Отдел за билети.

Храна и напитки

В Madrid, Estación Sur de Autobuses се предлагат храни и напитки.

Wi-Fi и банкомати

В Madrid, Estación Sur de Autobuses е наличен Wi-Fi. Банкомати има на адрес Madrid, Estación Sur de Autobuses.

Билети и информация

Съдействие за билетната каса е на разположение на Madrid, Estación Sur de Autobuses.

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в Madrid, Estación Sur de Autobuses: Паркинг, Такси, WC.

Достъпност

В Madrid, Estación Sur de Autobuses са налични удобства за хора с увреждания.

Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)Av. de la Hispanidad, s/n, 28042 Madrid, SpainХраненеATMДостъпностWCДушОтдел за билети
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid) от центъра на град Мадрид

Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid) е 12 км от центъра на град Мадрид. Опциите за обществен транспорт включват:

Автобус203, N27 · 1ч 2мин · 9€ · на всеки ~45 мин

Съоръжения и услуги на автогарата Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid)

Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid) предлага практически услуги за този маршрут, включително Хранене, ATM, Достъпност, WC, Душ и Отдел за билети.

Храна и напитки

В Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid) се предлагат храни и напитки.

Wi-Fi и банкомати

Банкомати има на адрес Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid).

Билети и информация

Съдействие за билетната каса е на разположение на Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid).

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid): WC.

Достъпност

В Madrid, Terminal de autobuses T4 (Aeropuerto de Madrid) са налични удобства за хора с увреждания.

Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2)Terminal T2 Salidas, Barajas, 28042 Madrid, SpainWifiПаркингХраненеATMТаксиДостъпностWCДушОтдел за билети
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2) от центъра на град Мадрид

Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2) е 12 км от центъра на град Мадрид. Опциите за обществен транспорт включват:

Автобус203, N27 · 32мин · 6€ · на всеки ~45 мин
Метро8 · 24мин · 2€ · на всеки ~24 мин
Шатъл18мин · 31€

Съоръжения и услуги на автогарата Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2)

Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2) предлага практически услуги за този маршрут, включително Wifi, Паркинг, Хранене, ATM, Такси, Достъпност, WC, Душ и Отдел за билети.

Храна и напитки

В Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2) се предлагат храни и напитки.

Wi-Fi и банкомати

В Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2) е наличен Wi-Fi. Банкомати има на адрес Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2).

Билети и информация

Съдействие за билетната каса е на разположение на Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2).

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2): Паркинг, Такси, WC.

Достъпност

В Madrid, Aeropuerto (Parking Express Salidas T2) са налични удобства за хора с увреждания.

Автобуси от Мадрид до Мюнхен: свързана информация

Ето някои други ресурси, които може да имат информацията, която ви трябва

Най-популярните автобуси до и от Мюнхен и Мадрид

НачалоАвтобусиАвтобуси в ГерманияЕвтини автобусни билети от Мадрид до Мюнхен

Приложението Omio прави планирането на пътуване лесно

Ще ви отведем там, където искате да отидете. От актуализации за влакове в реално време до билети на мобилно устройство – нашето иновативно приложение е идеалният начин да планирате и проследявате пътуването си.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone