Автобус отЛондон до Суонзи с National Express

пн, 28.09
+ Добавяне на връщане
National Express
FlixBus
LINEAS REGULARES DE NAVARRA, S.L.
Union Ivkoni International
Deutsche Bahn
Над 2000 туристически агенции
National Express
FlixBus
LINEAS REGULARES DE NAVARRA, S.L.
Union Ivkoni International
Deutsche Bahn
Над 2000 туристически агенции
QR-Code
Сканирайте, за да изтеглите нашето безплатно приложение
Използвайте нашето приложение, за да получавате актуализации за пътуване в реално време и да резервирате билети от мобилното си устройство за влакове, автобуси, самолети и фериботи.
App Store
rate4.9
42K оценки
Google Play
rate4.6
136K прегледа

Най-евтините и бързи автобуси от Лондон до Суонзи

Показваме разписания, цени и билети, които могат да бъдат резервирани за 28 сеп

Най-ниска цена на 28 сеп

17€

Средна цена на билет на 28 сеп

26€

Най-бързо пътуване на 28 сеп

4 ч 25 мин

Средна продължителност на пътуването на 28 сеп

4 ч 54 мин

Автобуси на 28 сеп

22

Разстояние

264 км

Евтини билети

Най-добрият начин за намиране на евтина тарифа е да резервирате билета си възможно най-рано и да избягвате пътуване в час пик.

Средният билет от Лондон до Суонзи ще струва около 26€, ако го закупите през този ден, но най-евтините билети може да се намерят само за 17€.

Бързи автобуси

На пн, 28.09 намерихме 22 автобуса от Лондон до Суонзи, включително 13 директни услуги.

На пн, 28.09 директните автобуси изминават разстоянието от264 км средно за 4 ч 54 мин , но ако планирате добре, с някои автобуси ще пристигнете там само за 4 ч 25 мин .

На най-бавните автобуси им отнема 5 ч 13 мин и обикновено включват едно или две прекачвания, но пък може да спестите, ако имате ограничен бюджет.

  • National ExpressNX507
    16:305ч13
    London, Victoria Coach Station
    21:43Swansea, University Bay Campus
    17 €1Еднопосочен
    0 прекачвания
  • National ExpressNX507
    18:304ч48
    London, Victoria Coach Station
    23:18Swansea, University Bay Campus
    17 €1Еднопосочен
    0 прекачвания
  • National ExpressNX507
    8:304ч25
    London, Victoria Coach Station
    12:55Swansea, University Bay Campus
    19 €1Еднопосочен
    0 прекачвания
  • FlixBusFlixBus
    10:005ч30
    London, Victoria Coach Station
    15:30Swansea, University Bay Campus
    19 €1Еднопосочен
    0 прекачвания
  • FlixBusFlixBus
    10:005ч40
    London, Victoria Coach Station
    15:40Swansea, Quadrant Bus Station
    19 €1Еднопосочен
    0 прекачвания

Заминаващи в реално време

Разписание на автобуси Лондон до Суонзи

Таблицата по-долу показва актуалните заминавания от Лондон до Суонзи с автобуси за днес, неделя, 27 септември. Можете също така ръчно да обновите резултатите по-долу, за да видите актуализираните пътувания с автобус.

Последна актуализация в
ДоставчикТръгваПродължителностПристигаПрекачвания
Билети
National ExpressNX5078:30 London, Victoria Coach Station
4ч25
12:55 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus10:00 London, Victoria Coach Station
5ч40
15:40 Swansea, Quadrant Bus Station0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus10:00 London, Victoria Coach Station
5ч30
15:30 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
National ExpressNX50710:30 London, Victoria Coach Station
4ч40
15:10 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
National ExpressNX50812:00 London, Victoria Coach Station
4ч35
16:35 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
National ExpressNX509 · NX50712:55 London, Hammersmith Bridge Road
5ч05
18:00 Swansea, University Bay Campus1 прекачване
National ExpressNX50713:30 London, Victoria Coach Station
4ч30
18:00 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus16:30 London, Victoria Coach Station
5ч50
22:20 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus16:30 London, Victoria Coach Station
6ч00
22:30 Swansea, Quadrant Bus Station0 прекачваниядиректен
National ExpressNX50717:30 London, Victoria Coach Station
4ч48
22:18 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus18:00 London, Victoria Coach Station
5ч30
23:30 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus18:00 London, Victoria Coach Station
5ч40
23:40 Swansea, Quadrant Bus Station0 прекачваниядиректен
National ExpressNX509 · NX50718:20 London, Hammersmith Bridge Road
5ч48
0:08 Swansea, University Bay Campus1 прекачване
National ExpressNX50719:30 London, Victoria Coach Station
4ч38
0:08 Swansea, University Bay Campus0 прекачваниядиректен
FlixBusFlixBus · FlixBus22:00 London, Victoria Coach Station
7ч30
5:30 Swansea, Quadrant Bus Station1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus22:00 London, Victoria Coach Station
7ч20
5:20 Swansea, University Bay Campus1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus23:59 London, Victoria Coach Station
7ч36
7:35 Swansea, Quadrant Bus Station1 прекачване
FlixBusFlixBus · FlixBus23:59 London, Victoria Coach Station
7ч26
7:25 Swansea, University Bay Campus1 прекачване
понеделник, 28 септември
FlixBusFlixBus · FlixBus5:30 London, Victoria Coach Station
7ч55
13:25 Swansea, University Bay Campus1 прекачване

Това е последният автобус за деня.

Открийте всички дати и времена на заминаване за това пътуване

СРАВНЯВАНЕ Цени за различните начини на пътуване

Сравнете цените на влак и автобус през следващите три седмици. Вижте най-добрите оферти с един поглед, намерете най-ниските тарифи и изберете опцията, която отговаря на Вашия бюджет.

нд
27 сеп
пн
28 сеп
вт
29 сеп
ср
30 сеп
чт
1 окт
пт
2 окт
сб
3 окт
нд
4 окт
пн
5 окт
вт
6 окт
ср
7 окт
чт
8 окт
пт
9 окт
сб
10 окт
нд
11 окт
пн
12 окт
вт
13 окт
ср
14 окт
чт
15 окт
пт
16 окт
сб
17 окт

Защо да резервирате билет от Лондон до Суонзи автобуси с Omio?

National Express, както и FlixBus предлагат услуги за автобуси от Лондон до Суонзи.
Omio е официален дистрибутор на билети за всички Ваши пътувания от Лондон до Суонзи.

Защо да резервирате с Omio, а не с National Express?

  • Сравнете с други доставчици: в Omio можете не само да закупите билети за National Express, но и да сравните билети за подобни дестинации като FlixBus, за да намерите най-добрия вариант за пътуването си от Лондон до Суонзи.
  • Създаден за международни пътувания: Omio е на Вашия език, включва денонощно обслужване на клиенти през всички дни от седмицата и предлага множество опции за плащане, включително PayPal, кредитни карти и банков превод, във Вашата предпочитана валута.
  • Сравнете всички възможности: Omio Ви позволява да сравните National Express с всички налични възможности за пътуване, които са train и bus, за да сте сигурни, че получавате най-добрата оферта за пътуване от Лондон до Суонзи.

Защо да резервирате с Omio, а не с Wanderu или Trainline?

  • Сравнете с други доставчици: в Omio можете да сравните билети за компании като FlixBus, за да намерите най-добрия вариант за пътуването си от Лондон до Суонзи.
  • Множество видове транспорт: Omio Ви позволява да сравните различни варианти за пътуване, включително train и bus, за да намерите идеалния вариант за пътуване от Лондон до Суонзи.

Информация за пътуването

Преглед: Автобус от Лондон до Суонзи

ВеликобританияВеликобритания
ВеликобританияВеликобритания
Icon of bus

Автобусите от Лондон до Суонзи пътуват средно 30 пъти на ден, което отнема около 5ч 14мин. Евтините автобусни билети за това пътуване започват от 8€, ако резервирате предварително.

Има 18 автобуси на ден. Най-ранният автобус тръгва в 00:10, а последният – в 23:50. Най-бързият автобус изминава разстоянието 264 км за 4ч 20мин.

Тарифите са най-ниските икономични цени в Omio. Ранната резервация често означава по-ниски цени. Цените се променят ежедневно и зависят от наличността. Карти за отстъпка, пътувания с автобус и такси за резервация не са включени.
Информация за цената.
Разстояние
264 км
Средна продължителност на пътуването с автобус
5ч 14мин
Най-евтина цена на билета
8€
Автобуси на ден
30
Директни автобуси
18
Най-бърз автобус
4ч 20мин
Първи автобус
0:10
Последен автобус
23:50
Най-евтин месец
12
Най-евтин ден
ср
Висок сезон
04 - 06
Нисък сезон
01 - 03
Най-натоварен ден
пт
Най-малко натоварен ден
нд
Най-добро време за резервация
56 дни
Тарифите са най-ниските икономични цени в Omio. Ранната резервация често означава по-ниски цени. Цените се променят ежедневно и зависят от наличността. Карти за отстъпка, пътувания с автобус и такси за резервация не са включени.
Информация за цената.

Автобусни превозвачи: National Express, FlixBus от Лондон до СуонзиМожете да пътувате с автобус между Лондон и Суонзи с National Express, FlixBus за цени от 8€. Когато търсите разписания и билети, Omio ще ви покаже най-доброто пътуване.

National Express

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност на National Express
4ч 20мин
Най-ниска цена National Express
11€
Честота на National Express
11 на ден

FlixBus

Политика за багаж и анулации
Средна продължителност на FlixBus
4ч 50мин
Най-ниска цена FlixBus
8€
Честота на FlixBus
15 на ден

Съвети за пътуване: Автобуси от Лондон до Суонзи

Намерете отговори на най-често задаваните въпроси за пътуването от Лондон до Суонзи с автобус. От продължителността на пътуването и цените на билетите до директните връзки, първите и последните заминавания и дори дали маршрутът е живописен — нашите често задавани въпроси обхващат всичко, от което се нуждаете, за да планирате пътуването си. Независимо дали търсите най-бързия автобус, най-евтиния вариант или съвети как да се възползвате максимално от посещението си в Суонзи, този пътеводител ще Ви помогне да пътувате по-умно и с увереност.

FAQs
Най-евтините билети от Лондон до Суонзи започват от 8€, когато резервирате билет предварително. Средната цена на билет за пътуване от Лондон до Суонзи е 26€, но цените варират в зависимост от времето на отпътуване и класата и обикновено са по-скъпи през деня.
Средното време за пътуване от Лондон до Суонзи с автобус е 4ч 20мин за 264 км маршрут, но продължителността може да бъде различна, ако пътувате през уикендите и в празнични дни.
Най-ранният автобус от Лондон до Суонзи тръгва в 0:10.
Последният автобус от Лондон до Суонзи тръгва в 23:50.
Да, има #[+frequencyDirect] автобуса на ден от Лондон до Суонзи с National Express, FlixBus. Разписанията могат да бъдат различни в празнични дни или през уикенда с по-малко на брой директни автобуси.
Когато пътувате с автобус от Лондон до Суонзи, можете да разчитате на National Express, FlixBus за най-добрия начин да стигнете до Суонзи. Също така можете да проверите всички възможни автобусни компании, които предлагат услуга между Лондон и Суонзи и да сравните удобствата, които те предоставят, преди да закупите билет за автобус.
Когато тръгвате от Лондон, имате следните опции за автогари, от които да започнете Вашия маршрут: London, Victoria Coach Station, London, Heathrow Airport Terminal 5, London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3, London, Heathrow Airport Terminal 4, London, Hammersmith Bridge Road, London, Finchley Road ("Subway" restaurant), London, York Road (London Eye), London, Eastbourne Terrace (Paddington Station), London, Golders Green Station, London, Stratford City Bus Station, London, Baker Street Station, London, Tottenham Hale Bus Station. Когато пристигнете в Суонзи, можете да завършите Вашия маршрут на автогара, като например Swansea, Quadrant Bus Station, Swansea, University Bay Campus, Port Talbot, Heilbronn Way. Пътниците най-често се качват на автобус от London, Victoria Coach Station, на около 2 км от центъра на града, и слизат от автобуса на Swansea, Quadrant Bus Station, на 0 от центъра на града.
Полезно е да сравните различните възможности, защото има 2 начина да пътувате между Лондон и Суонзи, включително и с влак и автобус.

популярни автогари

Важни гари и летища за това пътуване

Повечето автобуси от Лондон до Суонзи използват двойката гари London, Victoria Coach Station до Swansea, Quadrant Bus Station, като някои влакове пристигат на Swansea, University Bay Campus. Използвайте това ръководство, за да сравните автогарите Лондон и Суонзи по този маршрут, да проверите транспорта в центъра на града, както и да проверите практически подробности, като съоръжения и услуги на автогарата.

Автогари на заминаване в Лондон
Автогари на пристигане в Суонзи

От коя автогара Лондон тръгват автобусите до Суонзи?

Автобусите от Лондон до Суонзи тръгват от London, Victoria Coach Station. Спирката се намира на 2 км от центъра на Лондон, на адрес 164 Buckingham Palace Road, London SW1W 9TP, United Kingdom.
London, Victoria Coach Station164 Buckingham Palace Road, London SW1W 9TP, United KingdomWifiПаркингХраненеATMТаксиДостъпностWCОтдел за билети
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до London, Victoria Coach Station от центъра на град Лондон

London, Victoria Coach Station е 2 км от центъра на град Лондон. Опциите за обществен транспорт включват:

АвтобусN11, N44 · 9мин · 11€ · на всеки ~4 мин
148 · 17мин · 2€ · на всеки ~30 мин
24 · 25мин · 2€ · на всеки ~25 мин
38, N38 · 30мин · 2€ · на всеки ~46 мин
A8 · 30мин · 1€ · на всеки ~10 мин
390 · 35мин · 2€ · на всеки ~26 мин

Съоръжения и услуги на автогарата London, Victoria Coach Station

London, Victoria Coach Station предлага практически услуги за този маршрут, включително Wifi, Паркинг, Хранене, ATM, Такси, Достъпност, WC и Отдел за билети.

Храна и напитки

В London, Victoria Coach Station се предлагат храни и напитки.

Wi-Fi и банкомати

В London, Victoria Coach Station е наличен Wi-Fi. Банкомати има на адрес London, Victoria Coach Station.

Билети и информация

Съдействие за билетната каса е на разположение на London, Victoria Coach Station.

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в London, Victoria Coach Station: Паркинг, Такси, WC.

Достъпност

В London, Victoria Coach Station са налични удобства за хора с увреждания.

London, Heathrow Airport Terminal 5Heathrow Airport Terminal 5, Longford, Hounslow TW6 2GA, UKWifiПаркингХраненеATMТаксиДостъпностWCОтдел за билети
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до London, Heathrow Airport Terminal 5 от центъра на град Лондон

London, Heathrow Airport Terminal 5 е 2 км от центъра на град Лондон. Опциите за обществен транспорт включват:

ВлакElizabeth, London Paddington - Heathrow Terminal 5 · 22мин · 35€
Elizabeth, London Paddington - Heathrow Terminal 5 · 22мин · 35€
АвтобусUk061 · 1ч 5мин · 3€ · на всеки ~1 мин
035, 025, 030, 032, A40 · 1ч 10мин · 5€ · на всеки ~12 мин
025, 030, 032, 035, A40 · 1ч 10мин · 5€ · на всеки ~12 мин
N9 · 1ч 22мин · 2€ · на всеки ~4 мин
МетроPiccadilly · 53мин · 23€ · на всеки ~27 мин

Съоръжения и услуги на автогарата London, Heathrow Airport Terminal 5

London, Heathrow Airport Terminal 5 предлага практически услуги за този маршрут, включително Wifi, Паркинг, Хранене, ATM, Такси, Достъпност, WC и Отдел за билети.

Храна и напитки

В London, Heathrow Airport Terminal 5 се предлагат храни и напитки.

Wi-Fi и банкомати

В London, Heathrow Airport Terminal 5 е наличен Wi-Fi. Банкомати има на адрес London, Heathrow Airport Terminal 5.

Билети и информация

Съдействие за билетната каса е на разположение на London, Heathrow Airport Terminal 5.

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в London, Heathrow Airport Terminal 5: Паркинг, Такси, WC.

Достъпност

В London, Heathrow Airport Terminal 5 са налични удобства за хора с увреждания.

London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3Heathrow Airport Terminals 2 & 3, Hounslow, TW6 1EW, London, UKWifiПаркингХраненеATMТаксиДостъпностWCОтдел за билети
Транспорт в центъра на града

Как да стигнете до London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3 от центъра на град Лондон

ВлакElizabeth, London Paddington - Heathrow Terminal 4, London Paddington - Heathrow Terminal 5 · 21мин · 35€ · на всеки ~3 мин
Elizabeth · 41мин · 17€ · на всеки ~8 мин
АвтобусUkn14, Ukn02, Uk043, Uk042, Ukn23, Ukxn10, Ukn49 · 50мин · 2€ · на всеки ~1 мин
Ukxn10 · 50мин · 3€ · на всеки ~1 мин
Ukxn10 · 50мин · 3€ · на всеки ~1 мин
N9 · 1ч 11мин · 2€ · на всеки ~4 мин
МетроPiccadilly · 48мин · 21€ · на всеки ~27 мин

Съоръжения и услуги на автогарата London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3

London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3 предлага практически услуги за този маршрут, включително Wifi, Паркинг, Хранене, ATM, Такси, Достъпност, WC и Отдел за билети.

Храна и напитки

В London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3 се предлагат храни и напитки.

Wi-Fi и банкомати

В London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3 е наличен Wi-Fi. Банкомати има на адрес London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3.

Билети и информация

Съдействие за билетната каса е на разположение на London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3.

Паркинг, таксита и тоалетни

Предлага се в London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3: Паркинг, Такси, WC.

Достъпност

В London, Heathrow Airport Terminals 2 & 3 са налични удобства за хора с увреждания.

Автобуси от Лондон до Суонзи: свързана информация

Ето някои други ресурси, които може да имат информацията, която ви трябва

НачалоАвтобусиАвтобуси в ВеликобританияЕвтини автобусни билети от Лондон до Суонзи

Приложението Omio прави планирането на пътуване лесно

Ще ви отведем там, където искате да отидете. От актуализации за влакове в реално време до билети на мобилно устройство – нашето иновативно приложение е идеалният начин да планирате и проследявате пътуването си.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone